'Done deal: KRC Genk heeft zesde zomeraanwinst beet'

473 stemmen
'Done deal: KRC Genk heeft zesde zomeraanwinst beet'

In de late uurtjes van de zomermercato dreigt KRC Genk nog een pak sterkhouders te verliezen. Gelukkig voor Thorsten Fink maakt Dimitri de Condé terwijl tevens nog werk van een aantal inkomende dossiers.

Zo zou het Head of Football nu ook op het punt staan om de komst van Kayden Pierre helemaal af te ronden. Volgens zowel transferspecalist Sacha Tavolieri als Het Belang van Limburg legt de 21-jarige Amerikaan momenteel zijn medische en fysieke testen af in de Cegeka Arena.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Genkt strikt Pierre

Tenzij die nog roet in het eten gooien zet Pierre er nadien zijn kribbel onder een meerjarig contract. Wellicht wordt hij eerstdaags dus officieel voorgesteld. Het prijskaartje van de rechtsachter is voorlopig onbekend, maar vermoedelijk legt Genk slechts een bescheiden som op tafel.

Bij zijn voormalige werkgever Sporting Kansas City lag Pierre, wiens marktwaarde op net geen miljoen wordt geschat, tenslotte nog maar voor een beperkte periode vast. Dat hij nu de rangen vervoegt betekent overigens niet dat Zakaria El Ouahdi alsnog naar Benfica zal verhuizen.

El Ouahdi blijft

Integendeel: de kans dat hij deze zomer nog vertrekt is volgens HBVL intussen bijna uitgesloten. Met ook nog Ken Nkuba heeft Fink wel genoeg opties rechts achterin. Hoewel hij meteen aansluit bij de A-kern zal Pierre mogelijk dan ook eerst nog wat ervaring opdoen bij Jong Genk.

Pierre is al de zesde nieuwkomer in Genk, dat nu enkel nog een linksback zoekt. Daarvoor zijn de pijlen naar verluidt vooral op Yaimar Medina gericht. Tenzij er behalve Bilal El Khannouss nog meer smaakmakers andere oorden opzoeken lijkt De Condé zijn huiswerk vervolgens volledig af.

Denkt u dat Pierre dit seizoen al veel in actie zal komen bij de A-kern?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

3
3
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

17
17
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

146
146
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

322
322
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

80
80
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

54
54
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

53
53
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

106
106
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

60
60
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

90
90
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

340
340
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

32
32
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

169
169
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

95
95
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

302
302
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

151
151
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

70
70
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

791
791
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

263
263
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

124
124
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

145
145
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

224
224
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

586
586
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

147
147
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

181
181

Meer sportnieuws