‘AS Roma kijkt naar Belg als opvolger van Dybala’

133 stemmen
‘AS Roma kijkt naar Belg als opvolger van Dybala’

AS Roma ziet Paulo Dybala naar Saudi-Arabië trekken. De Argentijnse aanvaller is al akkoord met een driejarig contract ter waarde van tachtig miljoen euro. Als vervanger kijken de Romeinen naar een Belg.

Cyril Ngonge mag vertrekken bij Napoli want hij past naar verluidt niet in de plannen van Antonio Conte. Napoli legde dit jaar nog achttien miljoen euro op tafel voor de buitenspeler, maar een nieuwe uitdaging dient zich alweer aan.

LEES OOK: Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Veel interesse

Eerder werden Lazio en Bologna al genoemd, maar na het vertrek van Dybala komt AS Roma plots op de proppen. De Romeinse club ziet in Ngonge de ideale opvolger voor de Argentijn. Bij Napoli heeft de Belgische jeugdinternational nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van twaalf miljoen euro.

Ngonge speelde in de jeugd van Club Brugge én Anderlecht. Na een jaartje op huurbasis bij Jong PSV trok de aanvaller definitief naar RKC Waalwijk en vervolgens Groningen. Hellas Verona pikte hem in 2023 op en daar brak hij volledig door. In de Serie A schoot Ngonge als een raket door.

Toptransfer 2.0

Dat leverde hem een toptransfer naar Napoli op, maar nu is er alweer een transfer in de maak. Ngonge beseft dat hij mogelijk weinig in actie zal komen onder Conte en zoekt andere oorden op. Naast Lazio hebben ook Bologna en Fiorentina Ngonge al benaderd, maar hij zou geen interesse hebben in die twee clubs. Nu komt aldus AS Roma ook in beeld.

Welke club moet Ngonge kiezen?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

61
61
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

31
31
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

44
44
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

56
56
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

47
47
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

84
84
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

63
63
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

233
233
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

68
68
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

46
46
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

109
109
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

745
745
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

457
457
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

410
410
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

320
320
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

222
222
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

564
564
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

426
426
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

298
298
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

277
277

Meer sportnieuws