Na Courtois ook statement van ‘gefrustreerde’ Bellingham

door
Na Courtois ook statement van ‘gefrustreerde’ Bellingham

Jude Bellingham was afgelopen seizoen (samen met Vinicius Junior) de grote man bij Real Madrid en dit jaar moet hij de schijnwerpers delen met toptransfer Kylian Mbappé. De Engelsman is in het begin van het seizoen echter al meteen geblesseerd uitgevallen.

Op sociale media uitte Bellingham zijn frustratie. De Engelsman was afgelopen Europees Kampioenschap in Duitsland ook een vaste waarde bij The Three Lions. De opeenstapeling van wedstrijden op hoog niveau heeft nu echter grote gevolgen.

LEES OOK: Geurtje aan afhaken Courtois? Philippe Albert reageert

Statement

Bellingham kwam, net zoals Thibaut Courtois, met een statement en baalt duidelijk van de blessure. De Engelse superster zou zeker een maand langs de kant moeten toekijken. ‘Ik haat niets meer dan het missen van wedstrijden, maar ik probeer de positieve kant te zien en misschien vertelt mijn lichaam me dat het wat meer rust nodig heeft na een druk jaar.'

Bij Real Madrid is Bellingham één van de steunpilaren, maar nu zit de frustratie erg hoog. ‘Ik ben erg gefrustreerd, maar ik zal de jongens als een fan steunen totdat ik weer bij ze kan zijn in mijn beste en sterkste vorm. Bedankt voor jullie berichten van bezorgdheid en steun. Veel liefs en Hala Madrid!’, klinkt het.

Slecht begonnen

Real Madrid won de Europese Supercup, maar in de competitie ging het meteen mis. Op de eerste speeldag van La Liga speelde de Koninklijke 1-1 gelijk tegen Mallorca. Thibaut Courtois incasseerde zo zijn eerste tegendoelpunt nadat hij terug is gekeerd van zijn zware knieblessure.

Een rentree bij de Rode Duivels zit er echter niet in. De sluitpost kwam, net zoals Bellingham, met een statement. De goalie zal niet meer zal uitkomen voor de Belgische nationale ploeg zolang Domenico Tedesco aan het roer staat.

Vind jij Bellingham één van de beste middenvelders ter wereld?

Meest recent

'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

4
4
Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

20
20
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

250
250
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

272
272
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

249
249
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

101
101
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

34
34
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

119
119
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

55
55
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

64
64
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

161
161
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

592
592
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

93
93
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

172
172
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

221
221
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

229
229
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

121
121
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

112
112
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

79
79
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

38
38
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

173
173
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

320
320
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

139
139
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

435
435

Meer sportnieuws