Hayen en co onder enorme druk: Club geeft doelstelling prijs

door
Hayen en co onder enorme druk: Club geeft doelstelling prijs

Na de broodnodige zege tegen Antwerp FC, is de rust bij Club Brugge weer ietwat teruggekeerd. Maar in de komende wedstrijden moet wel een gepaste bevestiging volgen. De ambitieus voor dit seizoen bij Blauw-Zwart blijven dan ook torenhoog. 

Ondanks het behalen van de landstitel, begon Club deze zomer aan een nieuw hoofdstuk. Na het vertrek van CEO Vincent Mannaert werd de bestuurskamer immers volledig heringericht. Zowel aan het hoofd van de dagelijkse leiding, als aan het hoofd van de sportieve werking werden nieuwe kopstukken geplaatst.

Daarnaast werd Nicky Hayen ook permanent benoemd tot hoofdcoach na diens uitstekende prestaties als interim-T1. Vervolgens werd ook nog eens aan de selectie gesleuteld. Blauw-Zwart haalde inmiddels al een vijftal directe aanwinsten in huis en liet ook enkele smaakmakers vertrekken.

LEES OOK: 'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

Scoren in UCL

Heel wat veranderingen dus, maar één ding is hetzelfde gebleven: de enorme ambities bij Blauw-Zwart. Club is bijvoorbeeld de enige Belgische vertegenwoordiger in de vernieuwde Champions League. En daarin wil de regende kampioen meteen een goede beurt maken.

Nieuwe CEO Bob Madou onderstreept bij Het Laatste Nieuws dan ook het belang van zo'n goede UCL-campagne. "In het verleden is gebleken hoe belangrijk die Champions League is. Met het oog op jouw positie in het internationale voetbal. Voor de ontwikkeling van de spelers. En voor het geld dat je erin kan verdienen."

Landstitel prioritair

De UCL is dit seizoen dus één van de hoofddoelen. Maar de belangrijkste ambitie is nog steeds het verlengen van de landstitel. "Het is evenwel absolute prioriteit om opnieuw kampioen te worden. Het is immers niet in de Champions League dat je je plaats afdwingt voor de Champions League. Want we gaan die volgens mij niet winnen dit seizoen", besluit Madou met een kwinkslag.

Het huidige Club Brugge is voldoende gewapend om kampioen te worden ...

Meest recent

Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

36
36
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

61
61
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

35
35
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

208
208
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

315
315
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

102
102
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

318
318
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

409
409
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

265
265
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

79
79
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

68
68
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

63
63
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

136
136
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

222
222
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

314
314
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

358
358
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

130
130
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

129
129
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

706
706
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

243
243
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

809
809
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

253
253
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

154
154
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

181
181
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

279
279

Meer sportnieuws