'Union verrast en gaat lopen met Antwerp-target'

289 stemmen
'Union verrast en gaat lopen met Antwerp-target'

Net als de voorbije jaren krijgt Union ook deze zomer weer te maken met het vertrek van de nodige sterkhouders. Alexander Blessin, Mohamed Amoura en Gustaf Nilsson hebben het Dudenpark al verlaten, ook een transfer van Cameron Puertas is nabij en spelers als Koki Machida en Noah Sadiki lijken ook nog te kunnen vertrekken. Zij moeten uiteraard allemaal vervangen worden.

Union investeerde deze zomer daarom al stevig in vooral offensieve versterking. Met Promise David werd een opportuneit gevonden in Estland, Anouar Ait El Hadj werd weggeplukt van de bank van KRC Genk en voor Mohammed Fuseini en Anan Khalaili werden de nodige miljoenen neergeteld.

LEES OOK: Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Niet Antwerp, maar Union strikt Ivanovic

Maar de vice-kampioen blijkt nog niet voldaan en zou nu Antwerp een neus zetten. De Great Old is nog op zoek naar een spits en werd onlangs gelinkt aan Franjo Ivanovic. Volgens Sacha Tavolieri is de 20-jarige Kroaat nu echter op weg naar Union.

De Brusselaars zouden al een akkoord hebben met de spits over een contract voor vier jaar, met optie op een extra seizoen. Ze zouden ook bereid zijn om de afkoopsom van 4 miljoen euro in zijn contract te betalen, waardoor zijn club HNK Rijeka hen niets in de weg kan leggen.

Volgend weekend in België

Donderdag zou Ivanovic wel nog met Rijeka de terugwedstrijd in de play-offs van de Conference League tegen Olimpija Ljubljana afwerken, maar daarna zou hij naar België afreizen om zijn transfer naar Union af te ronden. De verwachting is dat hij volgend weekend medisch gekeurd zal worden.

Ivanovic moet Union aan doelpunten helpen, want dat blijkt dezer dagen toch een probleem. Hij scoort dit seizoen voorlopig aan de lopende band met vier goals in negen wedstrijden. 

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
253

Goede transfer van Union?

Meest recent

WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

0
0
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

99
99
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

196
196
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

17
17
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

29
29
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

35
35
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

82
82
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

113
113
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

83
83
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

117
117
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

463
463
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

288
288
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

80
80
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

394
394
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

137
137
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

798
798
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

126
126
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

50
50
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

93
93
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

218
218
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

407
407
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

366
366
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

615
615

Meer sportnieuws