'Done deal: Union rondt megatransfer Puertas af'

door
'Done deal: Union rondt megatransfer Puertas af'

Union raakte zondag niet verder dan een ontgoochelende 0-0 op het veld van STVV en blijft achter met een magere acht op vijftien. De Brusselaars lijken voorlopig wat offensieve kwaliteit te missen na het vertrek van Amoura en Nilsson. In de laatste twee matchen konden ze ook niet meer rekenen op Cameron Puertas.

De assistkoning liet verstek gaan voor Charleroi en STVV in afwachting van een transfer. Die liet uiteindelijk nog even op zich wachten, maar nu lijkt de deal dan toch helemaal in kannen en kruiken te zijn.

LEES OOK: Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Transfer Puertas naar Al-Qadsiah is rond

Aanvankelijk leek de toekomst van de 26-jarige middenvelder in de Premier League te liggen, maar plots kwam ook Al-Qadsiah stevig op de proppen. De Saudi's zetten alles op Puertas nadat ze naast de komst van Paulo Dybala grepen. De Argentijnse vedette kon 75 miljoen euro in drie jaar verdienen, maar verkoos desondanks om bij AS Roma te blijven.

Onder meer L'Equipe-journalist Loïc Tanzi meldt nu dat Al-Qadsiah inderdaad met Puertas gaat lopen. Bij Union rinkelt de kassa stevig, want zij zouden 15 miljoen euro incasseren voor de Profvoetballer van het Jaar. Dat is meer dan het tienvoud van wat ze begin 2022 voor zijn komst betaalden.

Lucratieve deal voor Union én Puertas

Ook Puertas vaart wel bij zijn transfer naar Saudi-Arabië. Hij zou immers een vierjarig contract voorgeschoteld krijgen en 4 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Hij zal bij Al-Qadsiah ploegmaat worden van onder meer Koen Casteels, Nacho Fernandez en Pierre-Emerick Aubameyang.

Kan je begrijpen dat Puertas voor de oliedollars kiest?

Meest recent

'Vermant versus Tresoldi: Leko hakt knoop door'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

10
10
De Mil met handen in het haar: code rood bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

20
20
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

95
95
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

53
53
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

144
144
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

17
17
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

61
61
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

85
85
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

105
105
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

153
153
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

46
46
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

79
79
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

44
44
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

34
34
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

99
99
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

252
252
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

205
205
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

43
43
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

203
203
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

98
98
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

72
72
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

391
391
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

73
73
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

129
129

Meer sportnieuws