Club geeft controle weg: "Hij is al heel het seizoen een ramp"

571 stemmen
Club geeft controle weg:

Club Brugge wou zondag op het veld van FCV Dender een gepast vervolg breien aan de zege van een weekje eerder tegen Antwerp FC. En de landskampioen ging ook erg voortvarend van start. Maar vervolgens gaf men de controle toch weer uit handen.

De Bruggelingen waren tegenvallend aan het nieuwe seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor meteen in de Supercup en startte vervolgens met een povere 1 op 9 aan de competitie. De stoel van coach Nicky Hayen ging zelfs al aan het wankelen. Maar vorig weekend volgde een bevrijdende zege.

LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

Vliegende start

Club haalde het toen uiteindelijk met 1-0 van rivaal Antwerp FC. Daarmee keerde de rust binnen de club weer terug, maar uiteraard moest aan die overwinning een gepast vervolg gebreid worden. Zondagmiddag was dan ook enkel een zege voldoende op bezoek bij promovendus Dender.

En Blauw-Zwart trok de partij ook al snel naar zich toe. Gustaf Nilsson wist na enkele minuten de score te openen op assist van Maxim De Cuyper, al maakte Dender-doelman Michael Verrips wel een belabberde beurt bij de bewuste fase. En niet veel later plaatste Christos Tzolis de 0-2 netjes binnen.

Onnodige terugval

De bezoekers hadden de partij vervolgens goed onder controle, maar lieten Dender in de slotfase van de eerste helft toch weer in de match komen. Dat leidde uiteindelijk ook tot de aansluitingstreffer van Nathan Rôdes. Club schoot zichzelf dus in de voet, een aantal spelers maakten geen al te scherpe indruk. Achterin bijvoorbeeld, zorgde Brandon Mechele voor enkele bedenkelijke acties. Op het sociale medium 'X' krijgt hij, maar ook zijn ploegmaats, er dan ook van langs.

Club moet zich nog verder versterken tijdens deze mercato ...

Meest recent

'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

3
3
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

10
10
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

20
20
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

27
27
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

311
311
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

93
93
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

52
52
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

248
248
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

45
45
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

83
83
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

133
133
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

159
159
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

118
118
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

394
394
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

376
376
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

130
130
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

173
173
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

119
119
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

571
571
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

231
231
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

57
57
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

187
187
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

82
82
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

88
88

Meer sportnieuws