'KRC Genk neemt verrassende beslissing over El Ouahdi'

door
'KRC Genk neemt verrassende beslissing over El Ouahdi'

KRC Genk begon matig aan het seizoen, maar dankzij een zes op zes zitten de Limburgers opnieuw in de goede flow. Een lijn die Thorsten Fink de komende weken uiteraard wil doortrekken. Al dreigt de coach met de transferdeadline in zicht straks wel nog een aantal sterkhouders te verliezen.

Tenslotte lonken onder meer Bilal El Khannouss, Carlos Cuesta en Tolu Arokodare naar de uitgang van de Cegeka Arena. Daar stond vrijdag een vriendschappelijke partij tegen Fortuna Sittard op het programma, waarin het trio niet in actie kwam. Mogelijk een teken dat er stilaan vooruitgang geboekt wordt in hun dossiers. Zakaria El Ouahdi daarentegen tekende wél gewoon nog present.

LEES OOK: Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

Pierre in, El Ouahdi out?

Nochtans leek er ook in zijn geval schot in de zaak te komen. Naar verluidt hebben de Limburgers namelijk een oogje laten vallen op Kayden Pierre, waarmee ze reeds lijken te anticiperen op een vertrek van de 22-jarige rechtsback. Al blijkt dat nu toch niet het geval. Volgens zowel Het Belang van Limburg als Het Laatste Nieuws staat zijn komst los van een eventuele exit van El Ouahdi.

Net zoals Tolu Arokodare wil Fink hem graag aan boord houden. Opvallend, want met Ken Nkuba heeft hij al een alternatief voorhanden. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri zal Pierre, voor wie er een vierjarig contract klaarligt in de Cegeka Arena, aanvankelijk dan ook aansluiten bij Jong Genk. Al zou het wel de bedoeling zijn dat hij op korte termijn al de stap zet naar het eerste elftal.

Genk verlangt jackpot

Om de 21-jarige Amerikaan eerst toch nog een aanpassingsperiode te gunnen is Genk dus van plan om El Ouahdi dus nog een jaartje langer aan boord te gunnen. De zesvoudig Marokkaans international flirt weliswaar al een tijdje nadrukkelijk met Benfica en heeft zelf ook zijn zinnen gezet op een verhuis naar Lissabon. Die wens dreigt deze zomer dus evenwel nog niet vervuld te worden.

"Als Benfica zijn bod niet stevig optrekt, blijft El Ouahdi. Genk wil met een extra rechtsback wel anticiperen op een toekomstige transfer", aldus HBVL. Eerder werd al eens gewag gemaakt van een niet toereikend aanbod van een achttal miljoen. Ook volgens HLN weigeren de Portugezen tegemoet te komen aan de vraagprijs en ziet het daarom naar uit dat El Ouahdi gewoon op post blijft.

Hoeveel is El Ouahdi waard?

Meest recent

Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

56
56
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

15
15
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

14
14
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

114
114
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

159
159
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

138
138
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

222
222
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

175
175
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

76
76
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

309
309
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

443
443
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

43
43
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

63
63
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

345
345
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

420
420
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

151
151
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

122
122
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

109
109
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

317
317
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

91
91
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

414
414
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

130
130
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

298
298
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

466
466
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

287
287

Meer sportnieuws