‘Italiaanse club gaat JPL-toer op: drie spelers op lijstje’

door
‘Italiaanse club gaat JPL-toer op: drie spelers op lijstje’

De Jupiler Pro League is vaak een opstapje naar een grote Europese competitie. De (sub)topclubs kloppen dan ook graag aan bij de Belgische clubs. Ook het Italiaanse Torino heeft scouts naar de Jupiler Pro League gestuurd.

De Italiaanse traditieclub werd eerder al genoemd bij Zeno Van Den Bosch van Royal Antwerp FC en Jorne Spileers van Club Brugge, maar heeft volgens Tuttosport nu ook Stelios Andreou van Sporting Charleroi op het lijstje staan.

LEES OOK: Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Verdediger gezocht

Het is duidelijk dat Torino op zoek is naar een centrale verdediger en de Italianen bekijken verschillende opties. Van Den Bosch zou bovenaan het lijstje prijken, maar de Belgische jeugdinternational zal niet voor een appel en ei mogen vertrekken bij Antwerp. The Great Old verlangt de hoofdprijs voor hun goudhaantje.

Dan bekijkt Torino alternatieven als plan B. Zo werd eerder Spileers genoemd, maar nu verschijnt de naam van Andreou van Charleroi ook. Er zou nog geen bod zijn neergelegd, maar de club is wel van plan om de onderhandelingen op te starten. Verder worden Albjan Hajdari en Chiquete Orozco ook genoemd.

Anderlecht spitst oren 

Die laatste werd de afgelopen weken ook nadrukkelijk bij Anderlecht genoemd en is eveneens een dure vogel. Chivas wil naar verluidt minstens tien miljoen euro op tafel zien. Tigres is nadrukkelijk geïnteresseerd, maar de verdediger zou liever de stap naar Europa maken.

Dat kan goed nieuws voor Anderlecht betekenen, maar er is enorm veel concurrentie. Zo zou Torino al aan het onderhandelen zijn met de Mexicanen en ook Feyenoord houdt de situatie nadrukkelijk in de gaten. Jesper Fredberg lijkt echter niet te willen opgeven.

Wie is de beste verdediger?

Meest recent

Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

2
2
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

107
107
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

40
40
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

118
118
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

135
135
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

47
47
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

140
140
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

497
497
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

107
107
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

59
59
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

561
561
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

366
366
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

27
27
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

69
69
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

92
92
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

524
524
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

417
417
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

148
148
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

46
46
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

120
120
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

122
122
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

400
400
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

290
290
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

389
389
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

511
511

Meer sportnieuws