'Vermeeren on the move: Europese topclub drukt door'

327 stemmen
'Vermeeren on the move: Europese topclub drukt door'

Amper een halfjaar na zijn overstap van Antwerp FC, is Arthur Vermeeren al terug op weg naar de uitgang bij Atlético Madrid. Tenminste toch tijdelijk. De Spaanse topploeg wil de jongeling verhuren en één club zou daarvoor stevig doordrukken.

De 19-jarige middenvelder kwam tijdens het Europees kampioenschap uiteindelijk helemaal niet in actie. Maar bondscoach Domenico Tedesco twijfelde er niet lang over om hem op te nemen in de selectie. En dat was best opmerkelijk. In aanloop naar het toernooi had Vermeeren immers amper speelminuten gemaakt.

Dat was uiteraard te wijten aan zijn winters vertrek bij Antwerp FC. Aanvankelijk leek het de bedoeling dat Vermeeren het seizoen zou uitdoen bij de Great Old. Maar uit financiële overwegingen besloot RAFC om in januari al over te gaan tot een verkoop. En dus nam Atlético Madrid hem per direct over.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

Tijdelijk vertrek

Op korte termijn bleek dat evenwel geen goede keuze. Zo kwam Vermeeren in zijn eerste maanden amper in actie voor de ploeg van coach Diego Simeone. In een vijftal wedstrijden raakte hij niet verder dan een slordige 160 speelminuten. Maar tijdens de start van de huidige jaargang is die situatie onveranderd.

Met Conor Gallagher werd zelfs nog een extra concurrent aangetrokken. En dus is Atlético nu toch bereid om Vermeeren op huurbasis te laten gaan. Al blijft de club op lange termijn wel in hem geloven. Zo zou een aankoopoptie niet aan de orde zijn, de bedoeling is dat hij na zijn huurbeurt gewoon terugkeert.

Leipzig in pole

Inmiddels zijn de eerste gegadigden alvast bekend. Zo werden dinsdag Olympique Marseille, Bayer Leverkusen en RB Leipzig naar voren geschoven. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri druk echter vooral die laatste club stevig door. De speler en zijn entourage zouden ook neigen richting een verhuis naar de Duitse club, waar hij met Loïs Openda een collega-Rode Duivel zou aantreffen. Atlético geeft zelf dan weer de voorkeur aan een Spaanse club. Afwachten dus welke bestemming het uiteindelijk zal worden.

Vermeeren is te vroeg vertrokken bij Antwerp ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

19
19
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

51
51
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

103
103
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

35
35
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

203
203
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

443
443
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

312
312
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

177
177
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

208
208
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

506
506
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws