Eentje is geentje: Zulte pakt uit met dubbele transfer

door
Eentje is geentje: Zulte pakt uit met dubbele transfer

Zulte Waregem is slecht aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League, maar Essevee heeft zich versterkt met een knappe dubbelslag op de zomermercato. De 23-jarige linksback Atli Barkarson komt over van het Deense Sönderjyske en Nathan Fraser komt op huurbasis over van Wolverhampton.

Essevee wil zo snel mogelijk terugkeren naar de Jupiler Pro League, maar ging op de eerste speeldag van de Belgische tweede klasse meteen met 0-1 onderuit tegen Lierse. Zulte heeft nu met Barkarson een IJslandse international binnengehaald en Fraser staat bekend als een groot talent in Ierland.

LEES OOK: Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Knappe transfers

Bij Sönderjyske had Barkarson nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 350.000. Nu neemt Zulte Waregem de IJslander definitief over. Hij tekende een contract voor twee seizoenen in de Elindus Arena. “Het was geen geheim dat we nog versterking nodig hadden op onze linker vleugel en met Atli zijn komst vullen we dit goed in”, zegt de sportieve cel van Zulte. “Atli is een heel mooie atleet met een prima ingesteldheid. Zijn verdedigende kwaliteiten combineert hij met een goede traptechniek en een groot loopvermogen.”

Zulte Waregem is dan weer blij dat het een talent zoals Fraser kan binnenhalen. Er wordt vooral naar zijn polyvalentie gewezen. De Ierse jeugdinternational komt op huurbasis de gelederen versterken. “Met de komst van Nathan halen we een polyvalente aanvaller met een mooi arsenaal aan kwaliteiten”, klinkt het op de webstek van Essevee. “Ondanks zijn jonge leeftijd verzamelde hij al speelminuten in de Premier League en is hij enorm gemotiveerd om de komende maanden mee het verschil te maken bij Essevee.”

Goede transfers van Zulte?

Meest recent

Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

0
0
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

10
10
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

130
130
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

172
172
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

253
253
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

126
126
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

67
67
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

46
46
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

231
231
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

427
427
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

237
237
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

139
139
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

398
398
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

199
199
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

394
394
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

165
165
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

98
98
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

670
670
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

314
314
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

755
755
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

523
523
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

310
310
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

200
200
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

167
167

Meer sportnieuws