'Toptransfer voor Al-Dakhil: volgende club bekend'

door
'Toptransfer voor Al-Dakhil: volgende club bekend'

De internationale zomermercato is nog een tiental dagen open en daarin zullen wellicht nog een aantal Rode Duivels van club wisselen. Spelers als Romelu Lukaku, Johan Bakayoko, Arthur Vermeeren en Aster Vranckx lijken nog in aanmerking te komen voor een transfer. Ook Ameen Al-Dakhil staat op het punt om een verrassende overgang te maken.

De 22-jarige verdediger degradeerde vorig seizoen met Burnley uit de Premier League en moest bovendien de tweede helft van het seizoen én het EK missen door een vervelende blessure. Desondanks versiert hij nu een zeer fraaie transfer.

LEES OOK: Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Stuttgart gaat voor Al-Dakhil

Sacha Tavolieri kwam dinsdagavond met het nieuws dat de Rode Duivel in Duitsland vertoefde om een overgang af te ronden en nu is zijn waarschijnlijke bestemming ook bekend. Volgens Sky-journalist Florian Plettenberg maakt VfB Stuttgart werk van de komst van Al-Dakhil.

De speler zou zelf al zijn fiat gegeven hebben voor een overgang naar de Duitse vice-kampioen, met wie hij dit seizoen ook in de Champions League zou mogen spelen. Stuttgart moet wel nog een akkoord zien te vinden met Burnley, maar de onderhandelingen zouden volop aan de gang zijn.

Ook Wolfsburg en Sevilla nog op de loer

Stuttgart zou bij Al-Dakhil uitgekomen zijn nadat ze zich moesten terugtrekken uit de race om Sepp van den Berg (Liverpool). Ze houden na zijn zware blessure wel nog een slag om de arm en wachten dus de medische keuring af vooraleer alle lichten op groen te zetten.

Er liggen echter ook nog andere teams op de loer voor onze jonge landgenoot. Zo zou Al-Dakhil ook op het lijstje staan bij VfL Wolfsburg en Sevilla FC. Bij die eerste club is hij wellicht in beeld als vervanger voor Maxence Lacroix, die het hof gemaakt wordt door Crystal Palace.

Zou Stuttgart een goede stap zijn voor Al-Dakhil?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

48
48
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

46
46
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

24
24
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

124
124
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

86
86
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

102
102
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

96
96
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

132
132
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

211
211
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

48
48
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

228
228
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

505
505
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

176
176
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

386
386
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

91
91
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

133
133
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

141
141
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

356
356
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

255
255
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

377
377
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

206
206
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

207
207

Meer sportnieuws