'Toptransfer voor Al-Dakhil: volgende club bekend'

door
'Toptransfer voor Al-Dakhil: volgende club bekend'

De internationale zomermercato is nog een tiental dagen open en daarin zullen wellicht nog een aantal Rode Duivels van club wisselen. Spelers als Romelu Lukaku, Johan Bakayoko, Arthur Vermeeren en Aster Vranckx lijken nog in aanmerking te komen voor een transfer. Ook Ameen Al-Dakhil staat op het punt om een verrassende overgang te maken.

De 22-jarige verdediger degradeerde vorig seizoen met Burnley uit de Premier League en moest bovendien de tweede helft van het seizoen én het EK missen door een vervelende blessure. Desondanks versiert hij nu een zeer fraaie transfer.

LEES OOK: Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Stuttgart gaat voor Al-Dakhil

Sacha Tavolieri kwam dinsdagavond met het nieuws dat de Rode Duivel in Duitsland vertoefde om een overgang af te ronden en nu is zijn waarschijnlijke bestemming ook bekend. Volgens Sky-journalist Florian Plettenberg maakt VfB Stuttgart werk van de komst van Al-Dakhil.

De speler zou zelf al zijn fiat gegeven hebben voor een overgang naar de Duitse vice-kampioen, met wie hij dit seizoen ook in de Champions League zou mogen spelen. Stuttgart moet wel nog een akkoord zien te vinden met Burnley, maar de onderhandelingen zouden volop aan de gang zijn.

Ook Wolfsburg en Sevilla nog op de loer

Stuttgart zou bij Al-Dakhil uitgekomen zijn nadat ze zich moesten terugtrekken uit de race om Sepp van den Berg (Liverpool). Ze houden na zijn zware blessure wel nog een slag om de arm en wachten dus de medische keuring af vooraleer alle lichten op groen te zetten.

Er liggen echter ook nog andere teams op de loer voor onze jonge landgenoot. Zo zou Al-Dakhil ook op het lijstje staan bij VfL Wolfsburg en Sevilla FC. Bij die eerste club is hij wellicht in beeld als vervanger voor Maxence Lacroix, die het hof gemaakt wordt door Crystal Palace.

Zou Stuttgart een goede stap zijn voor Al-Dakhil?

Meest recent

Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

35
35
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

91
91
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

88
88
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

146
146
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

307
307
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

204
204
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

195
195
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

338
338
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

437
437
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

170
170
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

42
42
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

64
64
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

298
298
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

131
131
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

89
89
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

132
132
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

103
103
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

286
286
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

132
132
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

459
459
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

94
94
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

52
52
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

551
551
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

234
234
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

36
36

Meer sportnieuws