Pijnlijke 4 op 10: smaakmaker beleeft ramp bij Club Brugge

door
Pijnlijke 4 op 10: smaakmaker beleeft ramp bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag zoals verwacht de volle buit gepakt op het veld van FCV Dender. Maar de titelverdediger had amper overschot op bezoek bij de promovendus. Bij Blauw-Zwart lieten enkele sterkhouders dan ook een belabberde indruk achter.

De ploeg van coach Nicky Hayen begon weliswaar uitstekend aan de trip naar Denderleeuw. Na nog geen acht minuten stond Gustaf Nilsson op de juiste plaats om het maximaal te halen een uitstekende voorzet van Maxim De Cuyper en aarzelend keeperswerk van thuisdoelman Michael Verrips.

Niet veel later pikte ook een tweede zomeraanwinst zijn doelpuntje mee, zo zorgde Christos Tzolis na een knappe aanval voor de 0-2. Blauw-Zwart stond dus al snel op rozen. Maar na een halfuur spelen loste het plots zijn grip op de wedstrijd. En daar profiteerde Dender optimaal van met de aansluitingstreffer.

LEES OOK: Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Aanvalslinie zakt weg

in de tweede helft probeerde Club de match opnieuw in handen te nemen. Dat lukte echter niet naar behoren. In de slotfase moest Joël Ordoñez zelfs nog alles uit de kast halen om de gelijkmaker te voorkomen. Aanvallend gezien kregen de Bruggelingen na rust dan ook amper iets voor mekaar.

Verschillende sterkhouders bleven dan ook ondermaats. Hans Vanaken drukte aanvallend gezien veel te weinig zijn stempel, Tzolis en Nilsson zakten na hun goede start weer weg. Maar vooral Andreas Skov Olsen speelde een erg matige wedstrijd. En het is niet de eerste keer dat de Deen zo pover voor de dag komt.

Ondermaatse Skov

Skov Olsen komt nochtans in aanmerking voor een mooie transfer, dit soort optredens zal de interesse echter niet ten goede komen. Sowieso moet een speler met zijn kwaliteiten meer kunnen brengen. Op de sociale media werd Skov Olsen dan ook hard aangepakt. En ook bij Het Nieuwsblad is men scherp. "Wrong in de tweede helft een grote kans de nek om door te wild te trappen. Kan gebeuren, maar het is veelzeggend dat het eigenlijk zijn enige kans van de wedstrijd was. Leek maar weinig zin te hebben om zijn talent te tonen op het veld van Dender", verklaart men zijn score van 4 op 10.

Club moet Skov Olsen zo snel mogelijk zien te verkopen ...

Meest recent

Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

1
1
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

22
22
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

130
130
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

35
35
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

111
111
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

215
215
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

103
103
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

256
256
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

148
148
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

515
515
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

105
105
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

99
99
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

361
361
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

140
140
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

257
257
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

178
178
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

46
46
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

104
104
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

110
110
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

319
319
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

200
200
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

303
303
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

79
79

Meer sportnieuws