'Union doet deur dicht voor vertrek volgende sterkhouder'

door
'Union doet deur dicht voor vertrek volgende sterkhouder'

Union kent alweer een bewogen transferzomer met het vertrek van heel wat belangrijke pionnen. Het moest al afscheid nemen van Alexander Blessin (Sankt Pauli), Mohamed Amoura (Wolfsburg) en Gustaf Nilsson (Club Brugge) en daar kwam deze week ook nog eens Cameron Puertas bij, want de draaischijf tekende bij Al-Qadsiah. Mogelijk is de leegloop in het Dudenpark nog niet voorbij.

Er blijven immers nog een aantal smaakmakers van de vice-kampioen gegeerd. Koki Machida is zo'n speler van wie de verwachting is dat hij nog een transfer zou kunnen gaan maken. Ook Noah Sadiki bleek deze zomer zeer goed in de markt te liggen.

LEES OOK: Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Lyon drukte door voor Sadiki

De 19-jarige polyvalente middenvelder werd vorige zomer weggeplukt bij Anderlecht en dat bleek een gouden zet. Sadiki was toch één van de positieve verrassingen bij Union vorig seizoen en dat was ook Union Berlin en Olympique Lyon niet ontgaan.

De Duitsers vonden echter geen akkoord met Union, maar de interesse van Lyon bleek hardnekkiger. Ze deden een bod van 6 miljoen euro en daarmee leek de deur voor een transfer open te staan.

Union trekt vraagprijs op

Maar volgens Foot Mercato heeft Union die op dinsdag vakkundig weer dichtgedaan. Union zou zijn vraagprijs opgetrokken hebben - mogelijk na het vertrek van Puertas - en dat zou bij Lyon niet goed gevallen zijn. Een transfer zou plots veraf zijn.

Het valt wel te begrijpen dat Union deze zomer Sadiki niet zomaar wil laten vertrekken. Niet alleen is er het sportieve aspect, Union zit ook in een goede onderhandelingspositie. Sadiki ligt nog tot 2027 onder contract en bovendien lijkt zijn waarde alleen maar te kunnen stijgen als hij zijn goede prestaties uit zijn debuutseizoen bevestigt.

Moet Union Sadiki deze zomer absoluut nog houden?

Meest recent

'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

7
7
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

26
26
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

38
38
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

145
145
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

89
89
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

206
206
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

112
112
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

29
29
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

362
362
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

180
180
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

112
112
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

39
39
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

76
76
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

257
257
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

120
120
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

394
394
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

232
232
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

116
116
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

101
101
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

69
69
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

267
267

Meer sportnieuws