'Toptransfer voor Al-Dakhil: volgende club bekend'

door
'Toptransfer voor Al-Dakhil: volgende club bekend'

De internationale zomermercato is nog een tiental dagen open en daarin zullen wellicht nog een aantal Rode Duivels van club wisselen. Spelers als Romelu Lukaku, Johan Bakayoko, Arthur Vermeeren en Aster Vranckx lijken nog in aanmerking te komen voor een transfer. Ook Ameen Al-Dakhil staat op het punt om een verrassende overgang te maken.

De 22-jarige verdediger degradeerde vorig seizoen met Burnley uit de Premier League en moest bovendien de tweede helft van het seizoen én het EK missen door een vervelende blessure. Desondanks versiert hij nu een zeer fraaie transfer.

Stuttgart gaat voor Al-Dakhil

Sacha Tavolieri kwam dinsdagavond met het nieuws dat de Rode Duivel in Duitsland vertoefde om een overgang af te ronden en nu is zijn waarschijnlijke bestemming ook bekend. Volgens Sky-journalist Florian Plettenberg maakt VfB Stuttgart werk van de komst van Al-Dakhil.

De speler zou zelf al zijn fiat gegeven hebben voor een overgang naar de Duitse vice-kampioen, met wie hij dit seizoen ook in de Champions League zou mogen spelen. Stuttgart moet wel nog een akkoord zien te vinden met Burnley, maar de onderhandelingen zouden volop aan de gang zijn.

Ook Wolfsburg en Sevilla nog op de loer

Stuttgart zou bij Al-Dakhil uitgekomen zijn nadat ze zich moesten terugtrekken uit de race om Sepp van den Berg (Liverpool). Ze houden na zijn zware blessure wel nog een slag om de arm en wachten dus de medische keuring af vooraleer alle lichten op groen te zetten.

Er liggen echter ook nog andere teams op de loer voor onze jonge landgenoot. Zo zou Al-Dakhil ook op het lijstje staan bij VfL Wolfsburg en Sevilla FC. Bij die eerste club is hij wellicht in beeld als vervanger voor Maxence Lacroix, die het hof gemaakt wordt door Crystal Palace.

Zou Stuttgart een goede stap zijn voor Al-Dakhil?

Meest recent

Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

8
8
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

87
87
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

40
40
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

17
17
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

250
250
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

66
66
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

91
91
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

401
401
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

87
87
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

428
428
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

131
131
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

408
408
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

402
402
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

198
198
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

211
211
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

177
177
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

602
602
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

320
320
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

93
93
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

75
75
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

1051
1051
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

140
140
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

369
369
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

402
402
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

62
62

Meer sportnieuws