'Osimhen kan weg nog meer openleggen voor Lukaku'

door
'Osimhen kan weg nog meer openleggen voor Lukaku'

Het einde van de transfersaga rond Romelu Lukaku lijkt in zicht, want het heeft er alle schijn van dat zijn overgang naar Napoli in de komende dagen afgerond zal worden. De Italianen vonden een akkoord met Chelsea over een transfersom van 30 miljoen euro plus bonussen en dat nog voor ze een oplossing vonden voor Victor Osimhen.

Lange tijd was het uitblijven van een transfer van de Nigeriaanse spits hét struikelblok voor de komst van Lukaku, maar na de pijnlijke nederlaag op de openingsspeeldag van de Serie A tegen Hellas Verona besloot Napoli om toch door te drukken. Met resultaat.

LEES OOK: KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Al-Ahli meldt zich voor Osimhen

Maar nog voor de transfer van Lukaku helemaal rond is, lijkt er nu toch ook een oplossing in de maak te zijn voor Osimhen. Nadat eerdere interesse van PSG en Chelsea nergens toe leidde, heeft volgens Fabrizio Romano nu Al-Ahli zich gemeld. De Saudi's zouden bereid zijn om meer dan 65 miljoen euro te betalen.

Dat is ver onder de vraagprijs die Napoli lange tijd aanhield, maar desondanks zouden ze nu toch bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Met dat geld zouden ze immers na Lukaku ook nog Billy Gilmour (Brighton) en Scott McTominay (Man Utd) kunnen binnenhalen.

Nog geen akkoord met speler

Alleen zal Osimhen dan zelf ook een akkoord moeten vinden met Al-Ahli en dat zou momenteel nog veraf zijn. De ex-spits van Charleroi zou pittige looneisen stellen, al zou dat niet meteen een probleem mogen zijn gezien de bedragen die de Saudi's de voorbije jaren uitkeerden.

Daarnaast zou hij echter ook nog eisen dat er een afkoopsom in zijn contract bepaald wordt en dat kan een neteligere kwestie worden. Het blijft dus met twee woorden spreken, maar er zou dus wel een doorbraak op komst kunnen zijn in het dossier.

Moet Osimhen in Europa blijven?

Meest recent

Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

11
11
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

97
97
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

45
45
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

111
111
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

221
221
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

199
199
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

162
162
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

197
197
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

217
217
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

382
382
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

283
283
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

81
81
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

270
270
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

146
146
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

188
188
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

533
533
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

65
65
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

208
208
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

590
590
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

187
187
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

250
250
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

323
323
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

548
548
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

268
268

Meer sportnieuws