Opvallend: Antwerp start samenwerking met tweedeklasser

785 stemmen
Opvallend: Antwerp start samenwerking met tweedeklasser

Royal Antwerp FC heeft op de officiële kanalen een nieuwe samenwerking bekendgemaakt. The Great Old is nu een partner met Van Moer Logistics, een logistiek bedrijf in de haven van Antwerpen.

Dat is op zich geen opvallend nieuws, maar de oprichter van dat bedrijf is Jo Van Moer, de voorzitter van Belgische tweedeklasser SK Beveren. Op de webstek van Antwerp wordt alvast de link gelegd naar beide clubs.

LEES OOK: SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

Engagement

Van Moer laat zich op de webstek van Antwerp uit over de nieuwe samenwerking. Antwerp en Beveren zullen vanaf nu verbonden zijn via de haven. "Zowel Royal Antwerp FC als SK Beveren zijn twee clubs die een link hebben met de haven van Antwerpen. Voor ons is het dus een logische keuze om een engagement aan te gaan met beide clubs."

De eersteklasser en tweedeklasser gaan een engagement aan. "Al enkele jaren nodigen we onze klanten uit voor de thuiswedstrijden van ‘den Antwerp’. Wij zijn dan ook enorm trots om een partnership met 'The Great Old' af te sluiten, een club met een rijke geschiedenis en een gepassioneerde fanbasis, die perfect aansluit bij onze visie”, aldus Van Moer.

JPL – CPL

Antwerp speelt al jaren in de eerste klasse, maar The Great Old weet wat het is om vast te zitten op het tweede niveau. Lange tijd vond stamnummer de weg naar de hoogste klasse niet. De afgelopen jaren groeide Antwerp uit tot een Belgische topclub met als hoogtepunt de dubbel.

SK Beveren zit nu in hetzelfde schuitje. De traditieclub kende heel wat hoogdagen in het verleden met twee titels en twee bekers als gevolg, maar in 2010 kreeg het geen licentie. Het ging in zee met Waasland en werd Waasland-Beveren. Sinds 2022 speelt het weer als SK Beveren onder stamnummer 4068.

Zou jij SK Beveren graag terug in de JPL zien?

Meest recent

'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

3
3
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

111
111
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

14
14
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

286
286
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

204
204
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

187
187
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

97
97
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

48
48
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

89
89
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

73
73
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

39
39
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

183
183
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

217
217
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

120
120
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

73
73
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

687
687
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

481
481
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

250
250
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

293
293
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

100
100
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

76
76
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

75
75
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

342
342
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

826
826
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

181
181

Meer sportnieuws