'Lukaku moet nog even extra geduld oefenen voor transfer'

door
'Lukaku moet nog even extra geduld oefenen voor transfer'

Romelu Lukaku moest de eerste wedstrijden van het nieuwe seizoen vanuit zijn zetel volgen, want het duurde opnieuw zeer lang voor er duidelijkheid kwam over zijn toekomst. Maar zijn geduld lijkt nu eindelijk beloond te worden, want hij lijkt zijn gewilde transfer alsnog te gaan krijgen.

Al een hele tijd aasde Lukaku op een overgang naar Napoli, waar hij herenigd zal worden met Antonio Conte. De onderhandelingen tussen de Italianen schoten echter lange tijd niet op. Chelsea eiste koppig meer dan 40 miljoen euro, terwijl Napoli aandrong op een uitleenbeurt met aankoopverplichting.

LEES OOK: Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Lukaku moet tot na het weekend wachten

Dit weekend vonden de clubs elkaar echter alsnog. Er ligt een akkoord op tafel voor een vaste transfersom van 30 miljoen euro. Daarmee komt de saga eindelijk ten einde, al zal Lukaku nog heel even geduld moeten oefenen.

Sky-journalist Florian Plettenberg weet immers dat hij dit weekend nog niet zijn medische testen bij Napoli kan gaan afleggen, omdat de laatste details met Chelsea over zijn vertrek nog geregeld moeten worden. 

Napoli heeft Lukaku broodnodig

De verwachting is dat de transfer daardoor pas begin volgende week helemaal afgerond zal kunnen worden. Daarna kan Lukaku zich eindelijk weer gaan focussen op voetballen en het helpen van zijn nieuwe club.

Napoli begon vorige week dramatisch aan het seizoen in de Serie A met een 3-0-nederlaag tegen Hellas Verona en dus kan het de extra kwaliteit van Lukaku maar al te goed gebruiken. Zondag speelt het wel nog zonder onze landgenoot tegen Bologna.

Zal Lukaku er meteen staan bij Napoli?

Meest recent

'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

40
40
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

47
47
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

211
211
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

71
71
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

323
323
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

197
197
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

430
430
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

172
172
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

119
119
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

505
505
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

88
88
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

308
308
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

269
269
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

555
555
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

827
827
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

922
922
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

360
360
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

312
312
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

695
695
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

363
363
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

387
387
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

179
179
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

263
263
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

372
372

Meer sportnieuws