'Vermeeren on the move: Europese topclub drukt door'

door
'Vermeeren on the move: Europese topclub drukt door'

Amper een halfjaar na zijn overstap van Antwerp FC, is Arthur Vermeeren al terug op weg naar de uitgang bij Atlético Madrid. Tenminste toch tijdelijk. De Spaanse topploeg wil de jongeling verhuren en één club zou daarvoor stevig doordrukken.

De 19-jarige middenvelder kwam tijdens het Europees kampioenschap uiteindelijk helemaal niet in actie. Maar bondscoach Domenico Tedesco twijfelde er niet lang over om hem op te nemen in de selectie. En dat was best opmerkelijk. In aanloop naar het toernooi had Vermeeren immers amper speelminuten gemaakt.

Dat was uiteraard te wijten aan zijn winters vertrek bij Antwerp FC. Aanvankelijk leek het de bedoeling dat Vermeeren het seizoen zou uitdoen bij de Great Old. Maar uit financiële overwegingen besloot RAFC om in januari al over te gaan tot een verkoop. En dus nam Atlético Madrid hem per direct over.

LEES OOK: TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Tijdelijk vertrek

Op korte termijn bleek dat evenwel geen goede keuze. Zo kwam Vermeeren in zijn eerste maanden amper in actie voor de ploeg van coach Diego Simeone. In een vijftal wedstrijden raakte hij niet verder dan een slordige 160 speelminuten. Maar tijdens de start van de huidige jaargang is die situatie onveranderd.

Met Conor Gallagher werd zelfs nog een extra concurrent aangetrokken. En dus is Atlético nu toch bereid om Vermeeren op huurbasis te laten gaan. Al blijft de club op lange termijn wel in hem geloven. Zo zou een aankoopoptie niet aan de orde zijn, de bedoeling is dat hij na zijn huurbeurt gewoon terugkeert.

Leipzig in pole

Inmiddels zijn de eerste gegadigden alvast bekend. Zo werden dinsdag Olympique Marseille, Bayer Leverkusen en RB Leipzig naar voren geschoven. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri druk echter vooral die laatste club stevig door. De speler en zijn entourage zouden ook neigen richting een verhuis naar de Duitse club, waar hij met Loïs Openda een collega-Rode Duivel zou aantreffen. Atlético geeft zelf dan weer de voorkeur aan een Spaanse club. Afwachten dus welke bestemming het uiteindelijk zal worden.

Vermeeren is te vroeg vertrokken bij Antwerp ...

Meest recent

Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

0
0
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

3
3
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

25
25
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

163
163
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

79
79
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

57
57
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

176
176
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

357
357
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

130
130
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

316
316
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

176
176
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

167
167
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

137
137
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

240
240
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

220
220
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

320
320
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

120
120
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

45
45
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1727
1727
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

234
234
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

300
300
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

318
318
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

37
37
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

165
165
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

862
862

Meer sportnieuws