'Osimhen kan weg nog meer openleggen voor Lukaku'

61
'Osimhen kan weg nog meer openleggen voor Lukaku'

Het einde van de transfersaga rond Romelu Lukaku lijkt in zicht, want het heeft er alle schijn van dat zijn overgang naar Napoli in de komende dagen afgerond zal worden. De Italianen vonden een akkoord met Chelsea over een transfersom van 30 miljoen euro plus bonussen en dat nog voor ze een oplossing vonden voor Victor Osimhen.

Lange tijd was het uitblijven van een transfer van de Nigeriaanse spits hét struikelblok voor de komst van Lukaku, maar na de pijnlijke nederlaag op de openingsspeeldag van de Serie A tegen Hellas Verona besloot Napoli om toch door te drukken. Met resultaat.

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Al-Ahli meldt zich voor Osimhen

Maar nog voor de transfer van Lukaku helemaal rond is, lijkt er nu toch ook een oplossing in de maak te zijn voor Osimhen. Nadat eerdere interesse van PSG en Chelsea nergens toe leidde, heeft volgens Fabrizio Romano nu Al-Ahli zich gemeld. De Saudi's zouden bereid zijn om meer dan 65 miljoen euro te betalen.

Dat is ver onder de vraagprijs die Napoli lange tijd aanhield, maar desondanks zouden ze nu toch bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Met dat geld zouden ze immers na Lukaku ook nog Billy Gilmour (Brighton) en Scott McTominay (Man Utd) kunnen binnenhalen.

Nog geen akkoord met speler

Alleen zal Osimhen dan zelf ook een akkoord moeten vinden met Al-Ahli en dat zou momenteel nog veraf zijn. De ex-spits van Charleroi zou pittige looneisen stellen, al zou dat niet meteen een probleem mogen zijn gezien de bedragen die de Saudi's de voorbije jaren uitkeerden.

Daarnaast zou hij echter ook nog eisen dat er een afkoopsom in zijn contract bepaald wordt en dat kan een neteligere kwestie worden. Het blijft dus met twee woorden spreken, maar er zou dus wel een doorbraak op komst kunnen zijn in het dossier.

Moet Osimhen in Europa blijven?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

7
7
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

29
29
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

87
87
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

21
21
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

24
24
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

38
38
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

57
57
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

92
92
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

113
113
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

53
53
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

278
278
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

588
588
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

74
74
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

23
23
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

146
146
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

150
150
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

182
182
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

333
333
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

643
643
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

242
242
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

196
196
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

580
580
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

101
101

Meer sportnieuws