'KRC Genk neemt verrassende beslissing over El Ouahdi'

317
'KRC Genk neemt verrassende beslissing over El Ouahdi'

KRC Genk begon matig aan het seizoen, maar dankzij een zes op zes zitten de Limburgers opnieuw in de goede flow. Een lijn die Thorsten Fink de komende weken uiteraard wil doortrekken. Al dreigt de coach met de transferdeadline in zicht straks wel nog een aantal sterkhouders te verliezen.

Tenslotte lonken onder meer Bilal El Khannouss, Carlos Cuesta en Tolu Arokodare naar de uitgang van de Cegeka Arena. Daar stond vrijdag een vriendschappelijke partij tegen Fortuna Sittard op het programma, waarin het trio niet in actie kwam. Mogelijk een teken dat er stilaan vooruitgang geboekt wordt in hun dossiers. Zakaria El Ouahdi daarentegen tekende wél gewoon nog present.

LEES OOK: Totaal verrassende kampioen? "Waarom wij niet?"

Pierre in, El Ouahdi out?

Nochtans leek er ook in zijn geval schot in de zaak te komen. Naar verluidt hebben de Limburgers namelijk een oogje laten vallen op Kayden Pierre, waarmee ze reeds lijken te anticiperen op een vertrek van de 22-jarige rechtsback. Al blijkt dat nu toch niet het geval. Volgens zowel Het Belang van Limburg als Het Laatste Nieuws staat zijn komst los van een eventuele exit van El Ouahdi.

Net zoals Tolu Arokodare wil Fink hem graag aan boord houden. Opvallend, want met Ken Nkuba heeft hij al een alternatief voorhanden. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri zal Pierre, voor wie er een vierjarig contract klaarligt in de Cegeka Arena, aanvankelijk dan ook aansluiten bij Jong Genk. Al zou het wel de bedoeling zijn dat hij op korte termijn al de stap zet naar het eerste elftal.

Genk verlangt jackpot

Om de 21-jarige Amerikaan eerst toch nog een aanpassingsperiode te gunnen is Genk dus van plan om El Ouahdi dus nog een jaartje langer aan boord te gunnen. De zesvoudig Marokkaans international flirt weliswaar al een tijdje nadrukkelijk met Benfica en heeft zelf ook zijn zinnen gezet op een verhuis naar Lissabon. Die wens dreigt deze zomer dus evenwel nog niet vervuld te worden.

"Als Benfica zijn bod niet stevig optrekt, blijft El Ouahdi. Genk wil met een extra rechtsback wel anticiperen op een toekomstige transfer", aldus HBVL. Eerder werd al eens gewag gemaakt van een niet toereikend aanbod van een achttal miljoen. Ook volgens HLN weigeren de Portugezen tegemoet te komen aan de vraagprijs en ziet het daarom naar uit dat El Ouahdi gewoon op post blijft.

Hoeveel is El Ouahdi waard?

Meest recent

‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

4
4
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

3
3
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

9
9
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

35
35
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

42
42
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

28
28
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

68
68
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

110
110
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

279
279
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

100
100
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

72
72
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

188
188
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

46
46
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

172
172
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

721
721
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

63
63
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

71
71
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

366
366
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

169
169
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

105
105
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

193
193
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

240
240
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

176
176

Meer sportnieuws