'KRC Genk neemt verrassende beslissing over El Ouahdi'

door
'KRC Genk neemt verrassende beslissing over El Ouahdi'

KRC Genk begon matig aan het seizoen, maar dankzij een zes op zes zitten de Limburgers opnieuw in de goede flow. Een lijn die Thorsten Fink de komende weken uiteraard wil doortrekken. Al dreigt de coach met de transferdeadline in zicht straks wel nog een aantal sterkhouders te verliezen.

Tenslotte lonken onder meer Bilal El Khannouss, Carlos Cuesta en Tolu Arokodare naar de uitgang van de Cegeka Arena. Daar stond vrijdag een vriendschappelijke partij tegen Fortuna Sittard op het programma, waarin het trio niet in actie kwam. Mogelijk een teken dat er stilaan vooruitgang geboekt wordt in hun dossiers. Zakaria El Ouahdi daarentegen tekende wél gewoon nog present.

LEES OOK: Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

Pierre in, El Ouahdi out?

Nochtans leek er ook in zijn geval schot in de zaak te komen. Naar verluidt hebben de Limburgers namelijk een oogje laten vallen op Kayden Pierre, waarmee ze reeds lijken te anticiperen op een vertrek van de 22-jarige rechtsback. Al blijkt dat nu toch niet het geval. Volgens zowel Het Belang van Limburg als Het Laatste Nieuws staat zijn komst los van een eventuele exit van El Ouahdi.

Net zoals Tolu Arokodare wil Fink hem graag aan boord houden. Opvallend, want met Ken Nkuba heeft hij al een alternatief voorhanden. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri zal Pierre, voor wie er een vierjarig contract klaarligt in de Cegeka Arena, aanvankelijk dan ook aansluiten bij Jong Genk. Al zou het wel de bedoeling zijn dat hij op korte termijn al de stap zet naar het eerste elftal.

Genk verlangt jackpot

Om de 21-jarige Amerikaan eerst toch nog een aanpassingsperiode te gunnen is Genk dus van plan om El Ouahdi dus nog een jaartje langer aan boord te gunnen. De zesvoudig Marokkaans international flirt weliswaar al een tijdje nadrukkelijk met Benfica en heeft zelf ook zijn zinnen gezet op een verhuis naar Lissabon. Die wens dreigt deze zomer dus evenwel nog niet vervuld te worden.

"Als Benfica zijn bod niet stevig optrekt, blijft El Ouahdi. Genk wil met een extra rechtsback wel anticiperen op een toekomstige transfer", aldus HBVL. Eerder werd al eens gewag gemaakt van een niet toereikend aanbod van een achttal miljoen. Ook volgens HLN weigeren de Portugezen tegemoet te komen aan de vraagprijs en ziet het daarom naar uit dat El Ouahdi gewoon op post blijft.

Hoeveel is El Ouahdi waard?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

6
6
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

19
19
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

107
107
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

137
137
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

35
35
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

190
190
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

200
200
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

168
168
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

278
278
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

218
218
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

27
27
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

216
216
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

43
43
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

103
103
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

227
227
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

188
188
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

148
148
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

195
195
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

384
384
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

22
22
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

534
534
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

827
827
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

182
182
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

29
29
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

148
148

Meer sportnieuws