‘Anderlecht heeft ultiem transferplan na interne evaluatie'

367 stemmen
‘Anderlecht heeft ultiem transferplan na interne evaluatie'

RSC Anderlecht is nog van plan om flink uit te pakken op de zomertransfermarkt. Volgens journalist Sacha Tavolieri heeft paars-wit intern de balans opgemaakt en zijn de transferprioriteiten bekend.

Jesper Fredberg wil het liefst van al nog uitpakken met een grote naam. Christian Eriksen lijkt onhaalbaar, maar Dennis Praet is ook nog steeds op zoek naar een nieuwe club. De voormalige speler van Anderlecht zou echter liever naar Italië willen verkassen. 

LEES OOK: 'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Transferdoelen

Maar er is voorlopig niet veel interesse voor Praet, waardoor Fredberg wil toeslaan. Het is nog maar de vraag of Anderlecht ook kan voldoen aan de salariseisen van de Rode Duivel. Tavolieri spreekt alvast dat Anderlecht zal gaan voor een ‘joker’ deze zomermercato.

Dat betekent onder voorbehoud van de verplichting om te verkopen en dan pas te kunnen kopen zal Anderlecht zich eindelijk focussen op enkele prioriteiten op de mercato. Paars-wit kijkt dan wel uit naar transfervrije opties of een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Welke posities?

Het is al langer bekend dat Fredberg op zoek is naar extra creativiteit, maar volgens Tavolieri zal er uitgekeken worden naar een centrale/defensieve middenvelder of een linksbuiten. De tijd begint alvast te dringen voor Anderlecht en Fredberg.

Uitgaand wil Anderlecht ook nog verschillende spelers lozen. Een zevental spelers waaronder onder meer Amadou Diawara, Alexis Flips, Louis Patris, Kristian Arnstad en Marco Kana mogen vertrekken bij paars-wit.

Een goed transferplan van Anderlecht?

Meest recent

Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

4
4
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

9
9
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

28
28
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

8
8
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

59
59
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

86
86
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

196
196
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

369
369
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

47
47
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

151
151
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

304
304
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

769
769
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

108
108
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

306
306
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

161
161
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

600
600
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

539
539
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

160
160
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

338
338
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

50
50
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

215
215
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

509
509
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

665
665
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

65
65

Meer sportnieuws