‘Italiaanse club gaat JPL-toer op: drie spelers op lijstje’

door
‘Italiaanse club gaat JPL-toer op: drie spelers op lijstje’

De Jupiler Pro League is vaak een opstapje naar een grote Europese competitie. De (sub)topclubs kloppen dan ook graag aan bij de Belgische clubs. Ook het Italiaanse Torino heeft scouts naar de Jupiler Pro League gestuurd.

De Italiaanse traditieclub werd eerder al genoemd bij Zeno Van Den Bosch van Royal Antwerp FC en Jorne Spileers van Club Brugge, maar heeft volgens Tuttosport nu ook Stelios Andreou van Sporting Charleroi op het lijstje staan.

LEES OOK: Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Verdediger gezocht

Het is duidelijk dat Torino op zoek is naar een centrale verdediger en de Italianen bekijken verschillende opties. Van Den Bosch zou bovenaan het lijstje prijken, maar de Belgische jeugdinternational zal niet voor een appel en ei mogen vertrekken bij Antwerp. The Great Old verlangt de hoofdprijs voor hun goudhaantje.

Dan bekijkt Torino alternatieven als plan B. Zo werd eerder Spileers genoemd, maar nu verschijnt de naam van Andreou van Charleroi ook. Er zou nog geen bod zijn neergelegd, maar de club is wel van plan om de onderhandelingen op te starten. Verder worden Albjan Hajdari en Chiquete Orozco ook genoemd.

Anderlecht spitst oren 

Die laatste werd de afgelopen weken ook nadrukkelijk bij Anderlecht genoemd en is eveneens een dure vogel. Chivas wil naar verluidt minstens tien miljoen euro op tafel zien. Tigres is nadrukkelijk geïnteresseerd, maar de verdediger zou liever de stap naar Europa maken.

Dat kan goed nieuws voor Anderlecht betekenen, maar er is enorm veel concurrentie. Zo zou Torino al aan het onderhandelen zijn met de Mexicanen en ook Feyenoord houdt de situatie nadrukkelijk in de gaten. Jesper Fredberg lijkt echter niet te willen opgeven.

Wie is de beste verdediger?

Meest recent

Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

27
27
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

75
75
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

57
57
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

238
238
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

32
32
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

41
41
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

47
47
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

207
207
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

208
208
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

34
34
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

162
162
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

125
125
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

361
361
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

46
46
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

222
222
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1109
1109
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

409
409
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

150
150
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

141
141
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

611
611
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

396
396
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

37
37
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

545
545
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

133
133
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

97
97

Meer sportnieuws