AA Gent slaat alwéér toe: zesde zomeraanwinst binnen

319 stemmen
AA Gent slaat alwéér toe: zesde zomeraanwinst binnen

AA Gent geniet momenteel van een vrij weekend, door hun Europese verplichtingen werd de competitiematch tegen Cercle Brugge uitgesteld naar een latere datum. De sportieve leiding maakte van die vrijgekomen tijd alvast gretig gebruik. Zo werd zaterdag alweer de zesde inkomende transfer afgerond.

De Buffalo's zijn na het afscheid van het triumviraat Vanhaezebrouck-Louwagie-De Witte aan een compleet nieuw hoofdstuk begonnen. Met Wouter Vrancken werd immers een nieuwe trainer aangesteld. Daarnaast werden de zitjes in de bestuurskamer grondig herschikt.

Onder impuls van die nieuwe leiding toonde de club zich al behoorlijk actief op de mercato. Met aanvallers Andri Gudjohnsen en Max Dean, winger Helio Varela en middenvelders Mathias Delorge en Atsuki Ito, haalde Gent inmiddels al een vijftal zomeraanwinsten in huis. En ook nummer zes is inmiddels een feit.

LEES OOK: 'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Contract van vier jaar

Zo maakten de Buffalo's zaterdagmiddag de komst van Tiago Araujo bekend. Deze 23-jarige Portugees is een linkervleugelback die in verschillende rollen gebruikt kan worden. In de voorbije seizoenen liet hij een goede indruk achter bij Estoril Praia. Nu heeft hij voor vier seizoenen in Gent getekend.

Op de webstek van zijn nieuwe club kwam de Portugees met een eerste reactie. "Ik ben heel blij om voor AA Gent te mogen spelen. Dit is een grote club waar de faciliteiten top zijn. Ik wil er alles aan doen om de doelstellingen van het team mee waar te maken", klinkt het.

Veel drive en passie

Araujo is alweer de zesde aanwinst die wordt binnengehaald door sportief directeur Arnar Vidarsson. De IJslander toont zich dan ook tevreden met zijn kersverse aankoop. "Tiago is een linksachter die technisch zeer onderlegd is. Hij heeft een goeie linkervoet en is sterk in de passing. Zijn aanvallende kwaliteiten maken dat hij vanuit de linksbackpositie het tempo kan versnellen. Het is een speler met veel drive en passie."

Gent is versterkt ten opzichte van eind vorig seizoen ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

64
64
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

18
18
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

422
422
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

29
29
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

163
163
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

64
64
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

43
43
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

67
67
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

63
63
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

207
207
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

274
274
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

354
354
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

365
365
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

361
361
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

152
152
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

178
178
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

78
78
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

398
398
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

447
447
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

36
36
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

103
103
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

209
209
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

100
100
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

677
677

Meer sportnieuws