Opvallend: Antwerp start samenwerking met tweedeklasser

door
Opvallend: Antwerp start samenwerking met tweedeklasser

Royal Antwerp FC heeft op de officiële kanalen een nieuwe samenwerking bekendgemaakt. The Great Old is nu een partner met Van Moer Logistics, een logistiek bedrijf in de haven van Antwerpen.

Dat is op zich geen opvallend nieuws, maar de oprichter van dat bedrijf is Jo Van Moer, de voorzitter van Belgische tweedeklasser SK Beveren. Op de webstek van Antwerp wordt alvast de link gelegd naar beide clubs.

LEES OOK: SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

Engagement

Van Moer laat zich op de webstek van Antwerp uit over de nieuwe samenwerking. Antwerp en Beveren zullen vanaf nu verbonden zijn via de haven. "Zowel Royal Antwerp FC als SK Beveren zijn twee clubs die een link hebben met de haven van Antwerpen. Voor ons is het dus een logische keuze om een engagement aan te gaan met beide clubs."

De eersteklasser en tweedeklasser gaan een engagement aan. "Al enkele jaren nodigen we onze klanten uit voor de thuiswedstrijden van ‘den Antwerp’. Wij zijn dan ook enorm trots om een partnership met 'The Great Old' af te sluiten, een club met een rijke geschiedenis en een gepassioneerde fanbasis, die perfect aansluit bij onze visie”, aldus Van Moer.

JPL – CPL

Antwerp speelt al jaren in de eerste klasse, maar The Great Old weet wat het is om vast te zitten op het tweede niveau. Lange tijd vond stamnummer de weg naar de hoogste klasse niet. De afgelopen jaren groeide Antwerp uit tot een Belgische topclub met als hoogtepunt de dubbel.

SK Beveren zit nu in hetzelfde schuitje. De traditieclub kende heel wat hoogdagen in het verleden met twee titels en twee bekers als gevolg, maar in 2010 kreeg het geen licentie. Het ging in zee met Waasland en werd Waasland-Beveren. Sinds 2022 speelt het weer als SK Beveren onder stamnummer 4068.

Zou jij SK Beveren graag terug in de JPL zien?

Meest recent

Zulte Waregem en La Louviรจre kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

7
7
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

31
31
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

36
36
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

42
42
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

240
240
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

52
52
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

225
225
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

137
137
'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

74
74
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

152
152
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

279
279
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

153
153
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

440
440
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

313
313
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

174
174
โ€˜Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonktโ€™

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

272
272
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

81
81
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

57
57
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

85
85
โ€˜Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

815
815
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

160
160
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: โ€œKent niets van voetbalโ€

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

491
491
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

348
348
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

107
107

Meer sportnieuws