‘Italiaanse club gaat JPL-toer op: drie spelers op lijstje’

door
‘Italiaanse club gaat JPL-toer op: drie spelers op lijstje’

De Jupiler Pro League is vaak een opstapje naar een grote Europese competitie. De (sub)topclubs kloppen dan ook graag aan bij de Belgische clubs. Ook het Italiaanse Torino heeft scouts naar de Jupiler Pro League gestuurd.

De Italiaanse traditieclub werd eerder al genoemd bij Zeno Van Den Bosch van Royal Antwerp FC en Jorne Spileers van Club Brugge, maar heeft volgens Tuttosport nu ook Stelios Andreou van Sporting Charleroi op het lijstje staan.

LEES OOK: 'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Verdediger gezocht

Het is duidelijk dat Torino op zoek is naar een centrale verdediger en de Italianen bekijken verschillende opties. Van Den Bosch zou bovenaan het lijstje prijken, maar de Belgische jeugdinternational zal niet voor een appel en ei mogen vertrekken bij Antwerp. The Great Old verlangt de hoofdprijs voor hun goudhaantje.

Dan bekijkt Torino alternatieven als plan B. Zo werd eerder Spileers genoemd, maar nu verschijnt de naam van Andreou van Charleroi ook. Er zou nog geen bod zijn neergelegd, maar de club is wel van plan om de onderhandelingen op te starten. Verder worden Albjan Hajdari en Chiquete Orozco ook genoemd.

Anderlecht spitst oren 

Die laatste werd de afgelopen weken ook nadrukkelijk bij Anderlecht genoemd en is eveneens een dure vogel. Chivas wil naar verluidt minstens tien miljoen euro op tafel zien. Tigres is nadrukkelijk geïnteresseerd, maar de verdediger zou liever de stap naar Europa maken.

Dat kan goed nieuws voor Anderlecht betekenen, maar er is enorm veel concurrentie. Zo zou Torino al aan het onderhandelen zijn met de Mexicanen en ook Feyenoord houdt de situatie nadrukkelijk in de gaten. Jesper Fredberg lijkt echter niet te willen opgeven.

Wie is de beste verdediger?

Meest recent

Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

56
56
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

70
70
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

67
67
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

53
53
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

118
118
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

25
25
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

43
43
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

244
244
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

184
184
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

179
179
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

128
128
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

101
101
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

163
163
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

58
58
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

290
290
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

130
130
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

438
438
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

151
151
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

394
394
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

126
126
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

245
245
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

133
133
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

578
578

Meer sportnieuws