‘Standard Luik vindt akkoord met oude JPL-bekende’

378
‘Standard Luik vindt akkoord met oude JPL-bekende’

Standard Luik is nog niet klaar op de transfermarkt. Waalse media en journalist Sacha Tavolieri laten weten dat de Rouches dicht bij de komst van Mohamed Badamosi staat. Een imponerende Gambiaanse targetman.

Badamosi is 1m96 en met zijn imponerende gestalte hoopt Ivan Leko snel over een nieuwe spits te beschikken. De Kroaat liet eerder al verstaan dat hij liefst nog twee aanvallers zag komen. Met Badamosi is alvast de helft van die wens ingewilligd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Plotse vertrekker Standard, strijd om Haaland’

Oude bekende

Badamosi is nog maar 25 jaar, maar heeft al heel wat watertjes doorzwommen. De Gambiaan begon in eigen land bij Real de Bajul waarna hij naar het Marokkaanse FUS Rabat ging. Vervolgens haalde KV Kortrijk de spits binnen voor 300.000 euro en na een uitleenbeurt aan FK Cukaricki haalde de Servische club de spits ook definitief binnen.

Maar ook daar werd Badamosi op huurbasis weggestuurd. Het Saudi-Arabische Al Hazem was zijn volgende bestemming. Nu zoekt Cukaricki nog steeds naar een oplossing voor de Gambiaanse international. Naar verluidt kan Standard Badamosi via een betaalde uitleenbeurt oppikken. Dat zou de Rouches dan 95.000 euro kosten.

Doorschakelen na Gueye

Standard Luik werd in het verleden al genoemd bij Makhtar Gueye, maar dat liep uiteindelijk op niets uit. Nu schakelen de Rouches aldus door naar eenzelfde type spits met Badamosi. Net zoals Gueye kent Badamosi de JPL al.

In totaal speelde de boomlange aanvaller 32 competitiewedstrijden in België waarin hij één keer kon scoren. Afgelopen seizoen wist Badamosi in de Saudi Pro League vier keer te scoren met één assist in dertig wedstrijden.

Een goede spits voor Standard?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Real heeft opvolger Courtois, Keita miste transfer'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

30
30
Vannieuwkerke schrikt hevig: supportersbom barst aan kust

De onrust bij KV Diksmuide Oostende neemt opnieuw toe. Terwijl de club probeert vooruit te kijken, ...

14
14
Nicolò Tresoldi dropt grote hint over toekomst

Nicolò Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge vlotjes en trekt die ...

50
50
Stijnen barst in tranen uit: drastische ingreep Patro

Stijn Stijnen is niet langer de hoofdtrainer van Patro Eisden, dat maakte de oefenmeester zelf op ...

103
103
Genkse blunder met Godts onthuld: "Dat gaf echt een kick"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een positieve start genomen onder Mark van Bommel, ...

118
118
'Standard schrikt: titanenstrijd om verrassend talent'

Standard lijkt dit seizoen sportief een stap vooruit gezet te hebben en hoopt mee te kunnen strijden ...

50
50
'Antwerp sluit verloren zoon weer in de armen'

Voor Antwerp is het seizoensbegin er één met twee gezichten geworden. De Great Old ...

94
94
'Pikante transfer Doku na dramatisch City-verdict'

De Rode Duivels doen het in deze Nations League voorlopig zonder Jérémy Doku, die een ...

150
150
Courtois speelt open kaart: Rode Duivels én Van Bommel

De Rode Duivels zijn de voorbije dagen begonnen aan hun nieuwe campagne in de Nations League. De ...

195
195
Tresoldi ligt op recordkoers: "Hopelijk in volgende match"

Bij Club Brugge zullen ze zich in de handen wrijven, want tijdens deze interlandbreak lijkt Nicolo ...

76
76
Defour ziet luxeprobleem bij België: “Hij verdient basisplaats”

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Turkije. Een partij waarin de Belgen grote favoriet ...

127
127
Stijnen hakt knoop door: Patro krijgt nieuw gezicht

Stijn Stijnen heeft de pers uitgenodigd voor een persmoment. En dat zorgt meteen voor de nodige ...

71
71
Bom barst compleet: hierdoor verliet Ronaldo selectie

De spanningen tussen Cristiano Ronaldo en Jorge Jesus zouden na een opvallend incident achter de ...

202
202
Vermant goudeerlijk: "Niet makkelijk bij Club Brugge"

Romeo Vermant is momenteel aan de slag bij de Belgische beloften. Daar is de aanvaller wel een ...

245
245
Deschacht vindt vrouwenvoetbal niet om aan te zien: “Sydney Sweeney erbij?”

In Ongefilterd zorgt een gesprek over vrouwenvoetbal meteen voor opvallende reacties. Het populaire ...

118
118
Van Bommel breekt zijn woord en vernedert Rode Duivel

Mark van Bommel beloofde dat hij iedereen aan het werk wilde zien. Twee wedstrijden later heeft ...

224
224
Vaak gelinkt aan Anderlecht, nu in de basis tegen Belgie?

Turkije is een team dat de afgelopen maanden niet overtuigde. Een zwak WK en in de Nations League ...

53
53
Rode Duivels-gekte: 'van nieuwe basispion tot beste ooit'

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn. Er is soms te weinig nuance bij bepaalde experts. Niet altijd. ...

116
116
Ooit het ‘nieuwe wonderkind’ van België, nu op zijn 30ste clubloos

Er duiken weer nieuwe spelers op bij de Rode Duivels zoals onder meer Mika Godts en Roméo ...

236
236
Van Bommel zoekt: nieuwe basispion tegen Turkije

Mark van Bommel levert tot op heden goed werk bij de Rode Duivels, al mogen we de balans pas na een ...

76
76
Duivels krijgen nieuw gelaat: "Zo lang hij maar speelt"

De Rode Duivels hebben een goede start gemaakt onder bondscoach Mark van Bommel. Het geleverde spel ...

224
224
Portugese rel escaleert compleet: schokkende beslissing Ronaldo

Op zijn 41ste haalt Cristiano Ronaldo opnieuw de internationale headlines tijdens de ...

184
184
Zien! Kunststukje Tresoldi doet Duitse monden openvallen

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode een waslijst aan internationals uitzwermen. En ...

203
203
'Real maakt keepersplan op: sensationele troonopvolger Courtois'

Thibaut Courtois bewees in de eerste weken van het seizoen dat hij nog steeds een doelman van ...

233
233
Nieuw wapen Anderlecht: opvallende naam imponeert op fandag

Door de XXL-interlandperiode ligt het clubvoetbal uitzonderlijk lang stil. Toch konden de supporters ...

497
497

Meer sportnieuws