'Toptransfer voor Al-Dakhil: volgende club bekend'

door
'Toptransfer voor Al-Dakhil: volgende club bekend'

De internationale zomermercato is nog een tiental dagen open en daarin zullen wellicht nog een aantal Rode Duivels van club wisselen. Spelers als Romelu Lukaku, Johan Bakayoko, Arthur Vermeeren en Aster Vranckx lijken nog in aanmerking te komen voor een transfer. Ook Ameen Al-Dakhil staat op het punt om een verrassende overgang te maken.

De 22-jarige verdediger degradeerde vorig seizoen met Burnley uit de Premier League en moest bovendien de tweede helft van het seizoen én het EK missen door een vervelende blessure. Desondanks versiert hij nu een zeer fraaie transfer.

LEES OOK: 'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

Stuttgart gaat voor Al-Dakhil

Sacha Tavolieri kwam dinsdagavond met het nieuws dat de Rode Duivel in Duitsland vertoefde om een overgang af te ronden en nu is zijn waarschijnlijke bestemming ook bekend. Volgens Sky-journalist Florian Plettenberg maakt VfB Stuttgart werk van de komst van Al-Dakhil.

De speler zou zelf al zijn fiat gegeven hebben voor een overgang naar de Duitse vice-kampioen, met wie hij dit seizoen ook in de Champions League zou mogen spelen. Stuttgart moet wel nog een akkoord zien te vinden met Burnley, maar de onderhandelingen zouden volop aan de gang zijn.

Ook Wolfsburg en Sevilla nog op de loer

Stuttgart zou bij Al-Dakhil uitgekomen zijn nadat ze zich moesten terugtrekken uit de race om Sepp van den Berg (Liverpool). Ze houden na zijn zware blessure wel nog een slag om de arm en wachten dus de medische keuring af vooraleer alle lichten op groen te zetten.

Er liggen echter ook nog andere teams op de loer voor onze jonge landgenoot. Zo zou Al-Dakhil ook op het lijstje staan bij VfL Wolfsburg en Sevilla FC. Bij die eerste club is hij wellicht in beeld als vervanger voor Maxence Lacroix, die het hof gemaakt wordt door Crystal Palace.

Zou Stuttgart een goede stap zijn voor Al-Dakhil?

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

20
20
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

19
19
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

32
32
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

166
166
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

77
77
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

109
109
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

190
190
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

120
120
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

78
78
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

96
96
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

270
270
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

896
896
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

97
97
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

80
80
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

91
91
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

349
349
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

482
482
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

396
396
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

727
727
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

212
212
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

269
269
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

541
541
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

376
376
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

288
288

Meer sportnieuws