'Union doet deur dicht voor vertrek volgende sterkhouder'

door
'Union doet deur dicht voor vertrek volgende sterkhouder'

Union kent alweer een bewogen transferzomer met het vertrek van heel wat belangrijke pionnen. Het moest al afscheid nemen van Alexander Blessin (Sankt Pauli), Mohamed Amoura (Wolfsburg) en Gustaf Nilsson (Club Brugge) en daar kwam deze week ook nog eens Cameron Puertas bij, want de draaischijf tekende bij Al-Qadsiah. Mogelijk is de leegloop in het Dudenpark nog niet voorbij.

Er blijven immers nog een aantal smaakmakers van de vice-kampioen gegeerd. Koki Machida is zo'n speler van wie de verwachting is dat hij nog een transfer zou kunnen gaan maken. Ook Noah Sadiki bleek deze zomer zeer goed in de markt te liggen.

LEES OOK: ‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Lyon drukte door voor Sadiki

De 19-jarige polyvalente middenvelder werd vorige zomer weggeplukt bij Anderlecht en dat bleek een gouden zet. Sadiki was toch één van de positieve verrassingen bij Union vorig seizoen en dat was ook Union Berlin en Olympique Lyon niet ontgaan.

De Duitsers vonden echter geen akkoord met Union, maar de interesse van Lyon bleek hardnekkiger. Ze deden een bod van 6 miljoen euro en daarmee leek de deur voor een transfer open te staan.

Union trekt vraagprijs op

Maar volgens Foot Mercato heeft Union die op dinsdag vakkundig weer dichtgedaan. Union zou zijn vraagprijs opgetrokken hebben - mogelijk na het vertrek van Puertas - en dat zou bij Lyon niet goed gevallen zijn. Een transfer zou plots veraf zijn.

Het valt wel te begrijpen dat Union deze zomer Sadiki niet zomaar wil laten vertrekken. Niet alleen is er het sportieve aspect, Union zit ook in een goede onderhandelingspositie. Sadiki ligt nog tot 2027 onder contract en bovendien lijkt zijn waarde alleen maar te kunnen stijgen als hij zijn goede prestaties uit zijn debuutseizoen bevestigt.

Moet Union Sadiki deze zomer absoluut nog houden?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

23
23
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

49
49
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

26
26
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

24
24
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

121
121
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

172
172
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

562
562
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

243
243
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

196
196
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

99
99
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

108
108
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

719
719
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

193
193
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

327
327
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws