Manco blijft bij OHL: "Ik ben niet tevreden"

120
Manco blijft bij OHL:

OH Leuven blijft ook na vijf speeldagen ongeslagen. Het ging zaterdag met 1-1 gelijkspelen op het veld van Westerlo. Daar schiet het wel weinig mee op, want met zeven op vijftien blijft het hangen in de buik van het klassement en OHL mikt dit seizoen toch hoger.

Ze mogen dan wel ongeslagen zijn, de Leuvenaars wisten dit seizoen ook nog maar één wedstrijd te winnen. Maar liefst vier van hun vijf wedstrijden eindigden in een gelijkspel en dat manco wisten ze dus ook in Het Kuipje niet te verhelpen. Tot grote frustratie van Oscar Garcia.

LEES OOK: Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

Garcia vond dat OHL had moeten winnen

"k ben niet tevreden met het resultaat, want we hadden een drietal kansen om het af te maken", stelt de Spanjaard op de website van OHL. "Zij begonnen beter aan de wedstrijd. Na 25 minuten namen we de controle over en in de tweede helft waren wij de betere ploeg. Maar je moet de bal tegen de touwen schieten. Dat lieten we na en is de enige reden waarom we niet wonnen."

Al wil hij ook niet te negatief zijn. "Uiteraard willen we meer winnen, maar ongeslagen blijven tegen deze ploegen is zeker goed gedaan. We creëren kansen en spelen veel beter dan vorig seizoen. Het ontbreekt ons momenteel aan geluk in de zestien. We zijn op de goede weg."

OHL is nog steeds ongeslagen

Tobe Leysen bleef met een gelijkaardig gevoel achter. "Het was een beetje hetzelfde verhaal als vorige week tegen Cercle Brugge. We hadden onze kansen moeten afmaken. Een overwinning was niet onverdiend geweest", stelde de doelman immers.

"Het feit dat we ongeslagen blijven is een groot compliment voor de ploeg. We maken het telkens net niet goed genoeg af. Als dat er bijkomt dan gaan we wedstrijden beginnen winnen. De weersomstandigheden hadden sowieso een invloed vandaag. Het was een heel moeilijk veld. Verder hoop ik dat Ewoud snel kan herstellen en dat we voor hem iets kunnen terugdoen."

Had OHL de overwinning verdiend?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

39
39
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

65
65
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

21
21
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

89
89
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

50
50
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

370
370
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

84
84
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

153
153
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

285
285
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

328
328
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

152
152
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws