‘Standard Luik vindt akkoord met oude JPL-bekende’

door
‘Standard Luik vindt akkoord met oude JPL-bekende’

Standard Luik is nog niet klaar op de transfermarkt. Waalse media en journalist Sacha Tavolieri laten weten dat de Rouches dicht bij de komst van Mohamed Badamosi staat. Een imponerende Gambiaanse targetman.

Badamosi is 1m96 en met zijn imponerende gestalte hoopt Ivan Leko snel over een nieuwe spits te beschikken. De Kroaat liet eerder al verstaan dat hij liefst nog twee aanvallers zag komen. Met Badamosi is alvast de helft van die wens ingewilligd.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Oude bekende

Badamosi is nog maar 25 jaar, maar heeft al heel wat watertjes doorzwommen. De Gambiaan begon in eigen land bij Real de Bajul waarna hij naar het Marokkaanse FUS Rabat ging. Vervolgens haalde KV Kortrijk de spits binnen voor 300.000 euro en na een uitleenbeurt aan FK Cukaricki haalde de Servische club de spits ook definitief binnen.

Maar ook daar werd Badamosi op huurbasis weggestuurd. Het Saudi-Arabische Al Hazem was zijn volgende bestemming. Nu zoekt Cukaricki nog steeds naar een oplossing voor de Gambiaanse international. Naar verluidt kan Standard Badamosi via een betaalde uitleenbeurt oppikken. Dat zou de Rouches dan 95.000 euro kosten.

Doorschakelen na Gueye

Standard Luik werd in het verleden al genoemd bij Makhtar Gueye, maar dat liep uiteindelijk op niets uit. Nu schakelen de Rouches aldus door naar eenzelfde type spits met Badamosi. Net zoals Gueye kent Badamosi de JPL al.

In totaal speelde de boomlange aanvaller 32 competitiewedstrijden in België waarin hij één keer kon scoren. Afgelopen seizoen wist Badamosi in de Saudi Pro League vier keer te scoren met één assist in dertig wedstrijden.

Een goede spits voor Standard?

Meest recent

Nieuwe boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

50
50
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

43
43
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

238
238
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

155
155
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

62
62
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

118
118
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

75
75
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

62
62
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

86
86
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

182
182
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

99
99
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

97
97
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

138
138
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

56
56
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

320
320
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

332
332
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

162
162
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

91
91
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

325
325
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

109
109
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

135
135
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

374
374
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

205
205
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

230
230

Meer sportnieuws