'Barça verbaast met last-minute toptransfer bij Juventus'

door
'Barça verbaast met last-minute toptransfer bij Juventus'

Eind deze week sluit de zomermercato in de meeste Europese landen zijn deuren. En dus willen verschillende ploegen op het laatste moment nog hun slag slaan. Ook FC Barcelona hoopt zich voor het verstrijken van de deadline nog te versterken.

De Catalanen zijn begonnen aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van coach Hansi Flick. De Duitser en zijn ploeg begonnen alvast goed aan de campagne in La Liga en wisten hun eerste twee wedstrijden al winnend af te sluiten. Desondanks is er nog heel wat transferwerk op te knappen.

Zoals geweten kampt Barça met financiële problemen. En dus zullen eerst spelers verkocht moeten worden om de salarisuitgaven in te perken. Vandaar dat de club bereid was om mee te werken aan een vertrek van Ilkay Gündogan. De Duitser keerde eerder vorige week op transfervrije basis terug naar Manchester City.

LEES OOK: Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Voldoende ruimte gecreëerd

Zondag alweer een nieuwe uitgaande transfer afgerond. Via de officiële kanalen werd het vertrek van Mika Faye naar Stade Rennais bekend gemaakt. Daar blijft het niet bij. Clément Lenglet en Vitor Roque staan immers op punt om de club op huurbasis te verlaten. Zij zouden worden uitgeleend aan respectievelijk Atlético Madrid en Real Betis.

Eenmaal deze transfers afgerond zijn, is er normaal gezien voldoende ruimte om Dani Olmo te registreren voor La Liga. En wie weet om ook nog enkele last-minute aanwinsten te strikken. Een extra flankaanvaller staat bijvoorbeeld op de verlanglijst. En daarvoor lonkt men richting de Serie A.

Onderhandelingen met Juventus

Zo meldt de Italiaanse tak van Sky Sports dat Barça werkt aan de komst van Federico Chiesa. De 26-jarige Italiaan is een international en zat eerder deze zomer nog in de EK-selectie. Maar bij Juventus is hij inmiddels op een zijspoor beland. En dus mag Chiesa deze zomer voor een beperkt bedrag vertrekken in Turijn. Daar zou Barcelona van willen profiteren. De onderhandelingen lopen alvast op volle toeren en de betrokken partijen zijn positief gestemd over de uitkomst.

Barça heeft te weinig kwaliteit om Real te bedreigen ...

Meest recent

Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

2
2
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

69
69
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

19
19
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

39
39
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

93
93
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

207
207
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

87
87
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

226
226
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

254
254
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1093
1093
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

475
475
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

139
139
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

577
577
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

329
329
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

330
330
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

232
232
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

291
291
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

315
315
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

446
446
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

508
508
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

253
253
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

101
101
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

504
504
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

190
190

Meer sportnieuws