'Union doet deur dicht voor vertrek volgende sterkhouder'

door
'Union doet deur dicht voor vertrek volgende sterkhouder'

Union kent alweer een bewogen transferzomer met het vertrek van heel wat belangrijke pionnen. Het moest al afscheid nemen van Alexander Blessin (Sankt Pauli), Mohamed Amoura (Wolfsburg) en Gustaf Nilsson (Club Brugge) en daar kwam deze week ook nog eens Cameron Puertas bij, want de draaischijf tekende bij Al-Qadsiah. Mogelijk is de leegloop in het Dudenpark nog niet voorbij.

Er blijven immers nog een aantal smaakmakers van de vice-kampioen gegeerd. Koki Machida is zo'n speler van wie de verwachting is dat hij nog een transfer zou kunnen gaan maken. Ook Noah Sadiki bleek deze zomer zeer goed in de markt te liggen.

LEES OOK: PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

Lyon drukte door voor Sadiki

De 19-jarige polyvalente middenvelder werd vorige zomer weggeplukt bij Anderlecht en dat bleek een gouden zet. Sadiki was toch één van de positieve verrassingen bij Union vorig seizoen en dat was ook Union Berlin en Olympique Lyon niet ontgaan.

De Duitsers vonden echter geen akkoord met Union, maar de interesse van Lyon bleek hardnekkiger. Ze deden een bod van 6 miljoen euro en daarmee leek de deur voor een transfer open te staan.

Union trekt vraagprijs op

Maar volgens Foot Mercato heeft Union die op dinsdag vakkundig weer dichtgedaan. Union zou zijn vraagprijs opgetrokken hebben - mogelijk na het vertrek van Puertas - en dat zou bij Lyon niet goed gevallen zijn. Een transfer zou plots veraf zijn.

Het valt wel te begrijpen dat Union deze zomer Sadiki niet zomaar wil laten vertrekken. Niet alleen is er het sportieve aspect, Union zit ook in een goede onderhandelingspositie. Sadiki ligt nog tot 2027 onder contract en bovendien lijkt zijn waarde alleen maar te kunnen stijgen als hij zijn goede prestaties uit zijn debuutseizoen bevestigt.

Moet Union Sadiki deze zomer absoluut nog houden?

Meest recent

'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

2
2
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

222
222
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

354
354
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

37
37
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

220
220
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

26
26
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

399
399
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

340
340
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

421
421
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

534
534
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

293
293
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

548
548
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

423
423
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

208
208
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

496
496
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

626
626
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

534
534
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

120
120
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

224
224
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

302
302
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

338
338
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

496
496
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

105
105
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

494
494

Meer sportnieuws