'Union blijft verkopen: prijskaartje van 15 miljoen'

149 stemmen
'Union blijft verkopen: prijskaartje van 15 miljoen'

Union SG is wisselvallig aan het nieuwe seizoen begonnen. Desondanks blijft de Brusselse club spelers verkopen. Maandag werd afscheid genomen van Cameron Puertas en er zijn nog enkele sterkhouders die in aanmerking komen voor een last-minute vertrek.

De titel werd uiteindelijk nog uit handen gegeven, maar Union kwam ook vorig seizoen weer erg sterk voor de dag. Jammer genoeg leidde dat voor het derde jaar op rij tot hetzelfde scenario in de zomermaanden. Namelijk een vertrek van de hoofdtrainer én van verschillende sterkhouders.

LEES OOK: Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

OL pusht voor Sadiki

Zo besloot coach Alexander Blessin in te gaan op de aanbieding van Sankt Pauli. Ook Mohamed Amoura verhuisde naar de Bundesliga, de Algerijnse aanvaller tekende bij VfL Wolfsburg. Gustaf Nilsson trok op zijn beurt naar Club Brugge. En maandag trok Puertas dus richting Saudi-Arabië.

Die leegloop is mogelijk nog niet voorbij. Zo aast Olympique Lyon bijvoorbeeld op Noah Sadiki. De onderhandelingen met de Franse club, die voorlopig tot een zestal miljoen euro biedt, lopen alvast volop. Maar voorlopig werd nog geen doorbraak gevonden.

Miljoenendeal Machida

Daarnaast stelt La Dernière Heure dat ook een vertrek van Koki Machida niet uitgesloten is. De Japanse verdediger maakte vorig seizoen flink indruk en speelde zich zo op de radar van enkele Premier League-clubs. Desondanks kwam er voorlopig geen toereikend bod binnen.

Het valt af te wachten of daar daags voor het sluiten van de transferperiode nog verandering in komt. In ieder geval wil Union ook voor zijn defensieve sterkhouder de volle prijs ontvangen. Zo zou Machida een slordige 15 miljoen euro moeten kosten.

Union heeft deze zomer té veel spelers verkocht ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

36
36
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

89
89
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

44
44
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

84
84
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

248
248
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

56
56
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

116
116
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

645
645
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

139
139
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

469
469
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

666
666
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

515
515

Meer sportnieuws