'Union doet deur dicht voor vertrek volgende sterkhouder'

87 stemmen
'Union doet deur dicht voor vertrek volgende sterkhouder'

Union kent alweer een bewogen transferzomer met het vertrek van heel wat belangrijke pionnen. Het moest al afscheid nemen van Alexander Blessin (Sankt Pauli), Mohamed Amoura (Wolfsburg) en Gustaf Nilsson (Club Brugge) en daar kwam deze week ook nog eens Cameron Puertas bij, want de draaischijf tekende bij Al-Qadsiah. Mogelijk is de leegloop in het Dudenpark nog niet voorbij.

Er blijven immers nog een aantal smaakmakers van de vice-kampioen gegeerd. Koki Machida is zo'n speler van wie de verwachting is dat hij nog een transfer zou kunnen gaan maken. Ook Noah Sadiki bleek deze zomer zeer goed in de markt te liggen.

Lyon drukte door voor Sadiki

De 19-jarige polyvalente middenvelder werd vorige zomer weggeplukt bij Anderlecht en dat bleek een gouden zet. Sadiki was toch één van de positieve verrassingen bij Union vorig seizoen en dat was ook Union Berlin en Olympique Lyon niet ontgaan.

De Duitsers vonden echter geen akkoord met Union, maar de interesse van Lyon bleek hardnekkiger. Ze deden een bod van 6 miljoen euro en daarmee leek de deur voor een transfer open te staan.

Union trekt vraagprijs op

Maar volgens Foot Mercato heeft Union die op dinsdag vakkundig weer dichtgedaan. Union zou zijn vraagprijs opgetrokken hebben - mogelijk na het vertrek van Puertas - en dat zou bij Lyon niet goed gevallen zijn. Een transfer zou plots veraf zijn.

Het valt wel te begrijpen dat Union deze zomer Sadiki niet zomaar wil laten vertrekken. Niet alleen is er het sportieve aspect, Union zit ook in een goede onderhandelingspositie. Sadiki ligt nog tot 2027 onder contract en bovendien lijkt zijn waarde alleen maar te kunnen stijgen als hij zijn goede prestaties uit zijn debuutseizoen bevestigt.

Moet Union Sadiki deze zomer absoluut nog houden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, topdoelman voor Club'

Terwijl het WK in Amerika zijn ontknoping nadert, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

33
33
Bondscoachdebat ontploft: “Hij is zéker een optie”

Na de uitschakeling van de Rode Duivels in de kwartfinales van het WK gaat het maar over ...

60
60
‘Einde Courtois bij België in zicht: verrassing op komst'

Thibaut Courtois zat in zak en as na de nederlaag tegen Spanje. De doelman van Real Madrid moest ...

172
172
Noorwegen in zak en as: dubbel bestolen tegen Engeland?

De kwartfinales van het WK blijven nog nazinderen. Ook tijdens Noorwegen – Engeland was er ...

73
73
Rudi Garcia krijgt evaluatie: grote naam als opvolger?

De Rode Duivels verloren in de kwartfinale van het WK van Spanje. Het was een bewogen tornooi met ...

150
150
Ongezien: Bellingham maakt bondscoach Tuchel af na zege

Engeland zit in de halve finale na de zege in de kwartfinale tegen Noorwegen. Het was niet ...

201
201
‘Opvallende opties na Garcia? Twee ex-Rode Duivels genoemd’

Het WK zit erop voor de Rode Duivels. België strandde in de kwartfinale tegen een sterk Spanje. ...

379
379
Onana komt met héél emotionele boodschap na WK én blessure

Amadou Onana heeft via Instagram gereageerd op de uitschakeling van de Rode Duivels en zijn zware ...

73
73
Tuchel is na kwalificatie snoeihard voor spelers van Engeland

Engeland hoopt nog steeds om na 60 jaar nog eens wereldkampioen te worden. Ze wisten Noorwegen met ...

97
97
Wéér opschudding: "Argentinië kreeg alles in hun voordeel"

Zwitserland ligt uit het WK nadat ze met 3-1 verloren van Argentinië. Na afloop van de partij ...

279
279
Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

229
229
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

163
163
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

895
895
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

64
64
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

326
326
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

263
263
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

154
154
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

76
76
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

467
467
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

873
873
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

415
415
'Toekomst Garcia: KBVB neemt eerste standpunt in'

De Rode Duivels zagen vrijdagavond een einde komen aan hun WK door een late nederlaag tegen Spanje. ...

270
270
Infantino wil WK nog groter: "Uitbreiding overwegen"

Het WK is in zijn slotfase aanbeland. Zaterdagavond staan de twee laatste kwartfinales op het ...

194
194
'Courtois opent doos van Pandora bij Rode Duivels'

De Rode Duivels dropen vrijdagavond zwaar teleurgesteld af, nadat ze in de slotminuten alsnog hun ...

895
895
'Club siddert: Tresoldi geeft jawoord aan topclub'

Club Brugge ging zaterdag in zijn tweede oefenwedstrijd onderuit tegen Feyenoord. Daarbij kon het ...

817
817

Meer sportnieuws