Yves Ma-Kalambay stond bij KV Mechelen tegen Bergen in de basis. De doelman kon echter niet voorkomen dat de nieuwkomer in de eerste klasse met het kleinste verschil de wedstrijd won en daardoor de kwartfinale van de Beker van België bereikte.
"Voor mij persoonlijk was het leuk om aan de aftrap te mogen verschijnen, maar dat goede gevoel weegt helemaal niet op tegen het verdriet dat nu duidelijk aanwezig is binnen de spelersgroep. Deze uitschakeling komt erg hard aan", zei een teleurgestelde Ma-Kalambay op de officiële website van Mechelen.
"Wat er fout liep bij het tegendoelpunt? Ik moet de beelden nog eens bekijken, maar de bal wordt goed aangesneden en in een fractie van een seconde beslis ik om te blijven staan. Geen goede keuze achteraf bekeken, maar ik dacht ook dat er een fout gebeurde op Kenny Van Hoevelen. Voor ik het wist, lag de bal tegen de touwen. Pijnlijk", aldus Ma-Kalambay, die vorig seizoen voor het Engelse Swansea City speelde.