'Gent houdt adem in: transfer van 5 miljoen aan zijden draadje'

door
'Gent houdt adem in: transfer van 5 miljoen aan zijden draadje'

AA Gent staat woensdagavond voor een cruciaal duel. De Buffalo's moeten zich op eigen veld tegen Partizan Belgrado namelijk zien te verzekeren van een Europees najaar. Ondertussen blijft de club ook nog actief op de transfermarkt.

Gent beleefde al een behoorlijk drukke transferzomer en nam afscheid van verschillende spelers. Julien De Sart, Tarik Tissoudali, Laurent Depoitre, Jorthy Mokio, Paul Nardi, ... trokken de poorten van de Planet Group Arena om uiteenlopende redenen achter zich dicht.

Dat lijstje lijkt nog wat langer te worden. Jordan Torunarigha lijkt bijvoorbeeld op weg naar de uitgang, ook Pieter Gerkens zou bij een goed bod mogen beschikken. Daarnaast raakte recentelijk bekend dat de Hyunseok Hong goed op weg is om een nieuw avontuur aan te gaan.

LEES OOK: 'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

Gent heeft akkoord al beet

Trabzonspor heeft immers zijn zinnen gezet op de Zuid-Koreaanse middenvelder, die in de Planet Group zijn laatste contractjaar is ingegaan. Op clubniveau zou er zelfs al sprake zijn van een overeenkomst. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat een deal van 5 miljoen euro op tafel ligt.

In de voorbije wedstrijden werd Hong alvast uit de selectie gehouden om de kans op blessures te vermijden. Maar desondanks is er van een volledige doorbraak nog steeds geen sprake. Zo hebben de speler en zijn entourage extra voorwaarden gesteld die de transfer in gevaar dreigen te brengen.

Belangstingvoordeel en afkoopclausule

Momenteel zou hij een belastingvoordeel in Zuid-Korea genieten omdat hij in Europa voetbalt. Bij een verhuis naar Turkije valt dat weg en de middenvelder zou nu verlangen dat de club dit verschil bijbetaalt. Daarnaast zou ook een eventuele afkoopclausule voor problemen zorgen. En dus bleef Hong, die gewoon meetraint, tot dusver in Gent. De club hoopt echter dat er snel duidelijkheid komt.

Indien Hong vertrekt, moet Gent een directe vervanger halen ...

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

53
53
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

98
98
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

42
42
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

201
201
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

60
60
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

212
212
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

52
52
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

32
32
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

65
65
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

293
293
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

278
278
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

27
27
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

159
159
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

195
195
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

383
383
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

282
282
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

25
25
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

420
420
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

88
88
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

22
22
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

197
197
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

78
78
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

100
100
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

61
61
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

218
218

Meer sportnieuws