'Osimhen kan weg nog meer openleggen voor Lukaku'

door
'Osimhen kan weg nog meer openleggen voor Lukaku'

Het einde van de transfersaga rond Romelu Lukaku lijkt in zicht, want het heeft er alle schijn van dat zijn overgang naar Napoli in de komende dagen afgerond zal worden. De Italianen vonden een akkoord met Chelsea over een transfersom van 30 miljoen euro plus bonussen en dat nog voor ze een oplossing vonden voor Victor Osimhen.

Lange tijd was het uitblijven van een transfer van de Nigeriaanse spits hét struikelblok voor de komst van Lukaku, maar na de pijnlijke nederlaag op de openingsspeeldag van de Serie A tegen Hellas Verona besloot Napoli om toch door te drukken. Met resultaat.

LEES OOK: De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

Al-Ahli meldt zich voor Osimhen

Maar nog voor de transfer van Lukaku helemaal rond is, lijkt er nu toch ook een oplossing in de maak te zijn voor Osimhen. Nadat eerdere interesse van PSG en Chelsea nergens toe leidde, heeft volgens Fabrizio Romano nu Al-Ahli zich gemeld. De Saudi's zouden bereid zijn om meer dan 65 miljoen euro te betalen.

Dat is ver onder de vraagprijs die Napoli lange tijd aanhield, maar desondanks zouden ze nu toch bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Met dat geld zouden ze immers na Lukaku ook nog Billy Gilmour (Brighton) en Scott McTominay (Man Utd) kunnen binnenhalen.

Nog geen akkoord met speler

Alleen zal Osimhen dan zelf ook een akkoord moeten vinden met Al-Ahli en dat zou momenteel nog veraf zijn. De ex-spits van Charleroi zou pittige looneisen stellen, al zou dat niet meteen een probleem mogen zijn gezien de bedragen die de Saudi's de voorbije jaren uitkeerden.

Daarnaast zou hij echter ook nog eisen dat er een afkoopsom in zijn contract bepaald wordt en dat kan een neteligere kwestie worden. Het blijft dus met twee woorden spreken, maar er zou dus wel een doorbraak op komst kunnen zijn in het dossier.

Moet Osimhen in Europa blijven?

Meest recent

Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

39
39
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

174
174
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

115
115
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

175
175
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

65
65
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

149
149
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

140
140
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

835
835
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

71
71
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

100
100
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

301
301
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

135
135
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

436
436
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

45
45
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

192
192
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

165
165
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

224
224
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

261
261
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

170
170
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

201
201
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

388
388
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

668
668
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

387
387
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

198
198
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

73
73

Meer sportnieuws