Hayen en co onder enorme druk: Club geeft doelstelling prijs

door
Hayen en co onder enorme druk: Club geeft doelstelling prijs

Na de broodnodige zege tegen Antwerp FC, is de rust bij Club Brugge weer ietwat teruggekeerd. Maar in de komende wedstrijden moet wel een gepaste bevestiging volgen. De ambitieus voor dit seizoen bij Blauw-Zwart blijven dan ook torenhoog. 

Ondanks het behalen van de landstitel, begon Club deze zomer aan een nieuw hoofdstuk. Na het vertrek van CEO Vincent Mannaert werd de bestuurskamer immers volledig heringericht. Zowel aan het hoofd van de dagelijkse leiding, als aan het hoofd van de sportieve werking werden nieuwe kopstukken geplaatst.

Daarnaast werd Nicky Hayen ook permanent benoemd tot hoofdcoach na diens uitstekende prestaties als interim-T1. Vervolgens werd ook nog eens aan de selectie gesleuteld. Blauw-Zwart haalde inmiddels al een vijftal directe aanwinsten in huis en liet ook enkele smaakmakers vertrekken.

LEES OOK: Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Scoren in UCL

Heel wat veranderingen dus, maar één ding is hetzelfde gebleven: de enorme ambities bij Blauw-Zwart. Club is bijvoorbeeld de enige Belgische vertegenwoordiger in de vernieuwde Champions League. En daarin wil de regende kampioen meteen een goede beurt maken.

Nieuwe CEO Bob Madou onderstreept bij Het Laatste Nieuws dan ook het belang van zo'n goede UCL-campagne. "In het verleden is gebleken hoe belangrijk die Champions League is. Met het oog op jouw positie in het internationale voetbal. Voor de ontwikkeling van de spelers. En voor het geld dat je erin kan verdienen."

Landstitel prioritair

De UCL is dit seizoen dus één van de hoofddoelen. Maar de belangrijkste ambitie is nog steeds het verlengen van de landstitel. "Het is evenwel absolute prioriteit om opnieuw kampioen te worden. Het is immers niet in de Champions League dat je je plaats afdwingt voor de Champions League. Want we gaan die volgens mij niet winnen dit seizoen", besluit Madou met een kwinkslag.

Het huidige Club Brugge is voldoende gewapend om kampioen te worden ...

Meest recent

'Anderlecht pusht overbodig duo hardhandig richting exit'

De zomerstage zit erop, en dus is het stilaan tijd om knopen door te hakken bij RSC Anderlecht. ...

7
7
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Rigaux speelt open kaart'

Ruim een jaar na het vertrek van Vincent Mannaert heeft Club Brugge de start van een nieuw tijdperk ...

171
171
'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Na een grotendeels geslaagde campagne sprak KRC Genk openlijk de ambitie uit om de kleedkamer in de ...

206
206
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De onderhandelingen met AC Milan omtrent Ardon Jashari zitten momenteel muurvast, maar de Speler van ...

816
816
'KRC Genk baalt: net te laat voor smaakmaker van AA Gent

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. De Buffalo's ...

160
160
'PSV verrast met komst Standard-flop'

PSV is héél actief op de transfermarkt. De Nederlandse landskampion verliest veel ...

108
108
AA Gent krijgt al meteen fikse domper met transfer van Brown

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

179
179
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

407
407
Real Madrid slaat wild om zich heen: 168 miljoen euro

Real Madrid zit niet stil op de transfermarkt. De Koninklijke heeft zopas zijn volgende ingaande ...

134
134
Luka Modric heeft nieuwe club eindelijk helemaal beet

Het zat er al maanden aan te komen en nu heeft Luka Modric ook daadwerkelijk zijn volgende ...

65
65
Wanhopige RSCA-deal: Renard flirt met catastrofe

De zomermercato draait op volle toeren, maar bij Anderlecht lijkt de druk intussen te wegen. In ...

388
388
'Plottwist bij Club Brugge: Jashari in de etalage gezet'

De spanning stijgt bij Club Brugge, waar de soap rond Ardon Jashari richting haar ontknoping ...

770
770
DAZN staakt onderhandelingen: start JPL niet op tv

Binnen minder dan twee weken gaat de bal opnieuw aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behalve ...

926
926
'Code rood bij Club Brugge: Jashari-bom explodeert'

De afgelopen weken is er reeds veel inkt gevloeid over de vertrekwens van Ardon Jashari, die Club ...

1437
1437
'Renard in overdrive: Anderlecht pakt uit met drieklapper'

Besnik Hasi mocht al zes aanwinsten verwelkomen, en dus lijkt het nu vooral tijd voor uitgaand ...

604
604
Club Brugge verrast: sterkhouder tekent nieuw contract

Club Brugge bereidt zich voor op een leegloop, want in het zog van Ferran Jutglà, Chemsdine ...

359
359
Beerschot loopt leeg: volgende sterkhouder vertrekt

Bij Beerschot degradeerden ze naar de Challenger Pro League en de lichtpunten van vorig seizoen ...

233
233
KRC Genk stuurt Kompany wandelen met stevig statement

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. Ondanks interesse van het Bayern München van ...

361
361
'Anderlecht raast door: volgende transfer is een feit'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars gaan nog een nieuwe ...

306
306
Na 10 jaar is het over en out: lifestylemerk BALR. failliet

Toch wel straf nieuws vanuit het voetbal. Daar kwam vandaag het bericht dat een groot merk de boeken ...

418
418
'AA Gent laat smaakmaker door de handen glippen'

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. Sasha Tavolieri ...

273
273
'Lommel SK pakt uit met ex-speler van Tottenham'

Lommel SK verandert het geweer van schouder. De Limburgers gaan voluit voor promotie naar de Jupiler ...

87
87
Harde oorlog: UEFA en FIFA vliegen elkaar in de haren

Er heerst momenteel een oorlog tussen de UEFA, de Europese voetbalbond en de FIFA, de ...

207
207
“Discriminerend en vernederend” – Verjaardag Yamal ontspoort

Lamine Yamal is 18 jaar geworden en dat werd uitbundig gevierd, misschien wel té uitbundig. ...

236
236
'Louis van Gaal verrast: laatste sensationele uitdaging'

Louis van Gaal heeft een reputatie om u tegen te zeggen, maar de Nederlandse oefenmeester kampte de ...

208
208

Meer sportnieuws