'Schoktransfer Puertas: sensationele details gelekt'

388
'Schoktransfer Puertas: sensationele details gelekt'

De Jupiler Pro League gaat opnieuw een smaakmaker kwijtspelen, zo staat Cameron Puertas op punt om te vertrekken. De draaischijf van Union SG kon rekenen op interesse van verschillende Europese clubs. Maar hij lijkt nu voor het grote geld uit Saudi-Arabië te kiezen.

De titel werd uiteindelijk nog uit handen gegeven, maar Union kwam ook vorig seizoen weer erg sterk voor de dag. Jammer genoeg leidde dat voor het derde jaar op rij tot hetzelfde scenario in de zomermaanden. Namelijk een vertrek van de hoofdtrainer én van verschillende sterkhouders.

Zo besloot coach Alexander Blessin in te gaan op de aanbieiding van Sankt Pauli. Ook Mohamed Amoura verhuisde naar de Bundesliga, de Algerijnse aanvaller tekende bij VfL Wolfsburg. Gustaf Nilsson trok op zijn beurt naar Club Brugge. Ook Loïc Lapoussin en Thierry Lazare Amani azen nog op een transfer.

LEES OOK: 'Onverwachte wending: miljoenendeal Genk 'on hold' gezet'

Draaischijf naar Saudi-Arabië

Maar de eerstvolgende vertrekker lijkt Cameron Puertas te gaan worden. De Zwitser met Spaanse roots verhuisde begin 2022 al naar het Dudenpark, maar brak er vorig seizoen pas helemaal door. Zijn cijfers, 14 doelpunten en 23 assists over alle competities heen, waren ook behoorlijk indrukwekkend.

Puertas werd zelfs verkozen tot 'Speler vh Jaar' in de JPL. Iets waar ook ploegen uit het buitenland niet blind voor waren. Onder meer vanuit Duitsland en Engeland heerste concrete interesse. Maar de spelmaker kiest nu voor een totaal andere uitdaging. Zo is hij volgens verschillende bronnen goed op weg naar Al-Qadsiah.

Riante voorwaarden

De Saudische promovendus, die eerder onder meer Koen Casteels binnenhaalde, is alvast bereid om flink te investeren in zijn komst. Volgens La Dernière Heure is er nog geen sprake van een akkoord, maar zal de transfersom naar verwachting rond de 18 miljoen euro uitkomen, waarvan minstens 15 miljoen euro aan een vaste som en de rest in bonussen. Het Italiaanse Di Marzio weet dan weer dat Puertas zelf zo'n 6 miljoen euro per jaar kan verdienen. In de JPL komt geen enkele speler nog maar in de buurt van dat bedrag.

Begrijpt u de keuze van Puertas?

Meest recent

Wilmots gooit verdere transferplannen Standard op tafel

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

0
0
Wederopstanding bij Club: verrassende naam charmeert Leko

Club Brugge zag de voorbije weken heel wat belangrijke krachten vertrekken. Dat werd grotendeels ...

92
92
Open mond bij Carragher en co: Tzolis maakt Engelse pers wild

Arsenal FC is sterk begonnen aan zijn queeste om de titel in de Premier League te verlengen. ...

119
119
‘Ophef om De Bruyne escaleert: Allegri gaat ongezien ver’

Kevin De Bruyne begon voor de tweede oefenmatch op rij op de bank bij Napoli. Tegen Aris antwoordde ...

88
88
Stadionsoap nog niet voorbij: Club botst op nieuwe hinderpaal

Club Brugge hoopt zo snel mogelijk te kunnen starten met de bouw van zijn nieuwe stadion. Het ...

353
353
'Anderlecht zet eindspel in: vijftal naar uitgang geduwd'

Met Tawfik Bentayeb verzekerde RSC Anderlecht zich vrijdag van zijn zesde zomeraanwinst. De ...

472
472
Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

142
142
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

700
700
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

98
98
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

92
92
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

493
493
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

101
101
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

356
356
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

800
800
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

85
85
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

173
173
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

1107
1107
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

299
299
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

225
225
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

114
114
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

469
469
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

818
818
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

209
209
Witte rook in Anderlecht: zesde zomeraanwinst voorgesteld

Tot dusvers haalde RSC Anderlecht al vijf nieuwkomers in huis, maar daarmee blijkt de honger van ...

335
335
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

135
135

Meer sportnieuws