'Anderlecht drukt door: huur mét aankoopoptie'

door
'Anderlecht drukt door: huur mét aankoopoptie'

Bij RSC Anderlecht ligt de focus momenteel op het duel van donderdagavond tegen Dinamo Minsk, dat zal bepalen in welke competitie het Europese najaar wordt afgewerkt. Maar de recordkampioen is ook nog druk in de weer op de transfermarkt. Zo wordt onder meer gewerkt aan versterking voor het middenveld.

RSCA maakt dit seizoen dus zijn rentree op het Europese toneel en hoopt een goede beurt te kunnen maken in de vernieuwde UEFA-competities. Daarnaast wil men in eigen land opnieuw gaan meedoen voor de prijzen. En dus moet coach Brian Riemer over een selectie beschikken die voldoende gewapend is om de strijden op meerdere fronten.

Wat de verdediging betreft lijkt dat inmiddels het geval. Paars-Wit haalde al een viertal defensieve aanwinsten in huis, waardoor nagenoeg alle posities achterin dubbel bezet zijn. Maar ook in de linies hoger op het veld is er nood aan extra mankracht. Zowel op het middenveld als in de aanvalslinie moet er nog wat kwaliteit bij.

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Dubbelslag op middenveld

Voor het middenveld zou de sportieve leiding twee pistes volgen. De prioriteit is alvast een nieuwe spelmaker, iemand die de ploeg van een broodnodige portie creativiteit kan voorzien. Hiervoor worden alvast verschillende pistes gevolgd. Namen als Dennis Praet, Christian Eriksen en Davy Klaassen doen de ronde.

Daarnaast mikt men ook op een meer controlerende profiel. Iemand die ook vanuit een lagere rol voor voetballend vermogen kan zorgen, een rechtstreekse opvolger voor Thomas Delaney. En daarvoor mikt Paars-Wit nu volop op Joseph Nonge.

Onderhandelingen geopend

De 19-jarige genoot destijds al een deel van zijn opleiding bij RSCA, maar speelt momenteel voor Juventus. Daar mag de jonge Belg evenwel beschikken. Antwerp FC trekt al een tijdje aan zijn mouw. Het lijkt evenwel Anderlecht dat het dossier nu naar zich aan het toetrekken is. Nonge zelf zou alvast de voorkeur geven aan een terugkeer.

Ook het Italiaanse medium TuttoJuve meldt nu dat de onderhandelingen op clubniveau zijn opgestart. Er wordt gesproken over een huurbeurt, Anderlecht wil daar echter absoluut een aankoopoptie aan toevoegen. Er zal dus allicht nog stevig onderhandeld moeten worden over de exacte voorwaarden van die optie.

Anderlecht gaat dit seizoen meedoen voor de prijzen ...

Meest recent

Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

0
0
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

66
66
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

21
21
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

51
51
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

164
164
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

55
55
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

61
61
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

58
58
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

100
100
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

121
121
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

151
151
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

332
332
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

210
210
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

104
104
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

259
259
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

91
91
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

93
93
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

358
358
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

170
170
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

281
281
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

685
685
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

542
542
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218

Meer sportnieuws