‘Standard luistert naar tirade Leko en grijpt meteen in'

door
‘Standard luistert naar tirade Leko en grijpt meteen in'

Standard Luik moet nog enkele vertrekkers vrezen. Vooral verdedigende talenten Nathan Ngoy en Lucas Noubi staan op het punt de club te verlaten. Een misnoegde Ivan Leko eist actie op de zomermercato.

De Kroatische oefenmeester was allesbehalve blij met het nieuws dat Ngoy dicht bij een transfer naar Luton Town staat. Standard accepteerde een bod van vijf miljoen euro want de club heeft de miljoenen hard nodig.

LEES OOK: 'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Opvolger op het oog

Leko was ‘not amused’ door het nakende vertrek van Ngoy. “Het is een verrassing. Ik had deze transfer niet verwacht. Normaal gesproken is hij onze beste centrale verdediger en een belofte met een grote toekomst voor zich”, klonk het in de Waalse pers.

Nu schakelt Standard wel meteen door. Volgens journalist Sacha Tavolieri de Oostenrijker David Affengruber op het oog. Affengruber zit sinds eind juli zonder club en heeft een marktwaarde van vier miljoen euro. Zijn contract liep af bij het Oostenrijkse Sturm Graz.

Transfervrije optie

Standard beschikt niet over veel budget op de transfermarkt en Affengruber is dan ook een transfervrije optie. De Oostenrijkse jeugdinternational heeft negentig wedstrijden in de Oostenrijkse Bundesliga op de teller staan met zeven doelpunten en twee assists.

Een goede opvolger voor Ngoy?

Meest recent

Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

53
53
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

64
64
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

267
267
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

141
141
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

45
45
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

136
136
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

92
92
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

86
86
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

140
140
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

393
393
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

584
584
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

318
318
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

176
176
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

140
140
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

504
504
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

477
477
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

132
132
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

143
143
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

136
136
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

131
131
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

220
220
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

540
540
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

275
275
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

424
424
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

228
228

Meer sportnieuws