'Transfer Lukaku nadert: details over aanbod bekend'

door
'Transfer Lukaku nadert: details over aanbod bekend'

Het is voor Romelu Lukaku alweer een enerverende zomer geweest. De spits kende een moeilijk EK en hield tijdens het toernooi de lippen ook stijf op elkaar. Dat kwam wellicht vooral omdat hij de vele vragen over zijn toekomst wilde vermijden. Die zijn nog altijd niet van de baan.

Lukaku heeft dan wel al de hele zomer zijn zinnen gezet op een reünie met Antonio Conte bij Napoli, maar de Italianen slaagden er maar niet in om een akkoord te vinden met Chelsea. De verwachting is echter dat er in de komende dagen toch een doorbraak zal komen in de onderhandelingen.

LEES OOK: Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Napoli wil Lukaku huren met aankoopverplichting

Zo werd gemeld dat Napoli intussen een officieel bod neergelegd zou hebben en de Italiaanse tak van Sky Sports kent ook de details van die aanbieding. Zij bevestigen het eerder genoemde bedrag van 25 miljoen euro plus 5 miljoen aan bonussen. Maar wel met een belangrijke nuance: Napoli zou niét aansturen op een definitieve transfer.

Wel zouden ze een uitleenbeurt voorstellen met aankoopverplichting. Mocht Chelsea dat aanvaarden, dan zal Napoli de transfer meteen afronden - ook al is Victor Osimhen nog niet weg. De voorgestelde constructie geeft hen immers wat respijt om een oplossing te vinden voor de Nigeriaan.

Gesprekken blijven lopen

Journalist Rudy Galetti oppert zelfs dat de gesprekken tussen de clubs al in een afrondende fase zouden zitten, maar dat lijkt toch nog wat voorbarig te zijn. Lukaku zou zelf wel al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Napoli voor een driejarige overeenkomst.

Ondertussen zouden Napoli en Chelsea ook blijven praten over een mogelijke transfer van Osimhen, al lijkt de prioriteit te gaan naar het afronden van de deal rond Lukaku. Die staat ook volledig los van Osimhen - van een ruildeal zoals enkele weken geleden is geen sprake meer.

Moet Chelsea dat voorstel voor Lukaku aanvaarden?

Meest recent

Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

5
5
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

9
9
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

164
164
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

18
18
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

253
253
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

349
349
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

115
115
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

166
166
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

504
504
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

680
680
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

334
334
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

108
108
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

280
280
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

260
260
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

605
605
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

338
338
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

701
701
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

684
684
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

803
803
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

150
150
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

595
595
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1469
1469
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

796
796
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

247
247
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

486
486

Meer sportnieuws