'Pep geeft groen licht: City gaat voor sensationele rentree'

148 stemmen
'Pep geeft groen licht: City gaat voor sensationele rentree'

Manchester City is goed aan het nieuwe seizoen begonnen. Maar de Engelse kampioen staat in de komende maanden opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dus wordt in het Etihad Stadium gewerkt aan versterking in de breedte.

City hield zich tot dusver opvallend rustig op de zomerse transfermarkt. De topclub haalde met Savinho een smaakmaker van vorig seizoen uit La Liga weg, de Braziliaanse aanvaller werd voor een slordige 30 miljoen euro overgenomen van zusterclub Troyes. Voorts werden echter geen directe versterkingen aangetrokken.

Integendeel, de club liet met Julian Alvarez zelfs een belangrijke kracht vertrekken. Desondanks heeft coach Pep Guardiola nog steeds een bijzonder kwalitatieve selectie. Dat bleek ook in de eerste matchen van het seizoen. De Community Shield werd gewonnen na penalty's, zondag werd ook Chelsea over de knie gelegd.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Razend druk programma

De start mag dus gezien worden, maar City zal niet op zijn lauweren mogen rusten. Zo staat opnieuw een bijzonder druk seizoen voor de boeg. De vernieuwde Champions League leverde bijvoorbeeld al extra wedstrijden op. En dan volgt aan het einde van het seizoen nog het gloednieuwe WK voor clubteams.

De selectie zal dus voldoende sterk moeten zijn in de breedte. En dus zou de grootmacht nu toch extra versterking overwegen. Zo zou City inzetten op de terugkeer van een oude bekende. Transferexpert Fabrizio Romano meldt namelijk dat Guardiola het licht op groen heeft gezet voor de terugkeer van Ilkay Gündogan.

Vertrek bij Barcelona

De oud-aanvoerder was jarenlang een vaste sterkhouder, maar trok in de zomer van 2023 transfervrij naar FC Barcelona. Ook daar deed hij het behoorlijk goed. In de voorbije dagen raakte evenwel bekend dat Gündogan zijn zinnen heeft gezet op een vertrek. En Barça zou willen meewerken om van zijn salaris af te raken.

Verschillende ploegen tonen interesse in de middenvelder, die deze week ook zijn afscheid aankondigde als international. Onder meer uit de golfstaten wordt aan zijn mouw getrokken. Maar Gündogan zou een terugkeer naar Manchester wel zien zitten. De eerste contacten werden inmiddels gelegd en zullen in de komende dagen verder geïntensiveerd worden.

🚀

City heeft nu al de sterkste selectie van Engeland in de breedte ...

Meest recent

Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

5
5
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

184
184
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

135
135
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

279
279
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

165
165
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

101
101
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

115
115
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

311
311
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

464
464
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

280
280
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

120
120
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

37
37
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

380
380
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

51
51
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

447
447
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

655
655
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

106
106
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

310
310
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

127
127
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

48
48
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

97
97
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

215
215
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

226
226

Meer sportnieuws