'Genk krijgt zin: Leicester verhoogt bod op El Khannouss'

464 stemmen
'Genk krijgt zin: Leicester verhoogt bod op El Khannouss'

Nadat hij zijn kat stuurde naar de training stevent Bilal El Khannouss af op een onherroepelijke breuk met KRC Genk. Een exit van de 20-jarige middenvelder, die naar Leicester City wil verhuizen, lijkt stilaan onvermijdelijk. De enige vraag die nu rest is of Dimitri de Condé het onderste uit de kan kan slepen.

Als gewiekste onderhandelaar bleek het Head of Football tot dusver onverstoorbaar. Zo werden de eerste aanbiedingen uit Engeland kordaat naar de prullenmand verwezen. Al zou Genk, dat aanvankelijk mikte op een recordbedrag van minstens een dertigtal miljoen, ondertussen toch bereid zijn om wat water bij de wijn te doen.

LEES OOK: Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Prijskaartje El Khannouss

Eerder op de dag geraakte al bekend dat de Limburgers een tegenbod hadden geformuleerd aan Leicester, dat tot dusver niet verder wou gaan dan een slordige 20 miljoen plus nog eens drie miljoen aan haalbare bonussen en tien procent op een latere doorverkoopsom. Genk zou vooral op langere termijn meer willen vangen.

Volgens de informatie van Het Laatste Nieuws bedroeg het tegenvoorstel van Genk een vaste som van 21 miljoen aangevuld met zes miljoen aan bonussen. Op die manier zou El Khanouss het clubrecord van Sander Berge, die destijds in totaal 25 miljoen opbracht, zoals altijd de bedoeling was alsnog kunnen doen sneuvelen.

Genk krijgt nieuw bod

Inmiddels kreeg men in de Cegeka Arena volgens transferexpert Sacha Tavolieri een antwoord op dat aanbod. Leicester zou haar bod hebben verhoogd tot 23 miljoen, met twee miljoen aan bonussen en 15 procent op een latere doorverkoop. Afwachten of De Condé en co nu bereid zijn om in te stemmen met die voorwaarden.

Hoe dan ook lijkt het water tussen beide partijen alsmaar minder diep. De kans is dan ook groot dat er eerstdaags een overeenkomst uit de bus zal vallen omtrent de Marokkaans international. Vermits de transfermarkt in Engeland binnenkort sluit is er alleszins toch de nodige haast mee gemoeid. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Genk moet akkoord gaan met dit bod

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

13
13
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

23
23
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

156
156
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

54
54
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

64
64
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

132
132
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

166
166
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

173
173
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

59
59
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

141
141
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

284
284
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

358
358
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

77
77
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

534
534
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

73
73
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

435
435
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

634
634
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

245
245
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

299
299
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

910
910
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

492
492
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

149
149
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

458
458
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

607
607

Meer sportnieuws