Club geeft controle weg: "Hij is al heel het seizoen een ramp"

door
Club geeft controle weg:

Club Brugge wou zondag op het veld van FCV Dender een gepast vervolg breien aan de zege van een weekje eerder tegen Antwerp FC. En de landskampioen ging ook erg voortvarend van start. Maar vervolgens gaf men de controle toch weer uit handen.

De Bruggelingen waren tegenvallend aan het nieuwe seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor meteen in de Supercup en startte vervolgens met een povere 1 op 9 aan de competitie. De stoel van coach Nicky Hayen ging zelfs al aan het wankelen. Maar vorig weekend volgde een bevrijdende zege.

LEES OOK: FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Vliegende start

Club haalde het toen uiteindelijk met 1-0 van rivaal Antwerp FC. Daarmee keerde de rust binnen de club weer terug, maar uiteraard moest aan die overwinning een gepast vervolg gebreid worden. Zondagmiddag was dan ook enkel een zege voldoende op bezoek bij promovendus Dender.

En Blauw-Zwart trok de partij ook al snel naar zich toe. Gustaf Nilsson wist na enkele minuten de score te openen op assist van Maxim De Cuyper, al maakte Dender-doelman Michael Verrips wel een belabberde beurt bij de bewuste fase. En niet veel later plaatste Christos Tzolis de 0-2 netjes binnen.

Onnodige terugval

De bezoekers hadden de partij vervolgens goed onder controle, maar lieten Dender in de slotfase van de eerste helft toch weer in de match komen. Dat leidde uiteindelijk ook tot de aansluitingstreffer van Nathan Rôdes. Club schoot zichzelf dus in de voet, een aantal spelers maakten geen al te scherpe indruk. Achterin bijvoorbeeld, zorgde Brandon Mechele voor enkele bedenkelijke acties. Op het sociale medium 'X' krijgt hij, maar ook zijn ploegmaats, er dan ook van langs.

Club moet zich nog verder versterken tijdens deze mercato ...

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

11
11
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

64
64
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

37
37
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

178
178
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

226
226
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

33
33
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

490
490
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

231
231
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

33
33
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

448
448
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

37
37
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

126
126
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

271
271
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

120
120
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

106
106
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

515
515
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

65
65
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

185
185
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

164
164
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

137
137
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

88
88
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

143
143

Meer sportnieuws