'Bodart maakt alsnog transfer naar Serie A'

door
'Bodart maakt alsnog transfer naar Serie A'

Standard heeft deze zomer al heel wat spelers verkocht om de lege clubkas toch wat te vullen. Het hoopt in de komende weken nog een aantal spelers te verpatsen, waarbij Arnaud Bodart met stip bovenaan het lijstje staat met jongens die nog wat geld in de kas moeten brengen.

De doelman werd vorig seizoen halfweg de play-offs al opzij geschoven ten voordele van Mathieu Epolo. De 19-jarige moest op die manier al de nodige ervaring opdoen om dit seizoen de nieuwe nummer één te worden. Dat is ook gebeurd, ook al loopt Bodart nog steeds in Luik rond.

LEES OOK: Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Bodart kan alsnog naar Serie A

Ondanks dat hij nog maar een jaar contract heeft, loopt de verkoop van Bodart immers toch vrij moeizaam. Aanvankelijk leek hij op weg te zijn naar AS Roma, maar dat koos er uiteindelijk voor om de transfervrije Mathew Ryan binnen te halen. Tot grote ontgoocheling van Bodart.

De Rode Duivel mag echter nog steeds hopen op een transfer naar de Serie A. Volgens Sacha Tavolieri tonen immers nog steeds verschillende Italiaanse clubs interesse. Eén van de opties is Monza, dat recent nog contact opgenomen zou hebben.

Monza is een optie

Die club is in de handen van de familie Berlusconi en heeft als CEO Adriano Galliani, die mee verantwoordelijk was voor de successen van AC Milan begin deze eeuw. Alessandro Nesta is er hoofdtrainer. Vorig seizoen eindigde Monza als twaalfde in de Serie A.

Ze zoeken nog een doelman na het vertrek van Michele Di Gregorio naar Juventus en de zware blessure van Alessio Cragno. Bodart lijkt dus één van de opties op hun lijstje te zijn, al werden ze ook al gelinkt aan onder meer Keylor Navas.

Zou dat een mooie transfer zijn voor Bodart?

Meest recent

Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

45
45
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

90
90
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

134
134
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

47
47
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

213
213
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

38
38
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

455
455
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

249
249
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

260
260
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

215
215
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

341
341
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

160
160
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

190
190
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1383
1383
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

537
537
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

600
600
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

815
815
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

61
61
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

280
280
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

494
494
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

17
17
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

542
542
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

115
115
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

133
133
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

419
419

Meer sportnieuws