‘Standard stuit op financiële muur en loopt oude bekende mis’

door
‘Standard stuit op financiële muur en loopt oude bekende mis’

Standard Luik is nog altijd op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Coach Ivan Leko vindt dat de Rouches op aanvallend vlak zeker nog wat kunnen gebruiken. De Luikse club onderhandelde met Las Palmas om Sory Kaba.

Kaba is een oude bekende van de Jupiler Pro League want de spits speelde in het verleden bij OHL. Nu staat de international uit Guinee nog tot 2027 onder contract bij het Spaanse Las Palmas. Daar sprak Standard volgens journalist Sacha Tavolieri de afgelopen weken mee.

LEES OOK: ‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Financiële muur

Maar de onderhandelingen bleken tevergeefs. Las Palmas wil namelijk een transferbedrag ontvangen voor Kaba terwijl Standard enkel een gratis uitleenbeurt kan aanbieden. De Rouches stuiten zo op hun financiële beperkingen en lopen een transfertarget mis.

Kaba heeft een marktwaarde van 1,5 miljoen euro en droeg vier jaar geleden het shirt van OHL. Op huurbasis scoorde de spits tien keer in 26 Jupiler Pro League-wedstrijden met twee assists. Een terugkeer naar de Belgische velden lijkt er voorlopig niet in te zitten.

Nog aanvallers

Leko wil nog minstens twee nieuwe aanvallers zien. Het kan Kaba vergeten, maar er staat nog een oude bekende hoog op het verlanglijstje. Naar verluidt heeft Standard een akkoord gevonden met Mohamed Badamosi.

De targetman speelde in het verleden bij KV Kortrijk. Badamosi moet de concurrentie aangaan met Grejohn Kyei en zal op huurbasis worden gehaald. Het Servische FK Cukaricki vraagt 95.000 euro voor zijn uitleenbeurt.

Had jij Sory Kaba graag bij Standard gezien?

Meest recent

Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

4
4
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

15
15
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

202
202
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

39
39
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

343
343
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

162
162
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

295
295
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

298
298
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

312
312
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1152
1152
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

402
402
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

678
678
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

311
311
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

397
397
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

952
952
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

450
450
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

478
478
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

91
91
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

60
60
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

351
351
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

136
136
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

126
126
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

96
96
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

482
482

Meer sportnieuws