Hayen en co onder enorme druk: Club geeft doelstelling prijs

door
Hayen en co onder enorme druk: Club geeft doelstelling prijs

Na de broodnodige zege tegen Antwerp FC, is de rust bij Club Brugge weer ietwat teruggekeerd. Maar in de komende wedstrijden moet wel een gepaste bevestiging volgen. De ambitieus voor dit seizoen bij Blauw-Zwart blijven dan ook torenhoog. 

Ondanks het behalen van de landstitel, begon Club deze zomer aan een nieuw hoofdstuk. Na het vertrek van CEO Vincent Mannaert werd de bestuurskamer immers volledig heringericht. Zowel aan het hoofd van de dagelijkse leiding, als aan het hoofd van de sportieve werking werden nieuwe kopstukken geplaatst.

Daarnaast werd Nicky Hayen ook permanent benoemd tot hoofdcoach na diens uitstekende prestaties als interim-T1. Vervolgens werd ook nog eens aan de selectie gesleuteld. Blauw-Zwart haalde inmiddels al een vijftal directe aanwinsten in huis en liet ook enkele smaakmakers vertrekken.

LEES OOK: Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Scoren in UCL

Heel wat veranderingen dus, maar één ding is hetzelfde gebleven: de enorme ambities bij Blauw-Zwart. Club is bijvoorbeeld de enige Belgische vertegenwoordiger in de vernieuwde Champions League. En daarin wil de regende kampioen meteen een goede beurt maken.

Nieuwe CEO Bob Madou onderstreept bij Het Laatste Nieuws dan ook het belang van zo'n goede UCL-campagne. "In het verleden is gebleken hoe belangrijk die Champions League is. Met het oog op jouw positie in het internationale voetbal. Voor de ontwikkeling van de spelers. En voor het geld dat je erin kan verdienen."

Landstitel prioritair

De UCL is dit seizoen dus één van de hoofddoelen. Maar de belangrijkste ambitie is nog steeds het verlengen van de landstitel. "Het is evenwel absolute prioriteit om opnieuw kampioen te worden. Het is immers niet in de Champions League dat je je plaats afdwingt voor de Champions League. Want we gaan die volgens mij niet winnen dit seizoen", besluit Madou met een kwinkslag.

Het huidige Club Brugge is voldoende gewapend om kampioen te worden ...

Meest recent

Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

20
20
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

48
48
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

35
35
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

22
22
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

29
29
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

157
157
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

34
34
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

263
263
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

200
200
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

71
71
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

221
221
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

370
370
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

137
137
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

289
289
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

266
266
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

149
149
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

141
141
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

113
113
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

94
94
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

485
485
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

157
157
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

52
52
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

341
341
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

390
390

Meer sportnieuws