'Magische avond' Cercle: Muslic gaat in op viering Denkey

door
'Magische avond' Cercle: Muslic gaat in op viering Denkey

De voorbije seizoenen dikte België zijn Europese coëfficiënt al stevig aan en ook dit seizoen lijkt ons land op weg om goede cijfers te behalen. We stevenen immers af op vijf Belgische teams in de Europese groepsfases. Daarbij ook Cercle Brugge, dat al met meer dan anderhalf been in de Conference League staat.

De Vereniging slikte vorige week nog een domper met de uitschakeling door Molde in de Europa League, maar liet zich dat niet aan het hart komen in de play-offs van de Conference League. In een nochtans kolkend stadion kreeg de Poolse tweedeklasser Wisla Krakau een 1-6 om de oren.

LEES OOK: Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Cercle beleeft magische avond in Krakau

Miron Muslic kon dan ook niet anders dan glunderen. "Als Cercle zijnde schrijven we een nieuw hoofdstuk in de geschiedenis", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "We belonen onszelf voor een seizoen. We moesten met een groot hart deze uitdaging aangaan. Het is echt een magische avond... Ik ben sprakeloos. En normaal ben ik zo goed met woorden. Dit is een done deal voor ons. We moeten niet meer praten over de match van volgende week."

Cercle gaat zo een rustige tiendaagse tegemoet. Het moet dit weekend niet aan de bak in de competitie en volgende week kan Muslic in de terugmatch tegen Wisla enkele spelers rust gunnen. Denk maar bijvoorbeeld aan Kevin Denkey, die in Polen opnieuw aan het kanon stond.

Geen afscheidsgebaar Denkey

De Togolees vierde zijn goal ook opvallende wijze door naar de bank te sprinten. Sommigen zagen er een mogelijk afscheidsgebaar in, want de verwachting blijft nog steeds dat de Gouden Stier van vorig seizoen in de komende week nog een transfer zal maken.

"Dat betekent het niet", ontkent Muslic echter een nakend afscheid. "Als hij scoort is hij de vrolijkste kerel op aarde. De transfermarkt is nog even open, er is nog tijd. En hij heeft gewoon goed gespeeld, zoals iedereen."

Zal Denkey er nog bij zijn in de terugmatch?

Meest recent

Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

15
15
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

8
8
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

31
31
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

34
34
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

78
78
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

225
225
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

51
51
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

390
390
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

281
281
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

134
134
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

131
131
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

62
62
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

86
86
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

112
112
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

225
225
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

63
63
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

84
84
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

620
620
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

186
186
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

274
274
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

339
339
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

47
47
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

155
155
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

56
56

Meer sportnieuws