'KRC Genk neemt verrassende beslissing over El Ouahdi'

door
'KRC Genk neemt verrassende beslissing over El Ouahdi'

KRC Genk begon matig aan het seizoen, maar dankzij een zes op zes zitten de Limburgers opnieuw in de goede flow. Een lijn die Thorsten Fink de komende weken uiteraard wil doortrekken. Al dreigt de coach met de transferdeadline in zicht straks wel nog een aantal sterkhouders te verliezen.

Tenslotte lonken onder meer Bilal El Khannouss, Carlos Cuesta en Tolu Arokodare naar de uitgang van de Cegeka Arena. Daar stond vrijdag een vriendschappelijke partij tegen Fortuna Sittard op het programma, waarin het trio niet in actie kwam. Mogelijk een teken dat er stilaan vooruitgang geboekt wordt in hun dossiers. Zakaria El Ouahdi daarentegen tekende wél gewoon nog present.

LEES OOK: Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

Pierre in, El Ouahdi out?

Nochtans leek er ook in zijn geval schot in de zaak te komen. Naar verluidt hebben de Limburgers namelijk een oogje laten vallen op Kayden Pierre, waarmee ze reeds lijken te anticiperen op een vertrek van de 22-jarige rechtsback. Al blijkt dat nu toch niet het geval. Volgens zowel Het Belang van Limburg als Het Laatste Nieuws staat zijn komst los van een eventuele exit van El Ouahdi.

Net zoals Tolu Arokodare wil Fink hem graag aan boord houden. Opvallend, want met Ken Nkuba heeft hij al een alternatief voorhanden. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri zal Pierre, voor wie er een vierjarig contract klaarligt in de Cegeka Arena, aanvankelijk dan ook aansluiten bij Jong Genk. Al zou het wel de bedoeling zijn dat hij op korte termijn al de stap zet naar het eerste elftal.

Genk verlangt jackpot

Om de 21-jarige Amerikaan eerst toch nog een aanpassingsperiode te gunnen is Genk dus van plan om El Ouahdi dus nog een jaartje langer aan boord te gunnen. De zesvoudig Marokkaans international flirt weliswaar al een tijdje nadrukkelijk met Benfica en heeft zelf ook zijn zinnen gezet op een verhuis naar Lissabon. Die wens dreigt deze zomer dus evenwel nog niet vervuld te worden.

"Als Benfica zijn bod niet stevig optrekt, blijft El Ouahdi. Genk wil met een extra rechtsback wel anticiperen op een toekomstige transfer", aldus HBVL. Eerder werd al eens gewag gemaakt van een niet toereikend aanbod van een achttal miljoen. Ook volgens HLN weigeren de Portugezen tegemoet te komen aan de vraagprijs en ziet het daarom naar uit dat El Ouahdi gewoon op post blijft.

Hoeveel is El Ouahdi waard?

Meest recent

Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

23
23
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

265
265
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

38
38
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

95
95
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

309
309
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

229
229
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

151
151
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

140
140
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

127
127
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

96
96
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

399
399
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

84
84
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

336
336
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

132
132
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

819
819
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

439
439
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

127
127
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

558
558
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

706
706
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1034
1034
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

172
172
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

120
120
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

146
146
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

180
180

Meer sportnieuws