'Magische avond' Cercle: Muslic gaat in op viering Denkey

411 stemmen
'Magische avond' Cercle: Muslic gaat in op viering Denkey

De voorbije seizoenen dikte België zijn Europese coëfficiënt al stevig aan en ook dit seizoen lijkt ons land op weg om goede cijfers te behalen. We stevenen immers af op vijf Belgische teams in de Europese groepsfases. Daarbij ook Cercle Brugge, dat al met meer dan anderhalf been in de Conference League staat.

De Vereniging slikte vorige week nog een domper met de uitschakeling door Molde in de Europa League, maar liet zich dat niet aan het hart komen in de play-offs van de Conference League. In een nochtans kolkend stadion kreeg de Poolse tweedeklasser Wisla Krakau een 1-6 om de oren.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle beleeft magische avond in Krakau

Miron Muslic kon dan ook niet anders dan glunderen. "Als Cercle zijnde schrijven we een nieuw hoofdstuk in de geschiedenis", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "We belonen onszelf voor een seizoen. We moesten met een groot hart deze uitdaging aangaan. Het is echt een magische avond... Ik ben sprakeloos. En normaal ben ik zo goed met woorden. Dit is een done deal voor ons. We moeten niet meer praten over de match van volgende week."

Cercle gaat zo een rustige tiendaagse tegemoet. Het moet dit weekend niet aan de bak in de competitie en volgende week kan Muslic in de terugmatch tegen Wisla enkele spelers rust gunnen. Denk maar bijvoorbeeld aan Kevin Denkey, die in Polen opnieuw aan het kanon stond.

Geen afscheidsgebaar Denkey

De Togolees vierde zijn goal ook opvallende wijze door naar de bank te sprinten. Sommigen zagen er een mogelijk afscheidsgebaar in, want de verwachting blijft nog steeds dat de Gouden Stier van vorig seizoen in de komende week nog een transfer zal maken.

"Dat betekent het niet", ontkent Muslic echter een nakend afscheid. "Als hij scoort is hij de vrolijkste kerel op aarde. De transfermarkt is nog even open, er is nog tijd. En hij heeft gewoon goed gespeeld, zoals iedereen."

Zal Denkey er nog bij zijn in de terugmatch?

Meest recent

Vanaken vernederd: Garcia hakt er genadeloos in

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

86
86
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

39
39
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

42
42
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

41
41
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

35
35
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

320
320
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

99
99
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

142
142
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

214
214
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

121
121
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

194
194
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

67
67
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

346
346
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

127
127
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

709
709
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

78
78
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

291
291
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

315
315
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

631
631
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

489
489
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

905
905
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

83
83
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

125
125
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

197
197
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87

Meer sportnieuws