'Gent houdt adem in: transfer van 5 miljoen aan zijden draadje'

door
'Gent houdt adem in: transfer van 5 miljoen aan zijden draadje'

AA Gent staat woensdagavond voor een cruciaal duel. De Buffalo's moeten zich op eigen veld tegen Partizan Belgrado namelijk zien te verzekeren van een Europees najaar. Ondertussen blijft de club ook nog actief op de transfermarkt.

Gent beleefde al een behoorlijk drukke transferzomer en nam afscheid van verschillende spelers. Julien De Sart, Tarik Tissoudali, Laurent Depoitre, Jorthy Mokio, Paul Nardi, ... trokken de poorten van de Planet Group Arena om uiteenlopende redenen achter zich dicht.

Dat lijstje lijkt nog wat langer te worden. Jordan Torunarigha lijkt bijvoorbeeld op weg naar de uitgang, ook Pieter Gerkens zou bij een goed bod mogen beschikken. Daarnaast raakte recentelijk bekend dat de Hyunseok Hong goed op weg is om een nieuw avontuur aan te gaan.

LEES OOK: 'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

Gent heeft akkoord al beet

Trabzonspor heeft immers zijn zinnen gezet op de Zuid-Koreaanse middenvelder, die in de Planet Group zijn laatste contractjaar is ingegaan. Op clubniveau zou er zelfs al sprake zijn van een overeenkomst. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat een deal van 5 miljoen euro op tafel ligt.

In de voorbije wedstrijden werd Hong alvast uit de selectie gehouden om de kans op blessures te vermijden. Maar desondanks is er van een volledige doorbraak nog steeds geen sprake. Zo hebben de speler en zijn entourage extra voorwaarden gesteld die de transfer in gevaar dreigen te brengen.

Belangstingvoordeel en afkoopclausule

Momenteel zou hij een belastingvoordeel in Zuid-Korea genieten omdat hij in Europa voetbalt. Bij een verhuis naar Turkije valt dat weg en de middenvelder zou nu verlangen dat de club dit verschil bijbetaalt. Daarnaast zou ook een eventuele afkoopclausule voor problemen zorgen. En dus bleef Hong, die gewoon meetraint, tot dusver in Gent. De club hoopt echter dat er snel duidelijkheid komt.

Indien Hong vertrekt, moet Gent een directe vervanger halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

50
50
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

29
29
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

126
126
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

41
41
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

37
37
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

14
14
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

77
77
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

54
54
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

75
75
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

361
361
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

25
25
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

65
65
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

195
195
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

32
32
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

60
60
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

253
253
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

113
113
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

51
51
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

240
240
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

150
150
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

393
393
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

159
159
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

215
215
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

257
257
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

355
355

Meer sportnieuws