'Gent houdt adem in: transfer van 5 miljoen aan zijden draadje'

door
'Gent houdt adem in: transfer van 5 miljoen aan zijden draadje'

AA Gent staat woensdagavond voor een cruciaal duel. De Buffalo's moeten zich op eigen veld tegen Partizan Belgrado namelijk zien te verzekeren van een Europees najaar. Ondertussen blijft de club ook nog actief op de transfermarkt.

Gent beleefde al een behoorlijk drukke transferzomer en nam afscheid van verschillende spelers. Julien De Sart, Tarik Tissoudali, Laurent Depoitre, Jorthy Mokio, Paul Nardi, ... trokken de poorten van de Planet Group Arena om uiteenlopende redenen achter zich dicht.

Dat lijstje lijkt nog wat langer te worden. Jordan Torunarigha lijkt bijvoorbeeld op weg naar de uitgang, ook Pieter Gerkens zou bij een goed bod mogen beschikken. Daarnaast raakte recentelijk bekend dat de Hyunseok Hong goed op weg is om een nieuw avontuur aan te gaan.

LEES OOK: Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

Gent heeft akkoord al beet

Trabzonspor heeft immers zijn zinnen gezet op de Zuid-Koreaanse middenvelder, die in de Planet Group zijn laatste contractjaar is ingegaan. Op clubniveau zou er zelfs al sprake zijn van een overeenkomst. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat een deal van 5 miljoen euro op tafel ligt.

In de voorbije wedstrijden werd Hong alvast uit de selectie gehouden om de kans op blessures te vermijden. Maar desondanks is er van een volledige doorbraak nog steeds geen sprake. Zo hebben de speler en zijn entourage extra voorwaarden gesteld die de transfer in gevaar dreigen te brengen.

Belangstingvoordeel en afkoopclausule

Momenteel zou hij een belastingvoordeel in Zuid-Korea genieten omdat hij in Europa voetbalt. Bij een verhuis naar Turkije valt dat weg en de middenvelder zou nu verlangen dat de club dit verschil bijbetaalt. Daarnaast zou ook een eventuele afkoopclausule voor problemen zorgen. En dus bleef Hong, die gewoon meetraint, tot dusver in Gent. De club hoopt echter dat er snel duidelijkheid komt.

Indien Hong vertrekt, moet Gent een directe vervanger halen ...

Meest recent

Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

66
66
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

377
377
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

101
101
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

112
112
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

282
282
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

331
331
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

64
64
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

219
219
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

166
166
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

107
107
Llansana reageert verrassend op invallersrol

Anderlecht heeft zondag weer een statement neergezet door Union te kloppen. Nochtans moest Paars-Wit ...

190
190
De Cuyper zorgt voor verrassing: "Zoals in de jeugd"

Maxim De Cuyper kon zich zondag nog eens in de kijker spelen bij Brighton. De Rode Duivel opende op ...

76
76
Hasi stuurt belangrijke waarschuwing na prestigezege

Anderlecht heeft zich zondag weer een beetje meer ontpopt tot titelkandidaat. Nadat het enkele weken ...

488
488
Union likt zijn wonden: "Het was een offday"

De Brusselse derby is zondag een kolfje naar de hand van Anderlecht geworden. Paars-Wit kroonde zich ...

118
118
STVV verbaast weer en duwt AA Gent uit top zes

STVV is halfweg de reguliere competitie dé grote verrassing in de top zes en de Kanaries ...

151
151
Wedstrijd Ajax gestaakt: harde kern zet ArenA in de fik

Het stormt inmiddels al enkele weken bij Ajax en zondagavond is een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan ...

284
284
Anderlecht dé grote winnaar: slordig Union onderuit in derby

RSC Anderlecht heeft zich tot de grote winnaar van het weekend gekroond aan de top van de Jupiler ...

327
327
Druk op Hayen stijgt: verklaring voor opvallende opstelling

Club Brugge zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen. Na de Europese nederlaag op Sporting ...

536
536
Arsenal niet onklopbaar: tienkoppig Chelsea pakt cruciaal punt

In de Premier League is leider Arsenal FC er niet in geslaagd om nog wat verder uit te lopen. In de ...

34
34
Supporters Anderlecht vervloeken arbitrage: "Schandalig!"

Sinds de grote terugkeer van Union SG op het hoogste niveau, kon RSC Anderlecht zijn Brusselse ...

483
483
Vanaken sakkert: "Waren tien keer beter dan Antwerp"

Club Brugge heeft één van zijn minste weken van het seizoen tot dusver achter de rug. ...

236
236
4 op 42 - bodem bereikt voor kwakkelend Club Nxt

Het gaat van kwaad naar erger met Club Nxt in de Challenger Pro League. De beloften van Club Brugge ...

173
173
Antwerp staat op uit doden: "Dán kan je Club pijn doen"

Van de hel naar de hemel ... in het voetbal kan dat erg snel gaan. Vraag dat maar aan Antwerp FC. ...

382
382
Anderlecht-Union: ontdek de basisploegen in Brusselse derby

In de Jupiler Pro League is het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de Brusselse derby. Zowel RSC ...

97
97
Genk komt goed weg: Heymans zorgt voor broodnodige thuiszege

KRC Genk heeft eindelijk weer een competitiewedstrijd in eigen huis gewonnen. Tegen OH Leuven ...

167
167

Meer sportnieuws