'Club Brugge hard: tweetal opzichtig naar uitgang geduwd'

door
'Club Brugge hard: tweetal opzichtig naar uitgang geduwd'

Na de broodnodige zege tegen Antwerp, is de rust bij Club Brugge weergekeerd. Coach Nicky Hayen en zijn spelersgroep focussen zich momenteel op de voorbereiding van het komende competitieduel tegen Dender. De sportieve leiding buigt zich dan weer over de resterende transferdossiers.

De landskampioen liet er bij de start van de transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de competitie op gang is getrapt, staat de teller al op vijf versterkingen. inmiddels werden middenvelder Ardon Jashari, , rechtsback Hugo Siquet, spits Gustaf Nilsson, verdediger Zaid Romero en flankaanvaller Christos Tzolis vastgelegd.

Ook aan de uitgang gebeurde behoorlijk wat. De aflopende contract van Denis Odoi en Eder Balanta werd bijvoorbeeld niet verlengd. Met Olympiakos werd definitief een nieuwe club gevonden voor de gefaalde Roman Yaremchuk. Antonio Nusa en Igor Thiago werden dan weer voor grof geld aan buitenlandse ploegen verkocht.

LEES OOK: 'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Tweetal van radar verdwenen

Desondanks is het huiswerk nog niet voorbij. Zo blijft het de bedoeling om te cashen op Andreas Skov Olsen. Ook wordt het kwestie van de overbodige spelers van de hand te doen. De teruggekeerde huurlingen Kamal Sowah en Faitout Maouassa hebben er in ieder geval geen toekomst meer.

Dat blijkt onder meer op de officiële website van Club Brugge, waar de namen van het tweetal niet eens worden weergegeven in de spelerslijst. Ook het feit dat het duo momenteel geen rugnummer heeft is veelzeggend. Blauw-Zwart werkt het tweetal dus nadrukkelijk naar de uitgang.

Enorm verlies

Afwachten dus of in de resterende weken van de mercato nog een oplossing gevonden worden. In ieder geval lijkt Blauw-Zwart zwaar verlies te maken. Het betaalde destijds zo'n 9 miljoen euro voor Sowah en een dikke 4 miljoen euro voor Maouassa. Nu mag Club blij zijn als het nog een fractie van die bedragen kan recupereren.

Sowah heeft te weinig kansen gehad bij Club ...

Meest recent

Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

16
16
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

14
14
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

26
26
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

19
19
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

62
62
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

101
101
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

32
32
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

285
285
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

54
54
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

185
185
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

153
153
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

74
74
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

99
99
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

86
86
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

62
62
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

339
339
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

311
311
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

274
274
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

61
61
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

69
69
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

301
301
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

504
504
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

190
190

Meer sportnieuws