Manco blijft bij OHL: "Ik ben niet tevreden"

120 stemmen
Manco blijft bij OHL:

OH Leuven blijft ook na vijf speeldagen ongeslagen. Het ging zaterdag met 1-1 gelijkspelen op het veld van Westerlo. Daar schiet het wel weinig mee op, want met zeven op vijftien blijft het hangen in de buik van het klassement en OHL mikt dit seizoen toch hoger.

Ze mogen dan wel ongeslagen zijn, de Leuvenaars wisten dit seizoen ook nog maar één wedstrijd te winnen. Maar liefst vier van hun vijf wedstrijden eindigden in een gelijkspel en dat manco wisten ze dus ook in Het Kuipje niet te verhelpen. Tot grote frustratie van Oscar Garcia.

LEES OOK: STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Garcia vond dat OHL had moeten winnen

"k ben niet tevreden met het resultaat, want we hadden een drietal kansen om het af te maken", stelt de Spanjaard op de website van OHL. "Zij begonnen beter aan de wedstrijd. Na 25 minuten namen we de controle over en in de tweede helft waren wij de betere ploeg. Maar je moet de bal tegen de touwen schieten. Dat lieten we na en is de enige reden waarom we niet wonnen."

Al wil hij ook niet te negatief zijn. "Uiteraard willen we meer winnen, maar ongeslagen blijven tegen deze ploegen is zeker goed gedaan. We creëren kansen en spelen veel beter dan vorig seizoen. Het ontbreekt ons momenteel aan geluk in de zestien. We zijn op de goede weg."

OHL is nog steeds ongeslagen

Tobe Leysen bleef met een gelijkaardig gevoel achter. "Het was een beetje hetzelfde verhaal als vorige week tegen Cercle Brugge. We hadden onze kansen moeten afmaken. Een overwinning was niet onverdiend geweest", stelde de doelman immers.

"Het feit dat we ongeslagen blijven is een groot compliment voor de ploeg. We maken het telkens net niet goed genoeg af. Als dat er bijkomt dan gaan we wedstrijden beginnen winnen. De weersomstandigheden hadden sowieso een invloed vandaag. Het was een heel moeilijk veld. Verder hoop ik dat Ewoud snel kan herstellen en dat we voor hem iets kunnen terugdoen."

Had OHL de overwinning verdiend?

Meest recent

Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

1
1
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

24
24
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

297
297
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

168
168
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

140
140
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

232
232
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

48
48
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

58
58
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

137
137
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

151
151
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

83
83
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

148
148
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

59
59
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

170
170
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

158
158
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

188
188
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

423
423
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

282
282
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

81
81
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

900
900
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

526
526
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

594
594
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

403
403
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

734
734

Meer sportnieuws