‘Standard stuit op financiële muur en loopt oude bekende mis’

door
‘Standard stuit op financiële muur en loopt oude bekende mis’

Standard Luik is nog altijd op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Coach Ivan Leko vindt dat de Rouches op aanvallend vlak zeker nog wat kunnen gebruiken. De Luikse club onderhandelde met Las Palmas om Sory Kaba.

Kaba is een oude bekende van de Jupiler Pro League want de spits speelde in het verleden bij OHL. Nu staat de international uit Guinee nog tot 2027 onder contract bij het Spaanse Las Palmas. Daar sprak Standard volgens journalist Sacha Tavolieri de afgelopen weken mee.

LEES OOK: Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Financiële muur

Maar de onderhandelingen bleken tevergeefs. Las Palmas wil namelijk een transferbedrag ontvangen voor Kaba terwijl Standard enkel een gratis uitleenbeurt kan aanbieden. De Rouches stuiten zo op hun financiële beperkingen en lopen een transfertarget mis.

Kaba heeft een marktwaarde van 1,5 miljoen euro en droeg vier jaar geleden het shirt van OHL. Op huurbasis scoorde de spits tien keer in 26 Jupiler Pro League-wedstrijden met twee assists. Een terugkeer naar de Belgische velden lijkt er voorlopig niet in te zitten.

Nog aanvallers

Leko wil nog minstens twee nieuwe aanvallers zien. Het kan Kaba vergeten, maar er staat nog een oude bekende hoog op het verlanglijstje. Naar verluidt heeft Standard een akkoord gevonden met Mohamed Badamosi.

De targetman speelde in het verleden bij KV Kortrijk. Badamosi moet de concurrentie aangaan met Grejohn Kyei en zal op huurbasis worden gehaald. Het Servische FK Cukaricki vraagt 95.000 euro voor zijn uitleenbeurt.

Had jij Sory Kaba graag bij Standard gezien?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

11
11
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

32
32
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

30
30
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

15
15
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

145
145
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

102
102
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

146
146
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

456
456
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

118
118
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

88
88
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

219
219
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

56
56
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

66
66
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

62
62
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

188
188
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

108
108
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

113
113
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

679
679
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

142
142
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

519
519
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

671
671
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

89
89
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

173
173
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

281
281

Meer sportnieuws