'Derde bod op Sadiki: Union stuurt duidelijke boodschap'

149 stemmen
'Derde bod op Sadiki: Union stuurt duidelijke boodschap'

Union boekte vrijdagavond al een deugddoende zege tegen Charleroi, dat dankzij een late penalty met 1-0 verslagen werd. Dat was een opsteker na de uitschakeling in de Champions League en de afwezigheid van Cameron Puertas, die niet meer in de selectie zat.

De Profvoetballer van het Jaar lijkt immers op het punt te staan om een transfer te maken, wellicht naar de Premier League. Daarmee verliest Union deze zomer al een derde sterkhouder, nadat eerder ook al Amoura (Wolfsburg) en Nilsson (Club Brugge) vertrokken.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Union Berlin blijft aandringen voor Sadiki

Er zijn bovendien nog meer spelers gegeerd. De laatste dagen wordt er bijvoorbeeld ook hard getrokken aan de mouw van Noah Sadiki. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder kan terugblikken op een uitstekend eerste seizoen in het Dudenpark en dat heeft de aandacht getrokken van Union Berlin.

De Duitse club heeft intussen al verschillende aanbiedingen neergelegd, maar die weigerde Union telkens. Volgens Sacha Tavolieri heeft Union Berlin nu echter al een derde aanbod ingediend en dat oogt een pak beter dan het eerste voorstel.

Sadiki is niet te koop

Ze zouden vrijdagochtend voorsteld hebben om 500.000 euro te betalen om Sadiki dit seizoen te huren, met daaraan verbonden ook een verplichting om de Congolese Belg volgende zomer voor 5 miljoen euro definitief over te nemen.

Union zou hen echter opnieuw wandelen gestuurd hebben. Ze zouden laten weten hebben dat Sadiki niet te koop is. Het lijkt er dus alsmaar meer op dat de jongeling gewoon bij de vice-kampioen zal blijven.

Moet Union Sadiki deze zomer absoluut nog houden?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

10
10
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

76
76
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

69
69
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

143
143
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

148
148
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

314
314
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

308
308
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

231
231
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

65
65
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

94
94
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

171
171
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

49
49
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

494
494
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

123
123
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

173
173
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

182
182
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

907
907
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

246
246
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

80
80
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

373
373
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

100
100

Meer sportnieuws