Pijnlijke 4 op 10: smaakmaker beleeft ramp bij Club Brugge

door
Pijnlijke 4 op 10: smaakmaker beleeft ramp bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag zoals verwacht de volle buit gepakt op het veld van FCV Dender. Maar de titelverdediger had amper overschot op bezoek bij de promovendus. Bij Blauw-Zwart lieten enkele sterkhouders dan ook een belabberde indruk achter.

De ploeg van coach Nicky Hayen begon weliswaar uitstekend aan de trip naar Denderleeuw. Na nog geen acht minuten stond Gustaf Nilsson op de juiste plaats om het maximaal te halen een uitstekende voorzet van Maxim De Cuyper en aarzelend keeperswerk van thuisdoelman Michael Verrips.

Niet veel later pikte ook een tweede zomeraanwinst zijn doelpuntje mee, zo zorgde Christos Tzolis na een knappe aanval voor de 0-2. Blauw-Zwart stond dus al snel op rozen. Maar na een halfuur spelen loste het plots zijn grip op de wedstrijd. En daar profiteerde Dender optimaal van met de aansluitingstreffer.

LEES OOK: Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

Aanvalslinie zakt weg

in de tweede helft probeerde Club de match opnieuw in handen te nemen. Dat lukte echter niet naar behoren. In de slotfase moest Joël Ordoñez zelfs nog alles uit de kast halen om de gelijkmaker te voorkomen. Aanvallend gezien kregen de Bruggelingen na rust dan ook amper iets voor mekaar.

Verschillende sterkhouders bleven dan ook ondermaats. Hans Vanaken drukte aanvallend gezien veel te weinig zijn stempel, Tzolis en Nilsson zakten na hun goede start weer weg. Maar vooral Andreas Skov Olsen speelde een erg matige wedstrijd. En het is niet de eerste keer dat de Deen zo pover voor de dag komt.

Ondermaatse Skov

Skov Olsen komt nochtans in aanmerking voor een mooie transfer, dit soort optredens zal de interesse echter niet ten goede komen. Sowieso moet een speler met zijn kwaliteiten meer kunnen brengen. Op de sociale media werd Skov Olsen dan ook hard aangepakt. En ook bij Het Nieuwsblad is men scherp. "Wrong in de tweede helft een grote kans de nek om door te wild te trappen. Kan gebeuren, maar het is veelzeggend dat het eigenlijk zijn enige kans van de wedstrijd was. Leek maar weinig zin te hebben om zijn talent te tonen op het veld van Dender", verklaart men zijn score van 4 op 10.

Club moet Skov Olsen zo snel mogelijk zien te verkopen ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

24
24
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

24
24
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

52
52
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

27
27
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

128
128
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

54
54
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

178
178
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

566
566
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

244
244
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

199
199
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

102
102
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

64
64
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

109
109
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

726
726
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

194
194
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

329
329
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

150
150

Meer sportnieuws