'KRC Genk neemt verrassende beslissing over El Ouahdi'

317
'KRC Genk neemt verrassende beslissing over El Ouahdi'

KRC Genk begon matig aan het seizoen, maar dankzij een zes op zes zitten de Limburgers opnieuw in de goede flow. Een lijn die Thorsten Fink de komende weken uiteraard wil doortrekken. Al dreigt de coach met de transferdeadline in zicht straks wel nog een aantal sterkhouders te verliezen.

Tenslotte lonken onder meer Bilal El Khannouss, Carlos Cuesta en Tolu Arokodare naar de uitgang van de Cegeka Arena. Daar stond vrijdag een vriendschappelijke partij tegen Fortuna Sittard op het programma, waarin het trio niet in actie kwam. Mogelijk een teken dat er stilaan vooruitgang geboekt wordt in hun dossiers. Zakaria El Ouahdi daarentegen tekende wél gewoon nog present.

LEES OOK: KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

Pierre in, El Ouahdi out?

Nochtans leek er ook in zijn geval schot in de zaak te komen. Naar verluidt hebben de Limburgers namelijk een oogje laten vallen op Kayden Pierre, waarmee ze reeds lijken te anticiperen op een vertrek van de 22-jarige rechtsback. Al blijkt dat nu toch niet het geval. Volgens zowel Het Belang van Limburg als Het Laatste Nieuws staat zijn komst los van een eventuele exit van El Ouahdi.

Net zoals Tolu Arokodare wil Fink hem graag aan boord houden. Opvallend, want met Ken Nkuba heeft hij al een alternatief voorhanden. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri zal Pierre, voor wie er een vierjarig contract klaarligt in de Cegeka Arena, aanvankelijk dan ook aansluiten bij Jong Genk. Al zou het wel de bedoeling zijn dat hij op korte termijn al de stap zet naar het eerste elftal.

Genk verlangt jackpot

Om de 21-jarige Amerikaan eerst toch nog een aanpassingsperiode te gunnen is Genk dus van plan om El Ouahdi dus nog een jaartje langer aan boord te gunnen. De zesvoudig Marokkaans international flirt weliswaar al een tijdje nadrukkelijk met Benfica en heeft zelf ook zijn zinnen gezet op een verhuis naar Lissabon. Die wens dreigt deze zomer dus evenwel nog niet vervuld te worden.

"Als Benfica zijn bod niet stevig optrekt, blijft El Ouahdi. Genk wil met een extra rechtsback wel anticiperen op een toekomstige transfer", aldus HBVL. Eerder werd al eens gewag gemaakt van een niet toereikend aanbod van een achttal miljoen. Ook volgens HLN weigeren de Portugezen tegemoet te komen aan de vraagprijs en ziet het daarom naar uit dat El Ouahdi gewoon op post blijft.

Hoeveel is El Ouahdi waard?

Meest recent

'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

0
0
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

39
39
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

100
100
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

27
27
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

48
48
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

109
109
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

68
68
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

42
42
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

67
67
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

95
95
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

163
163
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

383
383
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

151
151
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

171
171
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

412
412
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

451
451
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

637
637

Meer sportnieuws