‘Italiaanse club gaat JPL-toer op: drie spelers op lijstje’

151
‘Italiaanse club gaat JPL-toer op: drie spelers op lijstje’

De Jupiler Pro League is vaak een opstapje naar een grote Europese competitie. De (sub)topclubs kloppen dan ook graag aan bij de Belgische clubs. Ook het Italiaanse Torino heeft scouts naar de Jupiler Pro League gestuurd.

De Italiaanse traditieclub werd eerder al genoemd bij Zeno Van Den Bosch van Royal Antwerp FC en Jorne Spileers van Club Brugge, maar heeft volgens Tuttosport nu ook Stelios Andreou van Sporting Charleroi op het lijstje staan.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Verdediger gezocht

Het is duidelijk dat Torino op zoek is naar een centrale verdediger en de Italianen bekijken verschillende opties. Van Den Bosch zou bovenaan het lijstje prijken, maar de Belgische jeugdinternational zal niet voor een appel en ei mogen vertrekken bij Antwerp. The Great Old verlangt de hoofdprijs voor hun goudhaantje.

Dan bekijkt Torino alternatieven als plan B. Zo werd eerder Spileers genoemd, maar nu verschijnt de naam van Andreou van Charleroi ook. Er zou nog geen bod zijn neergelegd, maar de club is wel van plan om de onderhandelingen op te starten. Verder worden Albjan Hajdari en Chiquete Orozco ook genoemd.

Anderlecht spitst oren 

Die laatste werd de afgelopen weken ook nadrukkelijk bij Anderlecht genoemd en is eveneens een dure vogel. Chivas wil naar verluidt minstens tien miljoen euro op tafel zien. Tigres is nadrukkelijk geïnteresseerd, maar de verdediger zou liever de stap naar Europa maken.

Dat kan goed nieuws voor Anderlecht betekenen, maar er is enorm veel concurrentie. Zo zou Torino al aan het onderhandelen zijn met de Mexicanen en ook Feyenoord houdt de situatie nadrukkelijk in de gaten. Jesper Fredberg lijkt echter niet te willen opgeven.

Wie is de beste verdediger?

Meest recent

'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

1
1
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

10
10
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

38
38
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

93
93
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

92
92
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

111
111
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

89
89
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

163
163
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

214
214
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

81
81
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

81
81
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

127
127
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

83
83
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

224
224
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

126
126
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1020
1020
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

169
169
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

403
403

Meer sportnieuws