Liverpool-coach Slot afgemaakt: "Hebben we Klopp nooit horen doen"

door
Liverpool-coach Slot afgemaakt:

Liverpool heeft z'n eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen zonder al te veel problemen gewonnen. De manschappen van coach Arne Slot haalde het met 0-2 van Ipswich Town, al kreeg de Nederlandse opvolger van Jurgen Klopp wel heel wat kritiek over zich heen. 

De manier waarop Slot na de wedstrijd de pers toesprak, viel niet bij iedereen in goede aarde. De Nederlander besloot om zaterdagmiddag Quansah in de rust aan de kant te halen voor Konaté.

"Het eerste dat ik zei was dat we het niet over tactiek hoeven te hebben, als je zoveel duels verliest. Jarell verloor elk duel, te veel spelers verloren te veel duels", klonk de harde analyse van Slot. "Hij (Konaté, red.) moest de kopduels winnen van hun nummer 9, daardoor kregen we weer de controle." 

LEES OOK: United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

Wat een verschil

Ex-speler en analist Gary Lineker vond de uitspraken van Slot alvast ongepast. "Om zo openlijk te spreken over het optreden van een speler, hebben we Jürgen Klopp denk ik nooit horen doen. Dat is al meteen een verschil", vertelde hij in de podcast The Rest is Football. 

"En het was geen ervaren speler, toch?" pikte Alan Shearer in. "Ik vraag me af of hij dit ook had gedaan bij een ervaren speler. Dit is makkelijker om te doen bij een jonge speler dan bij een van je kanonnen. Om eerlijk te zijn pakte het goed uit, maar ik dacht hetzelfde toen hij dat zei.

Verwacht jij veel van Manchester United dit jaar?

Meest recent

'Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit'

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

2
2
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

9
9
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

106
106
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

321
321
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

184
184
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

212
212
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

266
266
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

90
90
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

673
673
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

338
338
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

275
275
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

336
336
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

233
233
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

406
406
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

376
376
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

129
129
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

506
506
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

229
229
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

111
111
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

433
433
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

400
400
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

302
302
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

227
227

Meer sportnieuws