'Osimhen kan weg nog meer openleggen voor Lukaku'

61
'Osimhen kan weg nog meer openleggen voor Lukaku'

Het einde van de transfersaga rond Romelu Lukaku lijkt in zicht, want het heeft er alle schijn van dat zijn overgang naar Napoli in de komende dagen afgerond zal worden. De Italianen vonden een akkoord met Chelsea over een transfersom van 30 miljoen euro plus bonussen en dat nog voor ze een oplossing vonden voor Victor Osimhen.

Lange tijd was het uitblijven van een transfer van de Nigeriaanse spits hét struikelblok voor de komst van Lukaku, maar na de pijnlijke nederlaag op de openingsspeeldag van de Serie A tegen Hellas Verona besloot Napoli om toch door te drukken. Met resultaat.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Al-Ahli meldt zich voor Osimhen

Maar nog voor de transfer van Lukaku helemaal rond is, lijkt er nu toch ook een oplossing in de maak te zijn voor Osimhen. Nadat eerdere interesse van PSG en Chelsea nergens toe leidde, heeft volgens Fabrizio Romano nu Al-Ahli zich gemeld. De Saudi's zouden bereid zijn om meer dan 65 miljoen euro te betalen.

Dat is ver onder de vraagprijs die Napoli lange tijd aanhield, maar desondanks zouden ze nu toch bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Met dat geld zouden ze immers na Lukaku ook nog Billy Gilmour (Brighton) en Scott McTominay (Man Utd) kunnen binnenhalen.

Nog geen akkoord met speler

Alleen zal Osimhen dan zelf ook een akkoord moeten vinden met Al-Ahli en dat zou momenteel nog veraf zijn. De ex-spits van Charleroi zou pittige looneisen stellen, al zou dat niet meteen een probleem mogen zijn gezien de bedragen die de Saudi's de voorbije jaren uitkeerden.

Daarnaast zou hij echter ook nog eisen dat er een afkoopsom in zijn contract bepaald wordt en dat kan een neteligere kwestie worden. Het blijft dus met twee woorden spreken, maar er zou dus wel een doorbraak op komst kunnen zijn in het dossier.

Moet Osimhen in Europa blijven?

Meest recent

Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

0
0
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

1
1
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

4
4
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

11
11
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

70
70
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

15
15
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

157
157
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

73
73
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

171
171
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

61
61
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

53
53
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

210
210
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

50
50
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

102
102
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

47
47
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

252
252
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

142
142
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

82
82
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

215
215
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

37
37
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

279
279

Meer sportnieuws