Cercle Brugge pakt uit en haalt prioriteit definitief binnen

138 stemmen
Cercle Brugge pakt uit en haalt prioriteit definitief binnen

Cercle Brugge was na het vertrek van Jesper Daland en de blessure van Edgaras Utkus naarstig op zoek naar verdedigende versterkingen op de zomermercato. Met de komst van Dalangunypole Gomis heeft de Vereniging die nu ook gevonden.

Op de officiële kanalen maakte Cercle Brugge de komst van de 20-jarige Franse centrale verdediger bekend. Hij komt over van Sochaux en tekende een contract tot juni 2028 met nog een optie voor een bijkomend seizoen.

LEES OOK: ‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Prioriteit binnen

De prioriteit van Rembert Vromant was duidelijk, dringend een centrale verdediger binnenhalen. “Na het vertrek van Jesper Daland en de blessure van Edgaras Utkus was de positie van centrale verdediger een prioriteit om te versterken. Dankzij het goede werk van de scouting kwamen we Gomis op het spoor. We zijn blij om deze marktopportuniteit te kunnen benutten”, aldus de technisch directeur.

Vromant is ook in de wolken met de polyvalente verdediger. “Gomis is een linksvoetige speler met de veelzijdigheid om als centrumverdediger zowel in een verdediging met drie als in een verdediging met vier te spelen, waar hij ook als linksback kan opgesteld worden. Gomis heeft een interessant fysiek en atletisch profiel met groeimarge dat goed past bij de spelprincipes van Cercle", klinkt het lovend.

Een goede transfer van Cercle Brugge?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling overleg" ...

0
0
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

361
361
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

285
285
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

45
45
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

184
184
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

259
259
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

535
535
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

35
35
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

553
553
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

392
392
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

310
310
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

769
769
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

162
162
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

176
176
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

618
618
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

735
735
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

351
351
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

79
79
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

421
421
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

952
952
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

220
220
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

334
334
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

725
725
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

464
464

Meer sportnieuws