'Barça verbaast met last-minute toptransfer bij Juventus'

door
'Barça verbaast met last-minute toptransfer bij Juventus'

Eind deze week sluit de zomermercato in de meeste Europese landen zijn deuren. En dus willen verschillende ploegen op het laatste moment nog hun slag slaan. Ook FC Barcelona hoopt zich voor het verstrijken van de deadline nog te versterken.

De Catalanen zijn begonnen aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van coach Hansi Flick. De Duitser en zijn ploeg begonnen alvast goed aan de campagne in La Liga en wisten hun eerste twee wedstrijden al winnend af te sluiten. Desondanks is er nog heel wat transferwerk op te knappen.

Zoals geweten kampt Barça met financiële problemen. En dus zullen eerst spelers verkocht moeten worden om de salarisuitgaven in te perken. Vandaar dat de club bereid was om mee te werken aan een vertrek van Ilkay Gündogan. De Duitser keerde eerder vorige week op transfervrije basis terug naar Manchester City.

LEES OOK: 'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

Voldoende ruimte gecreëerd

Zondag alweer een nieuwe uitgaande transfer afgerond. Via de officiële kanalen werd het vertrek van Mika Faye naar Stade Rennais bekend gemaakt. Daar blijft het niet bij. Clément Lenglet en Vitor Roque staan immers op punt om de club op huurbasis te verlaten. Zij zouden worden uitgeleend aan respectievelijk Atlético Madrid en Real Betis.

Eenmaal deze transfers afgerond zijn, is er normaal gezien voldoende ruimte om Dani Olmo te registreren voor La Liga. En wie weet om ook nog enkele last-minute aanwinsten te strikken. Een extra flankaanvaller staat bijvoorbeeld op de verlanglijst. En daarvoor lonkt men richting de Serie A.

Onderhandelingen met Juventus

Zo meldt de Italiaanse tak van Sky Sports dat Barça werkt aan de komst van Federico Chiesa. De 26-jarige Italiaan is een international en zat eerder deze zomer nog in de EK-selectie. Maar bij Juventus is hij inmiddels op een zijspoor beland. En dus mag Chiesa deze zomer voor een beperkt bedrag vertrekken in Turijn. Daar zou Barcelona van willen profiteren. De onderhandelingen lopen alvast op volle toeren en de betrokken partijen zijn positief gestemd over de uitkomst.

🚀

Barça heeft te weinig kwaliteit om Real te bedreigen ...

Meest recent

Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

7
7
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

25
25
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

99
99
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

128
128
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

65
65
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

55
55
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

19
19
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

197
197
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

43
43
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

142
142
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

356
356
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

278
278
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

106
106
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

93
93
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

243
243
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

402
402
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

169
169
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

388
388
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

142
142
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

193
193
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

187
187
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

250
250
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

687
687
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

173
173
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

303
303

Meer sportnieuws