‘Standard stuit op financiële muur en loopt oude bekende mis’

door
‘Standard stuit op financiële muur en loopt oude bekende mis’

Standard Luik is nog altijd op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Coach Ivan Leko vindt dat de Rouches op aanvallend vlak zeker nog wat kunnen gebruiken. De Luikse club onderhandelde met Las Palmas om Sory Kaba.

Kaba is een oude bekende van de Jupiler Pro League want de spits speelde in het verleden bij OHL. Nu staat de international uit Guinee nog tot 2027 onder contract bij het Spaanse Las Palmas. Daar sprak Standard volgens journalist Sacha Tavolieri de afgelopen weken mee.

LEES OOK: Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

Financiële muur

Maar de onderhandelingen bleken tevergeefs. Las Palmas wil namelijk een transferbedrag ontvangen voor Kaba terwijl Standard enkel een gratis uitleenbeurt kan aanbieden. De Rouches stuiten zo op hun financiële beperkingen en lopen een transfertarget mis.

Kaba heeft een marktwaarde van 1,5 miljoen euro en droeg vier jaar geleden het shirt van OHL. Op huurbasis scoorde de spits tien keer in 26 Jupiler Pro League-wedstrijden met twee assists. Een terugkeer naar de Belgische velden lijkt er voorlopig niet in te zitten.

Nog aanvallers

Leko wil nog minstens twee nieuwe aanvallers zien. Het kan Kaba vergeten, maar er staat nog een oude bekende hoog op het verlanglijstje. Naar verluidt heeft Standard een akkoord gevonden met Mohamed Badamosi.

De targetman speelde in het verleden bij KV Kortrijk. Badamosi moet de concurrentie aangaan met Grejohn Kyei en zal op huurbasis worden gehaald. Het Servische FK Cukaricki vraagt 95.000 euro voor zijn uitleenbeurt.

Had jij Sory Kaba graag bij Standard gezien?

Meest recent

Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

12
12
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

50
50
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

27
27
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

108
108
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

38
38
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

209
209
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

373
373
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

63
63
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

230
230
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

202
202
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

407
407
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

355
355
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

555
555
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

505
505
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

135
135
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

463
463
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

48
48
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

193
193
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

183
183
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

434
434
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

120
120
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

292
292
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

297
297
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

101
101
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

2177
2177

Meer sportnieuws