'Bodart maakt alsnog transfer naar Serie A'

door
'Bodart maakt alsnog transfer naar Serie A'

Standard heeft deze zomer al heel wat spelers verkocht om de lege clubkas toch wat te vullen. Het hoopt in de komende weken nog een aantal spelers te verpatsen, waarbij Arnaud Bodart met stip bovenaan het lijstje staat met jongens die nog wat geld in de kas moeten brengen.

De doelman werd vorig seizoen halfweg de play-offs al opzij geschoven ten voordele van Mathieu Epolo. De 19-jarige moest op die manier al de nodige ervaring opdoen om dit seizoen de nieuwe nummer één te worden. Dat is ook gebeurd, ook al loopt Bodart nog steeds in Luik rond.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

Bodart kan alsnog naar Serie A

Ondanks dat hij nog maar een jaar contract heeft, loopt de verkoop van Bodart immers toch vrij moeizaam. Aanvankelijk leek hij op weg te zijn naar AS Roma, maar dat koos er uiteindelijk voor om de transfervrije Mathew Ryan binnen te halen. Tot grote ontgoocheling van Bodart.

De Rode Duivel mag echter nog steeds hopen op een transfer naar de Serie A. Volgens Sacha Tavolieri tonen immers nog steeds verschillende Italiaanse clubs interesse. Eén van de opties is Monza, dat recent nog contact opgenomen zou hebben.

Monza is een optie

Die club is in de handen van de familie Berlusconi en heeft als CEO Adriano Galliani, die mee verantwoordelijk was voor de successen van AC Milan begin deze eeuw. Alessandro Nesta is er hoofdtrainer. Vorig seizoen eindigde Monza als twaalfde in de Serie A.

Ze zoeken nog een doelman na het vertrek van Michele Di Gregorio naar Juventus en de zware blessure van Alessio Cragno. Bodart lijkt dus één van de opties op hun lijstje te zijn, al werden ze ook al gelinkt aan onder meer Keylor Navas.

🚀

Zou dat een mooie transfer zijn voor Bodart?

Meest recent

Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

3
3
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

9
9
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

9
9
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

81
81
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

153
153
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

97
97
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

137
137
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

52
52
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

106
106
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

221
221
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

241
241
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

106
106
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

252
252
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

114
114
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

188
188
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

464
464
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

371
371
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

475
475
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

102
102
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

133
133
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

156
156
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

121
121
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

79
79
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

21
21

Meer sportnieuws