Manco blijft bij OHL: "Ik ben niet tevreden"

door
Manco blijft bij OHL:

OH Leuven blijft ook na vijf speeldagen ongeslagen. Het ging zaterdag met 1-1 gelijkspelen op het veld van Westerlo. Daar schiet het wel weinig mee op, want met zeven op vijftien blijft het hangen in de buik van het klassement en OHL mikt dit seizoen toch hoger.

Ze mogen dan wel ongeslagen zijn, de Leuvenaars wisten dit seizoen ook nog maar één wedstrijd te winnen. Maar liefst vier van hun vijf wedstrijden eindigden in een gelijkspel en dat manco wisten ze dus ook in Het Kuipje niet te verhelpen. Tot grote frustratie van Oscar Garcia.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

Garcia vond dat OHL had moeten winnen

"k ben niet tevreden met het resultaat, want we hadden een drietal kansen om het af te maken", stelt de Spanjaard op de website van OHL. "Zij begonnen beter aan de wedstrijd. Na 25 minuten namen we de controle over en in de tweede helft waren wij de betere ploeg. Maar je moet de bal tegen de touwen schieten. Dat lieten we na en is de enige reden waarom we niet wonnen."

Al wil hij ook niet te negatief zijn. "Uiteraard willen we meer winnen, maar ongeslagen blijven tegen deze ploegen is zeker goed gedaan. We creëren kansen en spelen veel beter dan vorig seizoen. Het ontbreekt ons momenteel aan geluk in de zestien. We zijn op de goede weg."

OHL is nog steeds ongeslagen

Tobe Leysen bleef met een gelijkaardig gevoel achter. "Het was een beetje hetzelfde verhaal als vorige week tegen Cercle Brugge. We hadden onze kansen moeten afmaken. Een overwinning was niet onverdiend geweest", stelde de doelman immers.

"Het feit dat we ongeslagen blijven is een groot compliment voor de ploeg. We maken het telkens net niet goed genoeg af. Als dat er bijkomt dan gaan we wedstrijden beginnen winnen. De weersomstandigheden hadden sowieso een invloed vandaag. Het was een heel moeilijk veld. Verder hoop ik dat Ewoud snel kan herstellen en dat we voor hem iets kunnen terugdoen."

Had OHL de overwinning verdiend?

Meest recent

Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

10
10
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

116
116
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

41
41
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

19
19
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

60
60
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

156
156
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

50
50
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

243
243
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

760
760
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

37
37
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

241
241
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

50
50
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

242
242
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

73
73
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

220
220
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

83
83
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

146
146
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

384
384
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

236
236
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

76
76
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

49
49
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

488
488

Meer sportnieuws