'Bodart maakt alsnog transfer naar Serie A'

370 stemmen
'Bodart maakt alsnog transfer naar Serie A'

Standard heeft deze zomer al heel wat spelers verkocht om de lege clubkas toch wat te vullen. Het hoopt in de komende weken nog een aantal spelers te verpatsen, waarbij Arnaud Bodart met stip bovenaan het lijstje staat met jongens die nog wat geld in de kas moeten brengen.

De doelman werd vorig seizoen halfweg de play-offs al opzij geschoven ten voordele van Mathieu Epolo. De 19-jarige moest op die manier al de nodige ervaring opdoen om dit seizoen de nieuwe nummer één te worden. Dat is ook gebeurd, ook al loopt Bodart nog steeds in Luik rond.

LEES OOK: 'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Bodart kan alsnog naar Serie A

Ondanks dat hij nog maar een jaar contract heeft, loopt de verkoop van Bodart immers toch vrij moeizaam. Aanvankelijk leek hij op weg te zijn naar AS Roma, maar dat koos er uiteindelijk voor om de transfervrije Mathew Ryan binnen te halen. Tot grote ontgoocheling van Bodart.

De Rode Duivel mag echter nog steeds hopen op een transfer naar de Serie A. Volgens Sacha Tavolieri tonen immers nog steeds verschillende Italiaanse clubs interesse. Eén van de opties is Monza, dat recent nog contact opgenomen zou hebben.

Monza is een optie

Die club is in de handen van de familie Berlusconi en heeft als CEO Adriano Galliani, die mee verantwoordelijk was voor de successen van AC Milan begin deze eeuw. Alessandro Nesta is er hoofdtrainer. Vorig seizoen eindigde Monza als twaalfde in de Serie A.

Ze zoeken nog een doelman na het vertrek van Michele Di Gregorio naar Juventus en de zware blessure van Alessio Cragno. Bodart lijkt dus één van de opties op hun lijstje te zijn, al werden ze ook al gelinkt aan onder meer Keylor Navas.

Zou dat een mooie transfer zijn voor Bodart?

Meest recent

Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

20
20
Nilis twijfelt over Rode Duivel: "Groot vraagteken voor mij"

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

19
19
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

145
145
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

100
100
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

33
33
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

43
43
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

299
299
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

44
44
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

121
121
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

165
165
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

52
52
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

129
129
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

222
222
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

38
38
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

55
55
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

64
64
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

117
117
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

96
96
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

202
202
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

215
215
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

487
487
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

239
239
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

368
368
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35

Meer sportnieuws