Hayen en co onder enorme druk: Club geeft doelstelling prijs

door
Hayen en co onder enorme druk: Club geeft doelstelling prijs

Na de broodnodige zege tegen Antwerp FC, is de rust bij Club Brugge weer ietwat teruggekeerd. Maar in de komende wedstrijden moet wel een gepaste bevestiging volgen. De ambitieus voor dit seizoen bij Blauw-Zwart blijven dan ook torenhoog. 

Ondanks het behalen van de landstitel, begon Club deze zomer aan een nieuw hoofdstuk. Na het vertrek van CEO Vincent Mannaert werd de bestuurskamer immers volledig heringericht. Zowel aan het hoofd van de dagelijkse leiding, als aan het hoofd van de sportieve werking werden nieuwe kopstukken geplaatst.

Daarnaast werd Nicky Hayen ook permanent benoemd tot hoofdcoach na diens uitstekende prestaties als interim-T1. Vervolgens werd ook nog eens aan de selectie gesleuteld. Blauw-Zwart haalde inmiddels al een vijftal directe aanwinsten in huis en liet ook enkele smaakmakers vertrekken.

LEES OOK: 'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

Scoren in UCL

Heel wat veranderingen dus, maar één ding is hetzelfde gebleven: de enorme ambities bij Blauw-Zwart. Club is bijvoorbeeld de enige Belgische vertegenwoordiger in de vernieuwde Champions League. En daarin wil de regende kampioen meteen een goede beurt maken.

Nieuwe CEO Bob Madou onderstreept bij Het Laatste Nieuws dan ook het belang van zo'n goede UCL-campagne. "In het verleden is gebleken hoe belangrijk die Champions League is. Met het oog op jouw positie in het internationale voetbal. Voor de ontwikkeling van de spelers. En voor het geld dat je erin kan verdienen."

Landstitel prioritair

De UCL is dit seizoen dus één van de hoofddoelen. Maar de belangrijkste ambitie is nog steeds het verlengen van de landstitel. "Het is evenwel absolute prioriteit om opnieuw kampioen te worden. Het is immers niet in de Champions League dat je je plaats afdwingt voor de Champions League. Want we gaan die volgens mij niet winnen dit seizoen", besluit Madou met een kwinkslag.

Het huidige Club Brugge is voldoende gewapend om kampioen te worden ...

Meest recent

Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

0
0
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

23
23
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

37
37
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

16
16
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

15
15
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

109
109
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

175
175
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

58
58
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

204
204
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

156
156
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

196
196
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

130
130
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

67
67
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

42
42
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

163
163
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

74
74
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

230
230
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

190
190
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

297
297
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

158
158
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

266
266
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

176
176
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

544
544
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

419
419

Meer sportnieuws