'STVV troeft Cercle af en vindt eindelijk spits'

257 stemmen
'STVV troeft Cercle af en vindt eindelijk spits'

STVV beleeft een zeer moeilijk seizoensbegin. Na vier speeldagen hebben de Kanaries amper één punt en daarmee zijn ze op de allerlaatste plaats in het klassement beland. Van de ploeg die vorig seizoen hoge ogen gooide, blijft intussen nog maar weinig over.

Stayen zag deze zomer een stevige leegloop, waarbij zowat alle revelaties vertrokken. Trainer Thorsten Fink verkaste naar Genk en nam Matte Smets en Jarne Steuckers mee, terwijl ook Zion Suzuki, Eric Bocat, Mathias Delorge en Aboubakary Koita al andere oorden opzochten.

LEES OOK: 'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV strikt eindelijk een spits

Zij werden tot dusver nog niet adequaat vervangen, want de nieuwe spelers die STVV haalde bleken nog niet van hetzelfde niveau. Bovendien bleef ook de spitspositie een probleem. Kaya vertrok en met Koita verloor Sint-Truiden ook zijn topschutter, waardoor alle druk op de schouders van Zahiroleslam kwam te liggen.

Nu lijkt STVV echter eindelijk een nieuwe spits gevonden te hebben. Volgens Het Nieuwsblad zou Andres Ferrari donderdag namelijk zijn medische testen afleggen op Stayen. De 21-jarige zou gehuurd worden van Villarreal en STVV bedingt ook een aankoopoptie.

Wereldkampioen bij U20, maar geflopt in Spanje

Ook Cercle Brugge toonde interesse in Ferrari, maar STVV wist het pleit te winnen. Met het Duitse toptalent Paris Brunner streek er intussen ook al een andere spits neer bij de Vereniging. 

Met Ferrari strikt STVV een wereldkampioen, want in 2023 veroverde Ferrari nog met Uruguay de wereldtitel bij de U20. Hij had op dat moment ook al indruk gemaakt bij Defensor SC, waar hij tien keer gescoord had in 30 wedstrijden. Het verleidde Villarreal om vorige zomer 2,5 miljoen euro neer te tellen voor zijn diensten, maar in Spanje kon Ferrari zich niet doorzetten. Hij raakte niet verder dan de B-ploeg en brak daar met amper twee goals in 31 matchen weinig potten.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'
189

Goede transfer van STVV?

Meest recent

Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

10
10
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

10
10
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

43
43
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

231
231
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

326
326
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

229
229
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

479
479
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

115
115
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

214
214
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

276
276
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

113
113
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

423
423
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

368
368
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

422
422
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

789
789
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

189
189
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

193
193
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

378
378
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1804
1804
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

170
170
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

189
189
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

91
91
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

53
53
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

235
235

Meer sportnieuws