'Lukaku moet nog even extra geduld oefenen voor transfer'

door
'Lukaku moet nog even extra geduld oefenen voor transfer'

Romelu Lukaku moest de eerste wedstrijden van het nieuwe seizoen vanuit zijn zetel volgen, want het duurde opnieuw zeer lang voor er duidelijkheid kwam over zijn toekomst. Maar zijn geduld lijkt nu eindelijk beloond te worden, want hij lijkt zijn gewilde transfer alsnog te gaan krijgen.

Al een hele tijd aasde Lukaku op een overgang naar Napoli, waar hij herenigd zal worden met Antonio Conte. De onderhandelingen tussen de Italianen schoten echter lange tijd niet op. Chelsea eiste koppig meer dan 40 miljoen euro, terwijl Napoli aandrong op een uitleenbeurt met aankoopverplichting.

LEES OOK: De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

Lukaku moet tot na het weekend wachten

Dit weekend vonden de clubs elkaar echter alsnog. Er ligt een akkoord op tafel voor een vaste transfersom van 30 miljoen euro. Daarmee komt de saga eindelijk ten einde, al zal Lukaku nog heel even geduld moeten oefenen.

Sky-journalist Florian Plettenberg weet immers dat hij dit weekend nog niet zijn medische testen bij Napoli kan gaan afleggen, omdat de laatste details met Chelsea over zijn vertrek nog geregeld moeten worden. 

Napoli heeft Lukaku broodnodig

De verwachting is dat de transfer daardoor pas begin volgende week helemaal afgerond zal kunnen worden. Daarna kan Lukaku zich eindelijk weer gaan focussen op voetballen en het helpen van zijn nieuwe club.

Napoli begon vorige week dramatisch aan het seizoen in de Serie A met een 3-0-nederlaag tegen Hellas Verona en dus kan het de extra kwaliteit van Lukaku maar al te goed gebruiken. Zondag speelt het wel nog zonder onze landgenoot tegen Bologna.

Zal Lukaku er meteen staan bij Napoli?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

42
42
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

13
13
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

28
28
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

133
133
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

194
194
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

162
162
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

248
248
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

74
74
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

170
170
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

170
170
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

929
929
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

113
113
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

335
335
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

478
478
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

199
199
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

236
236
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

270
270
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

419
419
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

707
707

Meer sportnieuws