'Magische avond' Cercle: Muslic gaat in op viering Denkey

door
'Magische avond' Cercle: Muslic gaat in op viering Denkey

De voorbije seizoenen dikte België zijn Europese coëfficiënt al stevig aan en ook dit seizoen lijkt ons land op weg om goede cijfers te behalen. We stevenen immers af op vijf Belgische teams in de Europese groepsfases. Daarbij ook Cercle Brugge, dat al met meer dan anderhalf been in de Conference League staat.

De Vereniging slikte vorige week nog een domper met de uitschakeling door Molde in de Europa League, maar liet zich dat niet aan het hart komen in de play-offs van de Conference League. In een nochtans kolkend stadion kreeg de Poolse tweedeklasser Wisla Krakau een 1-6 om de oren.

LEES OOK: JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Cercle beleeft magische avond in Krakau

Miron Muslic kon dan ook niet anders dan glunderen. "Als Cercle zijnde schrijven we een nieuw hoofdstuk in de geschiedenis", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "We belonen onszelf voor een seizoen. We moesten met een groot hart deze uitdaging aangaan. Het is echt een magische avond... Ik ben sprakeloos. En normaal ben ik zo goed met woorden. Dit is een done deal voor ons. We moeten niet meer praten over de match van volgende week."

Cercle gaat zo een rustige tiendaagse tegemoet. Het moet dit weekend niet aan de bak in de competitie en volgende week kan Muslic in de terugmatch tegen Wisla enkele spelers rust gunnen. Denk maar bijvoorbeeld aan Kevin Denkey, die in Polen opnieuw aan het kanon stond.

Geen afscheidsgebaar Denkey

De Togolees vierde zijn goal ook opvallende wijze door naar de bank te sprinten. Sommigen zagen er een mogelijk afscheidsgebaar in, want de verwachting blijft nog steeds dat de Gouden Stier van vorig seizoen in de komende week nog een transfer zal maken.

"Dat betekent het niet", ontkent Muslic echter een nakend afscheid. "Als hij scoort is hij de vrolijkste kerel op aarde. De transfermarkt is nog even open, er is nog tijd. En hij heeft gewoon goed gespeeld, zoals iedereen."

Zal Denkey er nog bij zijn in de terugmatch?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

42
42
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

19
19
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

40
40
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

147
147
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

57
57
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

49
49
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

83
83
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

114
114
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

139
139
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

314
314
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

198
198
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

251
251
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

89
89
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

92
92
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

341
341
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

275
275
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

663
663
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

533
533
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

216
216
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws