'Magische avond' Cercle: Muslic gaat in op viering Denkey

door
'Magische avond' Cercle: Muslic gaat in op viering Denkey

De voorbije seizoenen dikte België zijn Europese coëfficiënt al stevig aan en ook dit seizoen lijkt ons land op weg om goede cijfers te behalen. We stevenen immers af op vijf Belgische teams in de Europese groepsfases. Daarbij ook Cercle Brugge, dat al met meer dan anderhalf been in de Conference League staat.

De Vereniging slikte vorige week nog een domper met de uitschakeling door Molde in de Europa League, maar liet zich dat niet aan het hart komen in de play-offs van de Conference League. In een nochtans kolkend stadion kreeg de Poolse tweedeklasser Wisla Krakau een 1-6 om de oren.

LEES OOK: Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Cercle beleeft magische avond in Krakau

Miron Muslic kon dan ook niet anders dan glunderen. "Als Cercle zijnde schrijven we een nieuw hoofdstuk in de geschiedenis", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "We belonen onszelf voor een seizoen. We moesten met een groot hart deze uitdaging aangaan. Het is echt een magische avond... Ik ben sprakeloos. En normaal ben ik zo goed met woorden. Dit is een done deal voor ons. We moeten niet meer praten over de match van volgende week."

Cercle gaat zo een rustige tiendaagse tegemoet. Het moet dit weekend niet aan de bak in de competitie en volgende week kan Muslic in de terugmatch tegen Wisla enkele spelers rust gunnen. Denk maar bijvoorbeeld aan Kevin Denkey, die in Polen opnieuw aan het kanon stond.

Geen afscheidsgebaar Denkey

De Togolees vierde zijn goal ook opvallende wijze door naar de bank te sprinten. Sommigen zagen er een mogelijk afscheidsgebaar in, want de verwachting blijft nog steeds dat de Gouden Stier van vorig seizoen in de komende week nog een transfer zal maken.

"Dat betekent het niet", ontkent Muslic echter een nakend afscheid. "Als hij scoort is hij de vrolijkste kerel op aarde. De transfermarkt is nog even open, er is nog tijd. En hij heeft gewoon goed gespeeld, zoals iedereen."

Zal Denkey er nog bij zijn in de terugmatch?

Meest recent

Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

4
4
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

26
26
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

89
89
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

48
48
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

64
64
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

460
460
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

119
119
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

226
226
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

116
116
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

562
562
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

239
239
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

150
150
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

184
184
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

280
280
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

215
215
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

372
372
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

261
261
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

505
505
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

155
155
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1016
1016
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

817
817
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

81
81
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

253
253
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

261
261

Meer sportnieuws