'Lukaku moet nog even extra geduld oefenen voor transfer'

97
'Lukaku moet nog even extra geduld oefenen voor transfer'

Romelu Lukaku moest de eerste wedstrijden van het nieuwe seizoen vanuit zijn zetel volgen, want het duurde opnieuw zeer lang voor er duidelijkheid kwam over zijn toekomst. Maar zijn geduld lijkt nu eindelijk beloond te worden, want hij lijkt zijn gewilde transfer alsnog te gaan krijgen.

Al een hele tijd aasde Lukaku op een overgang naar Napoli, waar hij herenigd zal worden met Antonio Conte. De onderhandelingen tussen de Italianen schoten echter lange tijd niet op. Chelsea eiste koppig meer dan 40 miljoen euro, terwijl Napoli aandrong op een uitleenbeurt met aankoopverplichting.

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Lukaku moet tot na het weekend wachten

Dit weekend vonden de clubs elkaar echter alsnog. Er ligt een akkoord op tafel voor een vaste transfersom van 30 miljoen euro. Daarmee komt de saga eindelijk ten einde, al zal Lukaku nog heel even geduld moeten oefenen.

Sky-journalist Florian Plettenberg weet immers dat hij dit weekend nog niet zijn medische testen bij Napoli kan gaan afleggen, omdat de laatste details met Chelsea over zijn vertrek nog geregeld moeten worden. 

Napoli heeft Lukaku broodnodig

De verwachting is dat de transfer daardoor pas begin volgende week helemaal afgerond zal kunnen worden. Daarna kan Lukaku zich eindelijk weer gaan focussen op voetballen en het helpen van zijn nieuwe club.

Napoli begon vorige week dramatisch aan het seizoen in de Serie A met een 3-0-nederlaag tegen Hellas Verona en dus kan het de extra kwaliteit van Lukaku maar al te goed gebruiken. Zondag speelt het wel nog zonder onze landgenoot tegen Bologna.

Zal Lukaku er meteen staan bij Napoli?

Meest recent

Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

0
0
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

14
14
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

10
10
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

88
88
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

91
91
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

111
111
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

48
48
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

46
46
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

97
97
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

68
68
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

54
54
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

108
108
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

255
255
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

171
171
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

119
119
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

427
427
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

282
282
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

113
113
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

440
440
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

363
363
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

251
251

Meer sportnieuws