'Pep geeft groen licht: City gaat voor sensationele rentree'

door
'Pep geeft groen licht: City gaat voor sensationele rentree'

Manchester City is goed aan het nieuwe seizoen begonnen. Maar de Engelse kampioen staat in de komende maanden opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dus wordt in het Etihad Stadium gewerkt aan versterking in de breedte.

City hield zich tot dusver opvallend rustig op de zomerse transfermarkt. De topclub haalde met Savinho een smaakmaker van vorig seizoen uit La Liga weg, de Braziliaanse aanvaller werd voor een slordige 30 miljoen euro overgenomen van zusterclub Troyes. Voorts werden echter geen directe versterkingen aangetrokken.

Integendeel, de club liet met Julian Alvarez zelfs een belangrijke kracht vertrekken. Desondanks heeft coach Pep Guardiola nog steeds een bijzonder kwalitatieve selectie. Dat bleek ook in de eerste matchen van het seizoen. De Community Shield werd gewonnen na penalty's, zondag werd ook Chelsea over de knie gelegd.

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Razend druk programma

De start mag dus gezien worden, maar City zal niet op zijn lauweren mogen rusten. Zo staat opnieuw een bijzonder druk seizoen voor de boeg. De vernieuwde Champions League leverde bijvoorbeeld al extra wedstrijden op. En dan volgt aan het einde van het seizoen nog het gloednieuwe WK voor clubteams.

De selectie zal dus voldoende sterk moeten zijn in de breedte. En dus zou de grootmacht nu toch extra versterking overwegen. Zo zou City inzetten op de terugkeer van een oude bekende. Transferexpert Fabrizio Romano meldt namelijk dat Guardiola het licht op groen heeft gezet voor de terugkeer van Ilkay Gündogan.

Vertrek bij Barcelona

De oud-aanvoerder was jarenlang een vaste sterkhouder, maar trok in de zomer van 2023 transfervrij naar FC Barcelona. Ook daar deed hij het behoorlijk goed. In de voorbije dagen raakte evenwel bekend dat Gündogan zijn zinnen heeft gezet op een vertrek. En Barça zou willen meewerken om van zijn salaris af te raken.

Verschillende ploegen tonen interesse in de middenvelder, die deze week ook zijn afscheid aankondigde als international. Onder meer uit de golfstaten wordt aan zijn mouw getrokken. Maar Gündogan zou een terugkeer naar Manchester wel zien zitten. De eerste contacten werden inmiddels gelegd en zullen in de komende dagen verder geïntensiveerd worden.

🚀

City heeft nu al de sterkste selectie van Engeland in de breedte ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

37
37
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

50
50
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

129
129
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

120
120
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

51
51
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

259
259
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

296
296
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

34
34
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

57
57
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

291
291
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

292
292
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

135
135
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

102
102
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

100
100
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

301
301
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

86
86
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

374
374
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

126
126
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

288
288
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

438
438
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

273
273
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

750
750
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

298
298
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126

Meer sportnieuws