'Al-Dakhil verrast en maakt plotse transfer'

door
'Al-Dakhil verrast en maakt plotse transfer'

Bij Burnley zagen ze deze zomer na de degradatie Vincent Kompany verrassend naar Bayern München vertrekken. Daarmee komt er een einde aan het 'Belgische' tijdperk op Turf Moor. Wellicht zullen heel wat oude bekenden die door Kompany gehaald werden deze zomer ook vertrekken.

Burnley liet Samuel Bastien (ex-Standard) al vertrekken naar Fortuna Sittard en de verwachting is dat er nog meer Belgen zullen volgen. Mike Trésor lijkt na een moeilijk seizoen een belangrijke kandidaat, ook al nam Burnley hem pas deze zomer voor 18 miljoen euro definitief over van KRC Genk.

LEES OOK: 'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Al-Dakhil zet carrière verder in Bundesliga

Ook Ameen Al-Dakhil zou nu een transfer maken. Dat komt toch als een verrassing, want het was deze zomer stil gebleven rond de 22-jarige verdediger. Hij was bovendien wat uit beeld verdwenen door een blessure, die hem al sinds februari aan de kant hield.

Volgens Sacha Tavolieri zet de Rode Duivel nu zijn carrière echter verder in de Bundesliga. Het is nog niet duidelijk bij welke club dat zou gebeuren, maar Al-Dakhil zou dinsdag wel al in Duitsland vertoefd hebben om zijn overgang af te ronden.

Na anderhalf jaar alweer weg bij Burnley

Al-Dakhil zou op die manier al na anderhalf jaar vertrekken bij Burnley. Dat plukte hem in januari 2023 voor 5 miljoen euro weg bij STVV, waar hij een goede indruk gemaakt had. Eerder was hij ook aan de slag geweest bij Standard, waar hij zijn profdebuut maakte.

In die periode kwam Al-Dakhil slechts 29 keer in actie voor Burnley, waarbij hij één keer scoorde. Desondanks wist hij zich wel in de kijker te spelen en in de zomer van 2023 versierde hij ook zijn eerste selectie voor de Rode Duivels. Hij verzamelde sindsdien vier caps en indien fit had Domenico Tedesco hem wellicht ook meegenomen naar het EK deze zomer.

Is dat een goede stap voor Al-Dakhil?

Meest recent

'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

40
40
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

40
40
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

27
27
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

88
88
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

74
74
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

27
27
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

99
99
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

14
14
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

339
339
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

137
137
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

44
44
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

105
105
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

232
232
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

329
329
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

571
571
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

255
255
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

236
236
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

208
208
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

157
157
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

500
500
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

297
297
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1104
1104
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

638
638
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

82
82

Meer sportnieuws