'Exodus Standard: volgende smaakmaker weg voor 5 milljoen'

door
'Exodus Standard: volgende smaakmaker weg voor 5 milljoen'

Standard beleefde al een zeer drukke transferzomer. De Rouches zagen zowat hun halve spelerskern vertrekken door de zware financiële problemen waarmee ze blijven kampen. Nu lijkt een volgende smaakmaker de uitgang op te zoeken.

Maar liefst zeventien spelers hebben deze zomer al Sclessin verlaten. Daarbij zaten heel wat huurlingen en spelers die einde contract waren, terwijl Kawabe, Canak, Dragus, Ohio, Balikwisha en Dewaele nog wat geld in het laatje moesten brengen. Standard hoopt nog een aantal spelers te gelde te maken.

LEES OOK: Baro verbaast iedereen met straffe ambities KAA Gent

Ook Ngoy verlaat Standard

Vooral Arnaud Bodart en Lucas Noubi lijken nog te moeten vertrekken, aangezien zij in hun laatste contractjaar zitten. Maar volgens Sacha Tavolieri dreigt Standard nu ook Nathan Ngoy te verliezen.

De 21-jarige verdediger was één van de revelaties van vorig seizoen, vooral voor Nieuwjaar. Hij dwong een basisplaats af en viel op met een knappe goal tegen Anderlecht. Door blessures kwam hij in de tweede seizoenshelft wel amper nog in actie.

Voor 5 miljoen naar Luton

Dit seizoen moest Ngoy tot dusver vrede nemen met een plaats op de bank, want Leko kiest voor Hautekiet, Bates en Sutalo in zijn driemansdefensie. Enkel vorig weekend in Kortrijk mocht de Jonge Duivel een kwartiertje invallen. Desondanks lonkt nu een knappe transfer.

Luton Town zou immers werk maken van zijn komst. Ngoy zou er zelf al uit zijn met de Engelse tweedeklasser, waar hij ploegmaat zou kunnen worden van Thomas Kaminski. Er ligt een langdurig contract klaar voor hem.

Op clubniveau zouden de onderhandelingen ook al vergevorderd zijn. Standard zou net geen 5 miljoen euro vangen voor zijn jeugdproduct. De kans lijkt dus zeer groot dat de deal in orde zal komen, waarmee Standard zijn duurste uitgaande transfer van de zomer zou realiseren.

Sluit Standard een goede deal?

Meest recent

'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

37
37
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

89
89
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

116
116
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

54
54
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

77
77
Clasico ontploft: Yamal snoert Courtois de mond

Komende speeldag staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. Alle ogen in ...

135
135
De Mil alsnog naar Belgische top? “Of van Bommel…”

Rik De Mil stond op korte tijd dicht bij twee nieuwe uitdagingen. In de zomer trok Royal Antwerp FC ...

152
152
Baro verbaast iedereen met straffe ambities KAA Gent

KAA Gent is aan de weg naar de top van het Belgische voetbal aan het timmeren onder Ivan Leko. De ...

185
185
Van Crombrugge slaat snoeihard terug op kritiek

KRC Genk speelde 0-0 gelijk tegen Real Betis in de Europa League. Voor doelman Hendrik Van ...

100
100
'Twist compleet in trainersdossier OHL'

OH Leuven moet zaterdag op bezoek bij KV Mechelen. Dat zal de voorlaatste in principe nog steeds ...

115
115
'2 maand na exit op Neerpede: Nederlandse toppers in de rij'

Enkele dagen geleden kroonde Marokko zich op zeer fraaie wijze tot wereldkampioen bij de U20, door ...

116
116
Union verbaast compleet en plukt pion weg bij Club Brugge

Het zijn voor Union zeer woelige weken geweest. Tijdens de interlandbreak werd het geconfronteerd ...

254
254
Club met neus op feiten gedrukt: "In België gaat dat nog..."

Het is voor de Belgische clubs alweer geen goede Europese week geworden. Genk wist donderdag wel ...

207
207
'Vierdubbele transferdomper in januari voor Anderlecht'

Anderlecht beleefde een zeer drukke transferzomer, maar uiteindelijk slaagde het er niet in om alle ...

311
311
Leko corrigeert pikante uitspraak: "Dat deed pijn"

AA Gent gaat zaterdag tegen Standard op zoek naar eerherstel na de pandoering van vorige week op ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Toekomst Messi bekend, Mechelen haalt lieveling terug'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

80
80
Vandenbroeck waarschuwt Zulte: “Een grote valkuil”

Zulte Waregem verbaasde vriend en vijand door vorige speeldag KAA Gent met 4-0 opzij te zetten. ...

136
136
KRC Genk-supporters grijpen hard in met boycot

KRC Genk speelde in de Europa League doelpuntenloos gelijk tegen Real Betis, maar de volgende ...

186
186
"Wij met ons tweetjes"-Annelien en Van Gucht kiezen voor elkaar

De spanning tussen Ruben Van Gucht en diverse vrouwen hangt schijnbaar altijd in de lucht. Deze keer ...

181
181
‘Club Brugge krijgt enorme Champions League-opsteker’

Club Brugge hoopt dit seizoen ook weer hoge ogen te gooien in de Champions League. Blauw-Zwart staat ...

375
375
“Gevangenis Bayat” – De Mil op ramkoers met Charleroi

Rik De Mil werd afgelopen zomer nadrukkelijk genoemd bij een knaltransfer naar Royal Antwerp FC, ...

162
162
‘Mazzu op een zucht van verrassende JPL-comeback'

Felice Mazzu heeft enorm veel ervaring als hoofdtrainer in de Jupiler Pro League. De oefenmeester ...

136
136
Bryan Heynen vloekt na remise KRC Genk

KRC Genk speelde gelijk tegen Real Betis in de Europa League. De Limburgers zitten in een vormdip, ...

170
170
JPL-clubs krijgen buitenkans: ex-international plots vrij

Als er Belgische clubs zijn die op zoek naar een defensieve opportuniteit, dan moeten ze dit artikel ...

84
84
Anderlecht viert het voetbalwonder van Beckham & co

RSC Anderlecht zit anno 2025 niet meer aan knoppen in de Jupiler Pro League. Aanhaken met de ...

184
184

Meer sportnieuws