'Magische avond' Cercle: Muslic gaat in op viering Denkey

411
'Magische avond' Cercle: Muslic gaat in op viering Denkey

De voorbije seizoenen dikte België zijn Europese coëfficiënt al stevig aan en ook dit seizoen lijkt ons land op weg om goede cijfers te behalen. We stevenen immers af op vijf Belgische teams in de Europese groepsfases. Daarbij ook Cercle Brugge, dat al met meer dan anderhalf been in de Conference League staat.

De Vereniging slikte vorige week nog een domper met de uitschakeling door Molde in de Europa League, maar liet zich dat niet aan het hart komen in de play-offs van de Conference League. In een nochtans kolkend stadion kreeg de Poolse tweedeklasser Wisla Krakau een 1-6 om de oren.

LEES OOK: Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Cercle beleeft magische avond in Krakau

Miron Muslic kon dan ook niet anders dan glunderen. "Als Cercle zijnde schrijven we een nieuw hoofdstuk in de geschiedenis", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "We belonen onszelf voor een seizoen. We moesten met een groot hart deze uitdaging aangaan. Het is echt een magische avond... Ik ben sprakeloos. En normaal ben ik zo goed met woorden. Dit is een done deal voor ons. We moeten niet meer praten over de match van volgende week."

Cercle gaat zo een rustige tiendaagse tegemoet. Het moet dit weekend niet aan de bak in de competitie en volgende week kan Muslic in de terugmatch tegen Wisla enkele spelers rust gunnen. Denk maar bijvoorbeeld aan Kevin Denkey, die in Polen opnieuw aan het kanon stond.

Geen afscheidsgebaar Denkey

De Togolees vierde zijn goal ook opvallende wijze door naar de bank te sprinten. Sommigen zagen er een mogelijk afscheidsgebaar in, want de verwachting blijft nog steeds dat de Gouden Stier van vorig seizoen in de komende week nog een transfer zal maken.

"Dat betekent het niet", ontkent Muslic echter een nakend afscheid. "Als hij scoort is hij de vrolijkste kerel op aarde. De transfermarkt is nog even open, er is nog tijd. En hij heeft gewoon goed gespeeld, zoals iedereen."

Zal Denkey er nog bij zijn in de terugmatch?

Meest recent

Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

2
2
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

84
84
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

82
82
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

49
49
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

42
42
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

76
76
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

176
176
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

154
154
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

334
334
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

302
302
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

126
126
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

129
129
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

229
229
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

194
194
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

259
259
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

322
322
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

222
222
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

231
231
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

102
102
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

261
261
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

143
143
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

252
252

Meer sportnieuws