'Vermeeren on the move: Europese topclub drukt door'

327 stemmen
'Vermeeren on the move: Europese topclub drukt door'

Amper een halfjaar na zijn overstap van Antwerp FC, is Arthur Vermeeren al terug op weg naar de uitgang bij Atlético Madrid. Tenminste toch tijdelijk. De Spaanse topploeg wil de jongeling verhuren en één club zou daarvoor stevig doordrukken.

De 19-jarige middenvelder kwam tijdens het Europees kampioenschap uiteindelijk helemaal niet in actie. Maar bondscoach Domenico Tedesco twijfelde er niet lang over om hem op te nemen in de selectie. En dat was best opmerkelijk. In aanloop naar het toernooi had Vermeeren immers amper speelminuten gemaakt.

Dat was uiteraard te wijten aan zijn winters vertrek bij Antwerp FC. Aanvankelijk leek het de bedoeling dat Vermeeren het seizoen zou uitdoen bij de Great Old. Maar uit financiële overwegingen besloot RAFC om in januari al over te gaan tot een verkoop. En dus nam Atlético Madrid hem per direct over.

LEES OOK: ‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Tijdelijk vertrek

Op korte termijn bleek dat evenwel geen goede keuze. Zo kwam Vermeeren in zijn eerste maanden amper in actie voor de ploeg van coach Diego Simeone. In een vijftal wedstrijden raakte hij niet verder dan een slordige 160 speelminuten. Maar tijdens de start van de huidige jaargang is die situatie onveranderd.

Met Conor Gallagher werd zelfs nog een extra concurrent aangetrokken. En dus is Atlético nu toch bereid om Vermeeren op huurbasis te laten gaan. Al blijft de club op lange termijn wel in hem geloven. Zo zou een aankoopoptie niet aan de orde zijn, de bedoeling is dat hij na zijn huurbeurt gewoon terugkeert.

Leipzig in pole

Inmiddels zijn de eerste gegadigden alvast bekend. Zo werden dinsdag Olympique Marseille, Bayer Leverkusen en RB Leipzig naar voren geschoven. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri druk echter vooral die laatste club stevig door. De speler en zijn entourage zouden ook neigen richting een verhuis naar de Duitse club, waar hij met Loïs Openda een collega-Rode Duivel zou aantreffen. Atlético geeft zelf dan weer de voorkeur aan een Spaanse club. Afwachten dus welke bestemming het uiteindelijk zal worden.

Vermeeren is te vroeg vertrokken bij Antwerp ...

Meest recent

Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

1
1
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

118
118
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

127
127
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

34
34
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

82
82
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

86
86
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

192
192
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

182
182
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

61
61
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

122
122
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

223
223
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

243
243
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

436
436
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

226
226
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

429
429
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

142
142
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

56
56
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

250
250
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

264
264
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

572
572
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

319
319
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

475
475
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

129
129
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

328
328
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

327
327

Meer sportnieuws