‘Italiaanse club gaat JPL-toer op: drie spelers op lijstje’

151
‘Italiaanse club gaat JPL-toer op: drie spelers op lijstje’

De Jupiler Pro League is vaak een opstapje naar een grote Europese competitie. De (sub)topclubs kloppen dan ook graag aan bij de Belgische clubs. Ook het Italiaanse Torino heeft scouts naar de Jupiler Pro League gestuurd.

De Italiaanse traditieclub werd eerder al genoemd bij Zeno Van Den Bosch van Royal Antwerp FC en Jorne Spileers van Club Brugge, maar heeft volgens Tuttosport nu ook Stelios Andreou van Sporting Charleroi op het lijstje staan.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Verdediger gezocht

Het is duidelijk dat Torino op zoek is naar een centrale verdediger en de Italianen bekijken verschillende opties. Van Den Bosch zou bovenaan het lijstje prijken, maar de Belgische jeugdinternational zal niet voor een appel en ei mogen vertrekken bij Antwerp. The Great Old verlangt de hoofdprijs voor hun goudhaantje.

Dan bekijkt Torino alternatieven als plan B. Zo werd eerder Spileers genoemd, maar nu verschijnt de naam van Andreou van Charleroi ook. Er zou nog geen bod zijn neergelegd, maar de club is wel van plan om de onderhandelingen op te starten. Verder worden Albjan Hajdari en Chiquete Orozco ook genoemd.

Anderlecht spitst oren 

Die laatste werd de afgelopen weken ook nadrukkelijk bij Anderlecht genoemd en is eveneens een dure vogel. Chivas wil naar verluidt minstens tien miljoen euro op tafel zien. Tigres is nadrukkelijk geïnteresseerd, maar de verdediger zou liever de stap naar Europa maken.

Dat kan goed nieuws voor Anderlecht betekenen, maar er is enorm veel concurrentie. Zo zou Torino al aan het onderhandelen zijn met de Mexicanen en ook Feyenoord houdt de situatie nadrukkelijk in de gaten. Jesper Fredberg lijkt echter niet te willen opgeven.

Wie is de beste verdediger?

Meest recent

Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

0
0
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

31
31
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

20
20
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

46
46
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

45
45
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

62
62
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

53
53
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

258
258
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

45
45
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

54
54
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

264
264
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

249
249
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

205
205
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

163
163
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

104
104
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

195
195
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

253
253
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

121
121
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

141
141
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

216
216
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

170
170
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

242
242
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

424
424

Meer sportnieuws