Club geeft controle weg: "Hij is al heel het seizoen een ramp"

door
Club geeft controle weg:

Club Brugge wou zondag op het veld van FCV Dender een gepast vervolg breien aan de zege van een weekje eerder tegen Antwerp FC. En de landskampioen ging ook erg voortvarend van start. Maar vervolgens gaf men de controle toch weer uit handen.

De Bruggelingen waren tegenvallend aan het nieuwe seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor meteen in de Supercup en startte vervolgens met een povere 1 op 9 aan de competitie. De stoel van coach Nicky Hayen ging zelfs al aan het wankelen. Maar vorig weekend volgde een bevrijdende zege.

LEES OOK: Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vliegende start

Club haalde het toen uiteindelijk met 1-0 van rivaal Antwerp FC. Daarmee keerde de rust binnen de club weer terug, maar uiteraard moest aan die overwinning een gepast vervolg gebreid worden. Zondagmiddag was dan ook enkel een zege voldoende op bezoek bij promovendus Dender.

En Blauw-Zwart trok de partij ook al snel naar zich toe. Gustaf Nilsson wist na enkele minuten de score te openen op assist van Maxim De Cuyper, al maakte Dender-doelman Michael Verrips wel een belabberde beurt bij de bewuste fase. En niet veel later plaatste Christos Tzolis de 0-2 netjes binnen.

Onnodige terugval

De bezoekers hadden de partij vervolgens goed onder controle, maar lieten Dender in de slotfase van de eerste helft toch weer in de match komen. Dat leidde uiteindelijk ook tot de aansluitingstreffer van Nathan Rôdes. Club schoot zichzelf dus in de voet, een aantal spelers maakten geen al te scherpe indruk. Achterin bijvoorbeeld, zorgde Brandon Mechele voor enkele bedenkelijke acties. Op het sociale medium 'X' krijgt hij, maar ook zijn ploegmaats, er dan ook van langs.

Club moet zich nog verder versterken tijdens deze mercato ...

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

29
29
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

68
68
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

29
29
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

117
117
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

127
127
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

40
40
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

223
223
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

76
76
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

56
56
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

21
21
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

198
198
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

392
392
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

145
145
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

160
160
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

83
83
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

147
147
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

503
503
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

174
174
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

103
103
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

675
675
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

198
198
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

53
53
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

968
968
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

169
169
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

302
302

Meer sportnieuws