Pijnlijke 4 op 10: smaakmaker beleeft ramp bij Club Brugge

1102
Pijnlijke 4 op 10: smaakmaker beleeft ramp bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag zoals verwacht de volle buit gepakt op het veld van FCV Dender. Maar de titelverdediger had amper overschot op bezoek bij de promovendus. Bij Blauw-Zwart lieten enkele sterkhouders dan ook een belabberde indruk achter.

De ploeg van coach Nicky Hayen begon weliswaar uitstekend aan de trip naar Denderleeuw. Na nog geen acht minuten stond Gustaf Nilsson op de juiste plaats om het maximaal te halen een uitstekende voorzet van Maxim De Cuyper en aarzelend keeperswerk van thuisdoelman Michael Verrips.

Niet veel later pikte ook een tweede zomeraanwinst zijn doelpuntje mee, zo zorgde Christos Tzolis na een knappe aanval voor de 0-2. Blauw-Zwart stond dus al snel op rozen. Maar na een halfuur spelen loste het plots zijn grip op de wedstrijd. En daar profiteerde Dender optimaal van met de aansluitingstreffer.

LEES OOK: Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Aanvalslinie zakt weg

in de tweede helft probeerde Club de match opnieuw in handen te nemen. Dat lukte echter niet naar behoren. In de slotfase moest Joël Ordoñez zelfs nog alles uit de kast halen om de gelijkmaker te voorkomen. Aanvallend gezien kregen de Bruggelingen na rust dan ook amper iets voor mekaar.

Verschillende sterkhouders bleven dan ook ondermaats. Hans Vanaken drukte aanvallend gezien veel te weinig zijn stempel, Tzolis en Nilsson zakten na hun goede start weer weg. Maar vooral Andreas Skov Olsen speelde een erg matige wedstrijd. En het is niet de eerste keer dat de Deen zo pover voor de dag komt.

Ondermaatse Skov

Skov Olsen komt nochtans in aanmerking voor een mooie transfer, dit soort optredens zal de interesse echter niet ten goede komen. Sowieso moet een speler met zijn kwaliteiten meer kunnen brengen. Op de sociale media werd Skov Olsen dan ook hard aangepakt. En ook bij Het Nieuwsblad is men scherp. "Wrong in de tweede helft een grote kans de nek om door te wild te trappen. Kan gebeuren, maar het is veelzeggend dat het eigenlijk zijn enige kans van de wedstrijd was. Leek maar weinig zin te hebben om zijn talent te tonen op het veld van Dender", verklaart men zijn score van 4 op 10.

Club moet Skov Olsen zo snel mogelijk zien te verkopen ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

30
30
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

30
30
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

97
97
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

41
41
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

214
214
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

325
325
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

237
237
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws