'Genk krijgt zin: Leicester verhoogt bod op El Khannouss'

464 stemmen
'Genk krijgt zin: Leicester verhoogt bod op El Khannouss'

Nadat hij zijn kat stuurde naar de training stevent Bilal El Khannouss af op een onherroepelijke breuk met KRC Genk. Een exit van de 20-jarige middenvelder, die naar Leicester City wil verhuizen, lijkt stilaan onvermijdelijk. De enige vraag die nu rest is of Dimitri de Condé het onderste uit de kan kan slepen.

Als gewiekste onderhandelaar bleek het Head of Football tot dusver onverstoorbaar. Zo werden de eerste aanbiedingen uit Engeland kordaat naar de prullenmand verwezen. Al zou Genk, dat aanvankelijk mikte op een recordbedrag van minstens een dertigtal miljoen, ondertussen toch bereid zijn om wat water bij de wijn te doen.

LEES OOK: Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

Prijskaartje El Khannouss

Eerder op de dag geraakte al bekend dat de Limburgers een tegenbod hadden geformuleerd aan Leicester, dat tot dusver niet verder wou gaan dan een slordige 20 miljoen plus nog eens drie miljoen aan haalbare bonussen en tien procent op een latere doorverkoopsom. Genk zou vooral op langere termijn meer willen vangen.

Volgens de informatie van Het Laatste Nieuws bedroeg het tegenvoorstel van Genk een vaste som van 21 miljoen aangevuld met zes miljoen aan bonussen. Op die manier zou El Khanouss het clubrecord van Sander Berge, die destijds in totaal 25 miljoen opbracht, zoals altijd de bedoeling was alsnog kunnen doen sneuvelen.

Genk krijgt nieuw bod

Inmiddels kreeg men in de Cegeka Arena volgens transferexpert Sacha Tavolieri een antwoord op dat aanbod. Leicester zou haar bod hebben verhoogd tot 23 miljoen, met twee miljoen aan bonussen en 15 procent op een latere doorverkoop. Afwachten of De Condé en co nu bereid zijn om in te stemmen met die voorwaarden.

Hoe dan ook lijkt het water tussen beide partijen alsmaar minder diep. De kans is dan ook groot dat er eerstdaags een overeenkomst uit de bus zal vallen omtrent de Marokkaans international. Vermits de transfermarkt in Engeland binnenkort sluit is er alleszins toch de nodige haast mee gemoeid. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Genk moet akkoord gaan met dit bod

Meest recent

'Club Brugge verrast: dubbeltransfer van 14 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongeren te lanceren richting de eerste ploeg. Maar het ...

1
1
Anderlecht overkomt horror-start: Hammarby kraakt na rust

RSC Anderlecht heeft zich geplaatste voor de derde voorronde van de Europa League. In de return ...

93
93
Zware klap Oranje: gedroomde bondscoach haakt af

Met België, Frankrijk, Duitsland en Italië presenteerde vier grote Europese voetballanden ...

54
54
Cercle slaat wéér toe, Beveren haalt sterkhouder terug

Met nog een dikke week tot de competitiestart tonen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich nog ...

79
79
Rampzalige start Anderlecht: "Slaapverwekkend B-ploegje"

RSC Anderlecht wil zich donderdagavond verzekeren van een plek in de derde voorronde van de Europa ...

215
215
België écht niet naar WK? KBVB komt met krachtig statement

De UEFA heeft één front gevormd tegen Gianni Infantino. De Europese voetbalbond maakte ...

192
192
Uitsluitsel Kompany: Bayern hakt zware transferknoop door

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

195
195
Noa Lang-stunt bij Club Brugge krijgt onverwachte wending

De droom van veel Club Brugge-fans lijkt plots weer wat minder gek. Noa Lang staat opnieuw op een ...

1463
1463
Anderlecht met basisdebutant, één wissel bij AA Gent

Hoewel de Jupiler Pro League nog moet beginnen, komen donderdagavond weer twee eersteklassers in ...

90
90
'Uittocht Anderlecht duurt voort: Nederlanders kloppen aan'

RSC Anderlecht zag de voorbije weken heel wat spelers vertrekken. Maar de Brusselaars zijn nog niet ...

377
377
Mokerslag Club Brugge: miljoenentransfer aan diggelen

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

814
814
Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

KRC Genk staat op punt om zijn eigen transferrecord te verpulveren. Jeugdproduct Konstaninos ...

132
132
Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

451
451
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

14
14
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

452
452
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

277
277
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

107
107
'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Bij KV Mechelen gaat er nog volk vertrekken deze zomer. De Maneblussers zouden wel eens een deal ...

222
222
Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

430
430
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

128
128
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

85
85
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

204
204
De Mil zet AA Gent op scherp voor belangrijke partij

AA Gent heeft geen excuses. Tegen Cherkasy is het van moeten: de kwalificatie moét gehaald ...

110
110
'Union heeft doelmannenknoop doorgehakt'

Union anticipeerde deze zomer uitstekend op het mogelijke vertrek van verschillende smaakmakers en ...

124
124
Anderlecht strikt Antman: experts vellen oordeel over winger

RSC Anderlecht haalde Oliver Antman voor ongeveer 5 miljoen euro weg bij Rangers FC. Een stevige som ...

440
440

Meer sportnieuws