Hayen en co onder enorme druk: Club geeft doelstelling prijs

door
Hayen en co onder enorme druk: Club geeft doelstelling prijs

Na de broodnodige zege tegen Antwerp FC, is de rust bij Club Brugge weer ietwat teruggekeerd. Maar in de komende wedstrijden moet wel een gepaste bevestiging volgen. De ambitieus voor dit seizoen bij Blauw-Zwart blijven dan ook torenhoog. 

Ondanks het behalen van de landstitel, begon Club deze zomer aan een nieuw hoofdstuk. Na het vertrek van CEO Vincent Mannaert werd de bestuurskamer immers volledig heringericht. Zowel aan het hoofd van de dagelijkse leiding, als aan het hoofd van de sportieve werking werden nieuwe kopstukken geplaatst.

Daarnaast werd Nicky Hayen ook permanent benoemd tot hoofdcoach na diens uitstekende prestaties als interim-T1. Vervolgens werd ook nog eens aan de selectie gesleuteld. Blauw-Zwart haalde inmiddels al een vijftal directe aanwinsten in huis en liet ook enkele smaakmakers vertrekken.

LEES OOK: DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

Scoren in UCL

Heel wat veranderingen dus, maar één ding is hetzelfde gebleven: de enorme ambities bij Blauw-Zwart. Club is bijvoorbeeld de enige Belgische vertegenwoordiger in de vernieuwde Champions League. En daarin wil de regende kampioen meteen een goede beurt maken.

Nieuwe CEO Bob Madou onderstreept bij Het Laatste Nieuws dan ook het belang van zo'n goede UCL-campagne. "In het verleden is gebleken hoe belangrijk die Champions League is. Met het oog op jouw positie in het internationale voetbal. Voor de ontwikkeling van de spelers. En voor het geld dat je erin kan verdienen."

Landstitel prioritair

De UCL is dit seizoen dus één van de hoofddoelen. Maar de belangrijkste ambitie is nog steeds het verlengen van de landstitel. "Het is evenwel absolute prioriteit om opnieuw kampioen te worden. Het is immers niet in de Champions League dat je je plaats afdwingt voor de Champions League. Want we gaan die volgens mij niet winnen dit seizoen", besluit Madou met een kwinkslag.

Het huidige Club Brugge is voldoende gewapend om kampioen te worden ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

71
71
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

152
152
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

91
91
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

88
88
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

247
247
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

57
57
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

136
136
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

457
457
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

140
140
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

286
286
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

483
483
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

182
182
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

99
99
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

167
167
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

147
147
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

408
408
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

192
192
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

742
742
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

674
674
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

366
366
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

614
614
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

194
194
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

417
417
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

644
644

Meer sportnieuws