'Union blijft verkopen: prijskaartje van 15 miljoen'

door
'Union blijft verkopen: prijskaartje van 15 miljoen'

Union SG is wisselvallig aan het nieuwe seizoen begonnen. Desondanks blijft de Brusselse club spelers verkopen. Maandag werd afscheid genomen van Cameron Puertas en er zijn nog enkele sterkhouders die in aanmerking komen voor een last-minute vertrek.

De titel werd uiteindelijk nog uit handen gegeven, maar Union kwam ook vorig seizoen weer erg sterk voor de dag. Jammer genoeg leidde dat voor het derde jaar op rij tot hetzelfde scenario in de zomermaanden. Namelijk een vertrek van de hoofdtrainer én van verschillende sterkhouders.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

OL pusht voor Sadiki

Zo besloot coach Alexander Blessin in te gaan op de aanbieding van Sankt Pauli. Ook Mohamed Amoura verhuisde naar de Bundesliga, de Algerijnse aanvaller tekende bij VfL Wolfsburg. Gustaf Nilsson trok op zijn beurt naar Club Brugge. En maandag trok Puertas dus richting Saudi-Arabië.

Die leegloop is mogelijk nog niet voorbij. Zo aast Olympique Lyon bijvoorbeeld op Noah Sadiki. De onderhandelingen met de Franse club, die voorlopig tot een zestal miljoen euro biedt, lopen alvast volop. Maar voorlopig werd nog geen doorbraak gevonden.

Miljoenendeal Machida

Daarnaast stelt La Dernière Heure dat ook een vertrek van Koki Machida niet uitgesloten is. De Japanse verdediger maakte vorig seizoen flink indruk en speelde zich zo op de radar van enkele Premier League-clubs. Desondanks kwam er voorlopig geen toereikend bod binnen.

Het valt af te wachten of daar daags voor het sluiten van de transferperiode nog verandering in komt. In ieder geval wil Union ook voor zijn defensieve sterkhouder de volle prijs ontvangen. Zo zou Machida een slordige 15 miljoen euro moeten kosten.

Union heeft deze zomer té veel spelers verkocht ...

Meest recent

KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

16
16
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

12
12
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

11
11
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

25
25
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

25
25
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

136
136
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

156
156
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

171
171
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

238
238
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

147
147
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

48
48
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

101
101
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

341
341
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

135
135
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

78
78
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

567
567
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

316
316
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

739
739
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

97
97
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

166
166
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

495
495
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

415
415
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

199
199
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

207
207

Meer sportnieuws