'Union doet deur dicht voor vertrek volgende sterkhouder'

door
'Union doet deur dicht voor vertrek volgende sterkhouder'

Union kent alweer een bewogen transferzomer met het vertrek van heel wat belangrijke pionnen. Het moest al afscheid nemen van Alexander Blessin (Sankt Pauli), Mohamed Amoura (Wolfsburg) en Gustaf Nilsson (Club Brugge) en daar kwam deze week ook nog eens Cameron Puertas bij, want de draaischijf tekende bij Al-Qadsiah. Mogelijk is de leegloop in het Dudenpark nog niet voorbij.

Er blijven immers nog een aantal smaakmakers van de vice-kampioen gegeerd. Koki Machida is zo'n speler van wie de verwachting is dat hij nog een transfer zou kunnen gaan maken. Ook Noah Sadiki bleek deze zomer zeer goed in de markt te liggen.

LEES OOK: ‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Lyon drukte door voor Sadiki

De 19-jarige polyvalente middenvelder werd vorige zomer weggeplukt bij Anderlecht en dat bleek een gouden zet. Sadiki was toch één van de positieve verrassingen bij Union vorig seizoen en dat was ook Union Berlin en Olympique Lyon niet ontgaan.

De Duitsers vonden echter geen akkoord met Union, maar de interesse van Lyon bleek hardnekkiger. Ze deden een bod van 6 miljoen euro en daarmee leek de deur voor een transfer open te staan.

Union trekt vraagprijs op

Maar volgens Foot Mercato heeft Union die op dinsdag vakkundig weer dichtgedaan. Union zou zijn vraagprijs opgetrokken hebben - mogelijk na het vertrek van Puertas - en dat zou bij Lyon niet goed gevallen zijn. Een transfer zou plots veraf zijn.

Het valt wel te begrijpen dat Union deze zomer Sadiki niet zomaar wil laten vertrekken. Niet alleen is er het sportieve aspect, Union zit ook in een goede onderhandelingspositie. Sadiki ligt nog tot 2027 onder contract en bovendien lijkt zijn waarde alleen maar te kunnen stijgen als hij zijn goede prestaties uit zijn debuutseizoen bevestigt.

Moet Union Sadiki deze zomer absoluut nog houden?

Meest recent

Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

9
9
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

16
16
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

90
90
"Ali Mentatie"-Ruben Van Gucht in online beerput gegooid

Het is andermaal niet de prettigste week uit het leven van Ruben Van Gucht. De sportjournalist kreeg ...

40
40
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

157
157
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

245
245
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

136
136
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

53
53
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

314
314
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

134
134
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

622
622
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

507
507
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

188
188
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1065
1065
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

129
129
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

373
373
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

520
520
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

254
254
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

71
71
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

491
491
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

216
216
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

119
119
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

337
337
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

170
170
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

455
455

Meer sportnieuws