'Genk krijgt zin: Leicester verhoogt bod op El Khannouss'

door
'Genk krijgt zin: Leicester verhoogt bod op El Khannouss'

Nadat hij zijn kat stuurde naar de training stevent Bilal El Khannouss af op een onherroepelijke breuk met KRC Genk. Een exit van de 20-jarige middenvelder, die naar Leicester City wil verhuizen, lijkt stilaan onvermijdelijk. De enige vraag die nu rest is of Dimitri de Condé het onderste uit de kan kan slepen.

Als gewiekste onderhandelaar bleek het Head of Football tot dusver onverstoorbaar. Zo werden de eerste aanbiedingen uit Engeland kordaat naar de prullenmand verwezen. Al zou Genk, dat aanvankelijk mikte op een recordbedrag van minstens een dertigtal miljoen, ondertussen toch bereid zijn om wat water bij de wijn te doen.

LEES OOK: Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Prijskaartje El Khannouss

Eerder op de dag geraakte al bekend dat de Limburgers een tegenbod hadden geformuleerd aan Leicester, dat tot dusver niet verder wou gaan dan een slordige 20 miljoen plus nog eens drie miljoen aan haalbare bonussen en tien procent op een latere doorverkoopsom. Genk zou vooral op langere termijn meer willen vangen.

Volgens de informatie van Het Laatste Nieuws bedroeg het tegenvoorstel van Genk een vaste som van 21 miljoen aangevuld met zes miljoen aan bonussen. Op die manier zou El Khanouss het clubrecord van Sander Berge, die destijds in totaal 25 miljoen opbracht, zoals altijd de bedoeling was alsnog kunnen doen sneuvelen.

Genk krijgt nieuw bod

Inmiddels kreeg men in de Cegeka Arena volgens transferexpert Sacha Tavolieri een antwoord op dat aanbod. Leicester zou haar bod hebben verhoogd tot 23 miljoen, met twee miljoen aan bonussen en 15 procent op een latere doorverkoop. Afwachten of De Condé en co nu bereid zijn om in te stemmen met die voorwaarden.

Hoe dan ook lijkt het water tussen beide partijen alsmaar minder diep. De kans is dan ook groot dat er eerstdaags een overeenkomst uit de bus zal vallen omtrent de Marokkaans international. Vermits de transfermarkt in Engeland binnenkort sluit is er alleszins toch de nodige haast mee gemoeid. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Genk moet akkoord gaan met dit bod

Meest recent

Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

3
3
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt nieuwe wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

2
2
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

131
131
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

200
200
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

42
42
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

77
77
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

348
348
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

557
557
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

141
141
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

78
78
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

67
67
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

45
45
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

737
737
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

293
293
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

111
111
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

458
458
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

147
147
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

213
213
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

201
201
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

169
169
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

106
106
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

116
116
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

125
125
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

72
72
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

336
336

Meer sportnieuws