Plots gaat het snel: ‘Union-sterkhouder akkoord met topclub’

door
Plots gaat het snel: ‘Union-sterkhouder akkoord met topclub’

Union SG staat op het punt om sterkhouder Noah Sadiki te verliezen. Het doorgaans goed geïnformeerde L’Équipe laat weten dat de middenvelder akkoord is gegaan met Olympique Lyonnais.

De Franse topclub wil Anderlecht-jeugdproduct Sadiki huren met aankoopoptie. Union SG heeft het bod vandaag binnengekregen. Het is nog maar de vraag of de Brusselaars een uitleenbeurt zien zitten. Sadiki zelf zou zijn jawoord al hebben gegeven aan Lyon.

Veel interesse

De Fransen keken afgelopen seizoen ook al rond in de Jupiler Pro League. Gift Orban en Malick Fofana werden overgenomen van KAA Gent. Nu lijkt Sadiki de volgende in het rijtje te worden. Met Orel Mangala speelt er nog een landgenoot bij Les Gones.

Sadiki wordt al een tijdje in verband gebracht met een zomertransfer. Vooral het Duitse Union Berlin blijft aandringen voor de komst van de 19-jarige middenvelder. Union SG weigerde naar verluidt al drie aanbiedingen.

De Brusselaars zouden Sadiki graag behouden, maar als de Belgische jeugdinternational zelf een vertrek ziet zitten dan zal het toch met een vertrek rekening moeten houden. Sadiki heeft nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van vijf miljoen euro.

LEES OOK: Ongeziene Jupiler Pro League-jackpot: één club oppermachtig

Is Lyon een goede club voor Sadiki?

Meest recent

HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

21
21
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

119
119
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

80
80
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

56
56
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

167
167
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

249
249
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

88
88
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

298
298
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

117
117
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

80
80
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

354
354
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

402
402
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

196
196
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

499
499
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

950
950
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

744
744
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

249
249
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

290
290
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

168
168
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

861
861
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

474
474
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

43
43
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

133
133
Harde boodschap voor Hasi: zelfs die coach was beter

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

257
257
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

160
160

Meer sportnieuws