'Lukaku moet nog even extra geduld oefenen voor transfer'

97
'Lukaku moet nog even extra geduld oefenen voor transfer'

Romelu Lukaku moest de eerste wedstrijden van het nieuwe seizoen vanuit zijn zetel volgen, want het duurde opnieuw zeer lang voor er duidelijkheid kwam over zijn toekomst. Maar zijn geduld lijkt nu eindelijk beloond te worden, want hij lijkt zijn gewilde transfer alsnog te gaan krijgen.

Al een hele tijd aasde Lukaku op een overgang naar Napoli, waar hij herenigd zal worden met Antonio Conte. De onderhandelingen tussen de Italianen schoten echter lange tijd niet op. Chelsea eiste koppig meer dan 40 miljoen euro, terwijl Napoli aandrong op een uitleenbeurt met aankoopverplichting.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Lukaku moet tot na het weekend wachten

Dit weekend vonden de clubs elkaar echter alsnog. Er ligt een akkoord op tafel voor een vaste transfersom van 30 miljoen euro. Daarmee komt de saga eindelijk ten einde, al zal Lukaku nog heel even geduld moeten oefenen.

Sky-journalist Florian Plettenberg weet immers dat hij dit weekend nog niet zijn medische testen bij Napoli kan gaan afleggen, omdat de laatste details met Chelsea over zijn vertrek nog geregeld moeten worden. 

Napoli heeft Lukaku broodnodig

De verwachting is dat de transfer daardoor pas begin volgende week helemaal afgerond zal kunnen worden. Daarna kan Lukaku zich eindelijk weer gaan focussen op voetballen en het helpen van zijn nieuwe club.

Napoli begon vorige week dramatisch aan het seizoen in de Serie A met een 3-0-nederlaag tegen Hellas Verona en dus kan het de extra kwaliteit van Lukaku maar al te goed gebruiken. Zondag speelt het wel nog zonder onze landgenoot tegen Bologna.

Zal Lukaku er meteen staan bij Napoli?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

61
61
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

58
58
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

43
43
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

37
37
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

16
16
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

156
156
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

140
140
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

308
308
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

286
286
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

123
123
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

127
127
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

224
224
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

187
187
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

256
256
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

315
315
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

228
228
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

258
258
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

248
248
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

999
999

Meer sportnieuws