'Bodart maakt alsnog transfer naar Serie A'

door
'Bodart maakt alsnog transfer naar Serie A'

Standard heeft deze zomer al heel wat spelers verkocht om de lege clubkas toch wat te vullen. Het hoopt in de komende weken nog een aantal spelers te verpatsen, waarbij Arnaud Bodart met stip bovenaan het lijstje staat met jongens die nog wat geld in de kas moeten brengen.

De doelman werd vorig seizoen halfweg de play-offs al opzij geschoven ten voordele van Mathieu Epolo. De 19-jarige moest op die manier al de nodige ervaring opdoen om dit seizoen de nieuwe nummer één te worden. Dat is ook gebeurd, ook al loopt Bodart nog steeds in Luik rond.

LEES OOK: 'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Bodart kan alsnog naar Serie A

Ondanks dat hij nog maar een jaar contract heeft, loopt de verkoop van Bodart immers toch vrij moeizaam. Aanvankelijk leek hij op weg te zijn naar AS Roma, maar dat koos er uiteindelijk voor om de transfervrije Mathew Ryan binnen te halen. Tot grote ontgoocheling van Bodart.

De Rode Duivel mag echter nog steeds hopen op een transfer naar de Serie A. Volgens Sacha Tavolieri tonen immers nog steeds verschillende Italiaanse clubs interesse. Eén van de opties is Monza, dat recent nog contact opgenomen zou hebben.

Monza is een optie

Die club is in de handen van de familie Berlusconi en heeft als CEO Adriano Galliani, die mee verantwoordelijk was voor de successen van AC Milan begin deze eeuw. Alessandro Nesta is er hoofdtrainer. Vorig seizoen eindigde Monza als twaalfde in de Serie A.

Ze zoeken nog een doelman na het vertrek van Michele Di Gregorio naar Juventus en de zware blessure van Alessio Cragno. Bodart lijkt dus één van de opties op hun lijstje te zijn, al werden ze ook al gelinkt aan onder meer Keylor Navas.

Zou dat een mooie transfer zijn voor Bodart?

Meest recent

Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

4
4
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

5
5
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

43
43
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

19
19
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

145
145
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

23
23
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

38
38
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

137
137
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

50
50
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

73
73
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

374
374
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

216
216
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

74
74
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

103
103
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

331
331
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

68
68
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

32
32
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

167
167
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

222
222
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

199
199
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

904
904
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

175
175
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

143
143

Meer sportnieuws