'Osimhen kan weg nog meer openleggen voor Lukaku'

door
'Osimhen kan weg nog meer openleggen voor Lukaku'

Het einde van de transfersaga rond Romelu Lukaku lijkt in zicht, want het heeft er alle schijn van dat zijn overgang naar Napoli in de komende dagen afgerond zal worden. De Italianen vonden een akkoord met Chelsea over een transfersom van 30 miljoen euro plus bonussen en dat nog voor ze een oplossing vonden voor Victor Osimhen.

Lange tijd was het uitblijven van een transfer van de Nigeriaanse spits hét struikelblok voor de komst van Lukaku, maar na de pijnlijke nederlaag op de openingsspeeldag van de Serie A tegen Hellas Verona besloot Napoli om toch door te drukken. Met resultaat.

LEES OOK: Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

Al-Ahli meldt zich voor Osimhen

Maar nog voor de transfer van Lukaku helemaal rond is, lijkt er nu toch ook een oplossing in de maak te zijn voor Osimhen. Nadat eerdere interesse van PSG en Chelsea nergens toe leidde, heeft volgens Fabrizio Romano nu Al-Ahli zich gemeld. De Saudi's zouden bereid zijn om meer dan 65 miljoen euro te betalen.

Dat is ver onder de vraagprijs die Napoli lange tijd aanhield, maar desondanks zouden ze nu toch bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Met dat geld zouden ze immers na Lukaku ook nog Billy Gilmour (Brighton) en Scott McTominay (Man Utd) kunnen binnenhalen.

Nog geen akkoord met speler

Alleen zal Osimhen dan zelf ook een akkoord moeten vinden met Al-Ahli en dat zou momenteel nog veraf zijn. De ex-spits van Charleroi zou pittige looneisen stellen, al zou dat niet meteen een probleem mogen zijn gezien de bedragen die de Saudi's de voorbije jaren uitkeerden.

Daarnaast zou hij echter ook nog eisen dat er een afkoopsom in zijn contract bepaald wordt en dat kan een neteligere kwestie worden. Het blijft dus met twee woorden spreken, maar er zou dus wel een doorbraak op komst kunnen zijn in het dossier.

Moet Osimhen in Europa blijven?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

22
22
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

93
93
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

115
115
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

48
48
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

59
59
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

200
200
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

191
191
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

55
55
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

88
88
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

354
354
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

182
182
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

328
328
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

922
922
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

208
208
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

299
299
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

94
94
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

227
227
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

222
222
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

370
370
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws