'Derde bod op Sadiki: Union stuurt duidelijke boodschap'

149 stemmen
'Derde bod op Sadiki: Union stuurt duidelijke boodschap'

Union boekte vrijdagavond al een deugddoende zege tegen Charleroi, dat dankzij een late penalty met 1-0 verslagen werd. Dat was een opsteker na de uitschakeling in de Champions League en de afwezigheid van Cameron Puertas, die niet meer in de selectie zat.

De Profvoetballer van het Jaar lijkt immers op het punt te staan om een transfer te maken, wellicht naar de Premier League. Daarmee verliest Union deze zomer al een derde sterkhouder, nadat eerder ook al Amoura (Wolfsburg) en Nilsson (Club Brugge) vertrokken.

LEES OOK: Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Union Berlin blijft aandringen voor Sadiki

Er zijn bovendien nog meer spelers gegeerd. De laatste dagen wordt er bijvoorbeeld ook hard getrokken aan de mouw van Noah Sadiki. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder kan terugblikken op een uitstekend eerste seizoen in het Dudenpark en dat heeft de aandacht getrokken van Union Berlin.

De Duitse club heeft intussen al verschillende aanbiedingen neergelegd, maar die weigerde Union telkens. Volgens Sacha Tavolieri heeft Union Berlin nu echter al een derde aanbod ingediend en dat oogt een pak beter dan het eerste voorstel.

Sadiki is niet te koop

Ze zouden vrijdagochtend voorsteld hebben om 500.000 euro te betalen om Sadiki dit seizoen te huren, met daaraan verbonden ook een verplichting om de Congolese Belg volgende zomer voor 5 miljoen euro definitief over te nemen.

Union zou hen echter opnieuw wandelen gestuurd hebben. Ze zouden laten weten hebben dat Sadiki niet te koop is. Het lijkt er dus alsmaar meer op dat de jongeling gewoon bij de vice-kampioen zal blijven.

Moet Union Sadiki deze zomer absoluut nog houden?

Meest recent

De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

43
43
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

55
55
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

126
126
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

90
90
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

204
204
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

122
122
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

108
108
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

347
347
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

102
102
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

279
279
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

119
119
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

257
257
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

221
221
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

294
294
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

123
123
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

234
234
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1172
1172
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

521
521
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

261
261
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

271
271
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

451
451
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

352
352
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

81
81
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

294
294

Meer sportnieuws