'Club Brugge hard: tweetal opzichtig naar uitgang geduwd'

door
'Club Brugge hard: tweetal opzichtig naar uitgang geduwd'

Na de broodnodige zege tegen Antwerp, is de rust bij Club Brugge weergekeerd. Coach Nicky Hayen en zijn spelersgroep focussen zich momenteel op de voorbereiding van het komende competitieduel tegen Dender. De sportieve leiding buigt zich dan weer over de resterende transferdossiers.

De landskampioen liet er bij de start van de transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de competitie op gang is getrapt, staat de teller al op vijf versterkingen. inmiddels werden middenvelder Ardon Jashari, , rechtsback Hugo Siquet, spits Gustaf Nilsson, verdediger Zaid Romero en flankaanvaller Christos Tzolis vastgelegd.

Ook aan de uitgang gebeurde behoorlijk wat. De aflopende contract van Denis Odoi en Eder Balanta werd bijvoorbeeld niet verlengd. Met Olympiakos werd definitief een nieuwe club gevonden voor de gefaalde Roman Yaremchuk. Antonio Nusa en Igor Thiago werden dan weer voor grof geld aan buitenlandse ploegen verkocht.

LEES OOK: 'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

Tweetal van radar verdwenen

Desondanks is het huiswerk nog niet voorbij. Zo blijft het de bedoeling om te cashen op Andreas Skov Olsen. Ook wordt het kwestie van de overbodige spelers van de hand te doen. De teruggekeerde huurlingen Kamal Sowah en Faitout Maouassa hebben er in ieder geval geen toekomst meer.

Dat blijkt onder meer op de officiële website van Club Brugge, waar de namen van het tweetal niet eens worden weergegeven in de spelerslijst. Ook het feit dat het duo momenteel geen rugnummer heeft is veelzeggend. Blauw-Zwart werkt het tweetal dus nadrukkelijk naar de uitgang.

Enorm verlies

Afwachten dus of in de resterende weken van de mercato nog een oplossing gevonden worden. In ieder geval lijkt Blauw-Zwart zwaar verlies te maken. Het betaalde destijds zo'n 9 miljoen euro voor Sowah en een dikke 4 miljoen euro voor Maouassa. Nu mag Club blij zijn als het nog een fractie van die bedragen kan recupereren.

Sowah heeft te weinig kansen gehad bij Club ...

Meest recent

'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

33
33
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

11
11
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

65
65
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

86
86
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

59
59
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

198
198
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

203
203
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

244
244
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

71
71
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

109
109
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

47
47
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

313
313
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

225
225
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

296
296
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

269
269
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

38
38
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

194
194
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

345
345
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

265
265
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

66
66
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

75
75
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

167
167
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

157
157
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

439
439

Meer sportnieuws