'Bodart maakt alsnog transfer naar Serie A'

door
'Bodart maakt alsnog transfer naar Serie A'

Standard heeft deze zomer al heel wat spelers verkocht om de lege clubkas toch wat te vullen. Het hoopt in de komende weken nog een aantal spelers te verpatsen, waarbij Arnaud Bodart met stip bovenaan het lijstje staat met jongens die nog wat geld in de kas moeten brengen.

De doelman werd vorig seizoen halfweg de play-offs al opzij geschoven ten voordele van Mathieu Epolo. De 19-jarige moest op die manier al de nodige ervaring opdoen om dit seizoen de nieuwe nummer één te worden. Dat is ook gebeurd, ook al loopt Bodart nog steeds in Luik rond.

LEES OOK: 'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Bodart kan alsnog naar Serie A

Ondanks dat hij nog maar een jaar contract heeft, loopt de verkoop van Bodart immers toch vrij moeizaam. Aanvankelijk leek hij op weg te zijn naar AS Roma, maar dat koos er uiteindelijk voor om de transfervrije Mathew Ryan binnen te halen. Tot grote ontgoocheling van Bodart.

De Rode Duivel mag echter nog steeds hopen op een transfer naar de Serie A. Volgens Sacha Tavolieri tonen immers nog steeds verschillende Italiaanse clubs interesse. Eén van de opties is Monza, dat recent nog contact opgenomen zou hebben.

Monza is een optie

Die club is in de handen van de familie Berlusconi en heeft als CEO Adriano Galliani, die mee verantwoordelijk was voor de successen van AC Milan begin deze eeuw. Alessandro Nesta is er hoofdtrainer. Vorig seizoen eindigde Monza als twaalfde in de Serie A.

Ze zoeken nog een doelman na het vertrek van Michele Di Gregorio naar Juventus en de zware blessure van Alessio Cragno. Bodart lijkt dus één van de opties op hun lijstje te zijn, al werden ze ook al gelinkt aan onder meer Keylor Navas.

Zou dat een mooie transfer zijn voor Bodart?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

63
63
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

65
65
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

75
75
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

87
87
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

24
24
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

72
72
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

367
367
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

52
52
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

111
111
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

64
64
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

203
203
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

129
129
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

98
98
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

623
623
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

321
321
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

117
117
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

67
67
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

570
570

Meer sportnieuws