Opvallend: Antwerp start samenwerking met tweedeklasser

door
Opvallend: Antwerp start samenwerking met tweedeklasser

Royal Antwerp FC heeft op de officiële kanalen een nieuwe samenwerking bekendgemaakt. The Great Old is nu een partner met Van Moer Logistics, een logistiek bedrijf in de haven van Antwerpen.

Dat is op zich geen opvallend nieuws, maar de oprichter van dat bedrijf is Jo Van Moer, de voorzitter van Belgische tweedeklasser SK Beveren. Op de webstek van Antwerp wordt alvast de link gelegd naar beide clubs.

LEES OOK: Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

Engagement

Van Moer laat zich op de webstek van Antwerp uit over de nieuwe samenwerking. Antwerp en Beveren zullen vanaf nu verbonden zijn via de haven. "Zowel Royal Antwerp FC als SK Beveren zijn twee clubs die een link hebben met de haven van Antwerpen. Voor ons is het dus een logische keuze om een engagement aan te gaan met beide clubs."

De eersteklasser en tweedeklasser gaan een engagement aan. "Al enkele jaren nodigen we onze klanten uit voor de thuiswedstrijden van ‘den Antwerp’. Wij zijn dan ook enorm trots om een partnership met 'The Great Old' af te sluiten, een club met een rijke geschiedenis en een gepassioneerde fanbasis, die perfect aansluit bij onze visie”, aldus Van Moer.

JPL – CPL

Antwerp speelt al jaren in de eerste klasse, maar The Great Old weet wat het is om vast te zitten op het tweede niveau. Lange tijd vond stamnummer de weg naar de hoogste klasse niet. De afgelopen jaren groeide Antwerp uit tot een Belgische topclub met als hoogtepunt de dubbel.

SK Beveren zit nu in hetzelfde schuitje. De traditieclub kende heel wat hoogdagen in het verleden met twee titels en twee bekers als gevolg, maar in 2010 kreeg het geen licentie. Het ging in zee met Waasland en werd Waasland-Beveren. Sinds 2022 speelt het weer als SK Beveren onder stamnummer 4068.

Zou jij SK Beveren graag terug in de JPL zien?

Meest recent

Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

41
41
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

78
78
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

31
31
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

69
69
Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

49
49
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

39
39
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

97
97
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

61
61
'Neymar maakt gratis knaltransfer'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

70
70
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

25
25
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

60
60
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

176
176
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

361
361
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

204
204
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

191
191
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

175
175
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

63
63
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1479
1479
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

51
51
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

50
50
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

356
356
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

144
144
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

211
211
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

255
255

Meer sportnieuws