'Lukaku moet nog even extra geduld oefenen voor transfer'

door
'Lukaku moet nog even extra geduld oefenen voor transfer'

Romelu Lukaku moest de eerste wedstrijden van het nieuwe seizoen vanuit zijn zetel volgen, want het duurde opnieuw zeer lang voor er duidelijkheid kwam over zijn toekomst. Maar zijn geduld lijkt nu eindelijk beloond te worden, want hij lijkt zijn gewilde transfer alsnog te gaan krijgen.

Al een hele tijd aasde Lukaku op een overgang naar Napoli, waar hij herenigd zal worden met Antonio Conte. De onderhandelingen tussen de Italianen schoten echter lange tijd niet op. Chelsea eiste koppig meer dan 40 miljoen euro, terwijl Napoli aandrong op een uitleenbeurt met aankoopverplichting.

LEES OOK: Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Lukaku moet tot na het weekend wachten

Dit weekend vonden de clubs elkaar echter alsnog. Er ligt een akkoord op tafel voor een vaste transfersom van 30 miljoen euro. Daarmee komt de saga eindelijk ten einde, al zal Lukaku nog heel even geduld moeten oefenen.

Sky-journalist Florian Plettenberg weet immers dat hij dit weekend nog niet zijn medische testen bij Napoli kan gaan afleggen, omdat de laatste details met Chelsea over zijn vertrek nog geregeld moeten worden. 

Napoli heeft Lukaku broodnodig

De verwachting is dat de transfer daardoor pas begin volgende week helemaal afgerond zal kunnen worden. Daarna kan Lukaku zich eindelijk weer gaan focussen op voetballen en het helpen van zijn nieuwe club.

Napoli begon vorige week dramatisch aan het seizoen in de Serie A met een 3-0-nederlaag tegen Hellas Verona en dus kan het de extra kwaliteit van Lukaku maar al te goed gebruiken. Zondag speelt het wel nog zonder onze landgenoot tegen Bologna.

Zal Lukaku er meteen staan bij Napoli?

Meest recent

Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

3
3
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

24
24
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

62
62
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

35
35
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

203
203
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

297
297
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

91
91
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

160
160
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

174
174
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

285
285
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

318
318
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

70
70
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

32
32
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

707
707
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

362
362
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

535
535
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

143
143
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

545
545
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1199
1199
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

340
340
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

744
744
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

350
350
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

238
238

Meer sportnieuws