'Berge terug naar Premier League met miljoenentransfer'

door
'Berge terug naar Premier League met miljoenentransfer'

Het einde van de zomermercato nadert, maar er zitten nog een pak transfers in de pijplijn. Ook verschillende oud-speler van de Jupiler Pro League komen nog in aanmerking voor een clubwissel. Sander Berge bijvoorbeeld, is op de terugweg naar de Premier League.

De Noorse middenvelder brak destijds door in eigen land bij de lokale topclub Valerenga IF. Het duurde echter niet lang alvorens hij zich in de kijker kon spelen van verschillende buitenlandse ploegen. Uiteindelijk was het KRC Genk dat hem begin 2017 wist te strikken als opvolger van Wilred Ndidi.

En dat bleek een goede zet van de Limburgers. In een mum van tijd groeide Berge uit tot een vaste sterkhouder. Uiteindelijk speelde hij ruim 110 wedstrijden namens Genk. In die periode pakte hij onder meer de landstitel en de Supercup. Ook groeide hij uit tot een Noors international.

Wisselend succes bij Sheffield

Zijn prestaties in Genk leverde hem uiteindelijk een transfer naar het Engelse Sheffield United op. Tot op heden is hij nog steeds de duurste vertrekker bij Racing. Zijn avontuur bij Sheffield werd er echter één met wisselend succes. Zo degradeerde de club uit de Premier League al in zijn eerste seizoen.

Berge werd zelfs al gelinkt aan een terugkeer naar België, onder meer Club Brugge trok aan zijn mouw. Maar hij bleef uiteindelijk op post en hielp de club zo aan promotie. Vervolgens vertrok hij echter toch. Zo werd de Noor door Vincent Kompany opgepikt bij Burnley FC. Maar ook daar degradeerde hij vorig seizoen meteen.

Terug naar Premier League

Desondanks lijkt Berge toch in de Premier League actief te blijven. In de voorbije weken werd hij al gelinkt aan een transfer naar Manchester United, maar nu kiest hij alsnog voor een andere club. Zo meldt onder meer Sky Sports dat de Noor op punt staat om bij Fulham FC te tekenen. De Londense club van Rode Duivel Timothy Castagne zou 20 miljoen pond, zo'n 23.5 miljoen euro, neertellen. Aangevuld met 5 miljoen pond aan bonussen. Als alles vlot verloopt, wordt de deal deze week nog beklonken.

De Premier League blijft de sterkste nationale competitie ter wereld ...

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

8
8
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

33
33
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

26
26
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

160
160
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

188
188
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

32
32
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

440
440
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

206
206
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

26
26
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

402
402
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

36
36
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

123
123
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

258
258
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

112
112
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

100
100
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

505
505
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

63
63
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

36
36
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

177
177
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

161
161
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

9
9
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

136
136
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

85
85
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

137
137

Meer sportnieuws