Club geeft controle weg: "Hij is al heel het seizoen een ramp"

door
Club geeft controle weg:

Club Brugge wou zondag op het veld van FCV Dender een gepast vervolg breien aan de zege van een weekje eerder tegen Antwerp FC. En de landskampioen ging ook erg voortvarend van start. Maar vervolgens gaf men de controle toch weer uit handen.

De Bruggelingen waren tegenvallend aan het nieuwe seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor meteen in de Supercup en startte vervolgens met een povere 1 op 9 aan de competitie. De stoel van coach Nicky Hayen ging zelfs al aan het wankelen. Maar vorig weekend volgde een bevrijdende zege.

LEES OOK: Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Vliegende start

Club haalde het toen uiteindelijk met 1-0 van rivaal Antwerp FC. Daarmee keerde de rust binnen de club weer terug, maar uiteraard moest aan die overwinning een gepast vervolg gebreid worden. Zondagmiddag was dan ook enkel een zege voldoende op bezoek bij promovendus Dender.

En Blauw-Zwart trok de partij ook al snel naar zich toe. Gustaf Nilsson wist na enkele minuten de score te openen op assist van Maxim De Cuyper, al maakte Dender-doelman Michael Verrips wel een belabberde beurt bij de bewuste fase. En niet veel later plaatste Christos Tzolis de 0-2 netjes binnen.

Onnodige terugval

De bezoekers hadden de partij vervolgens goed onder controle, maar lieten Dender in de slotfase van de eerste helft toch weer in de match komen. Dat leidde uiteindelijk ook tot de aansluitingstreffer van Nathan Rôdes. Club schoot zichzelf dus in de voet, een aantal spelers maakten geen al te scherpe indruk. Achterin bijvoorbeeld, zorgde Brandon Mechele voor enkele bedenkelijke acties. Op het sociale medium 'X' krijgt hij, maar ook zijn ploegmaats, er dan ook van langs.

Club moet zich nog verder versterken tijdens deze mercato ...

Meest recent

Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

0
0
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

6
6
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

13
13
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

151
151
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

26
26
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

41
41
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

34
34
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

154
154
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

225
225
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

165
165
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

171
171
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

62
62
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

139
139
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

268
268
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

261
261
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

113
113
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

319
319
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

139
139
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

199
199
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

490
490
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

436
436
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

501
501
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

105
105
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

141
141

Meer sportnieuws