'Union verrast en gaat lopen met Antwerp-target'

289 stemmen
'Union verrast en gaat lopen met Antwerp-target'

Net als de voorbije jaren krijgt Union ook deze zomer weer te maken met het vertrek van de nodige sterkhouders. Alexander Blessin, Mohamed Amoura en Gustaf Nilsson hebben het Dudenpark al verlaten, ook een transfer van Cameron Puertas is nabij en spelers als Koki Machida en Noah Sadiki lijken ook nog te kunnen vertrekken. Zij moeten uiteraard allemaal vervangen worden.

Union investeerde deze zomer daarom al stevig in vooral offensieve versterking. Met Promise David werd een opportuneit gevonden in Estland, Anouar Ait El Hadj werd weggeplukt van de bank van KRC Genk en voor Mohammed Fuseini en Anan Khalaili werden de nodige miljoenen neergeteld.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Niet Antwerp, maar Union strikt Ivanovic

Maar de vice-kampioen blijkt nog niet voldaan en zou nu Antwerp een neus zetten. De Great Old is nog op zoek naar een spits en werd onlangs gelinkt aan Franjo Ivanovic. Volgens Sacha Tavolieri is de 20-jarige Kroaat nu echter op weg naar Union.

De Brusselaars zouden al een akkoord hebben met de spits over een contract voor vier jaar, met optie op een extra seizoen. Ze zouden ook bereid zijn om de afkoopsom van 4 miljoen euro in zijn contract te betalen, waardoor zijn club HNK Rijeka hen niets in de weg kan leggen.

Volgend weekend in België

Donderdag zou Ivanovic wel nog met Rijeka de terugwedstrijd in de play-offs van de Conference League tegen Olimpija Ljubljana afwerken, maar daarna zou hij naar België afreizen om zijn transfer naar Union af te ronden. De verwachting is dat hij volgend weekend medisch gekeurd zal worden.

Ivanovic moet Union aan doelpunten helpen, want dat blijkt dezer dagen toch een probleem. Hij scoort dit seizoen voorlopig aan de lopende band met vier goals in negen wedstrijden. 

Goede transfer van Union?

Meest recent

Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

90
90
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

56
56
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

134
134
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

73
73
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

118
118
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

83
83
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

48
48
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

64
64
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

371
371
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

211
211
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

278
278
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

278
278
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

76
76
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

945
945
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

308
308
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

345
345
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

446
446
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

142
142
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

106
106
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

175
175
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

275
275
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

392
392
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

233
233

Meer sportnieuws