'Transfer Lukaku nadert: details over aanbod bekend'

door stemmen
'Transfer Lukaku nadert: details over aanbod bekend'

Het is voor Romelu Lukaku alweer een enerverende zomer geweest. De spits kende een moeilijk EK en hield tijdens het toernooi de lippen ook stijf op elkaar. Dat kwam wellicht vooral omdat hij de vele vragen over zijn toekomst wilde vermijden. Die zijn nog altijd niet van de baan.

Lukaku heeft dan wel al de hele zomer zijn zinnen gezet op een reünie met Antonio Conte bij Napoli, maar de Italianen slaagden er maar niet in om een akkoord te vinden met Chelsea. De verwachting is echter dat er in de komende dagen toch een doorbraak zal komen in de onderhandelingen.

LEES OOK: 'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Napoli wil Lukaku huren met aankoopverplichting

Zo werd gemeld dat Napoli intussen een officieel bod neergelegd zou hebben en de Italiaanse tak van Sky Sports kent ook de details van die aanbieding. Zij bevestigen het eerder genoemde bedrag van 25 miljoen euro plus 5 miljoen aan bonussen. Maar wel met een belangrijke nuance: Napoli zou niét aansturen op een definitieve transfer.

Wel zouden ze een uitleenbeurt voorstellen met aankoopverplichting. Mocht Chelsea dat aanvaarden, dan zal Napoli de transfer meteen afronden - ook al is Victor Osimhen nog niet weg. De voorgestelde constructie geeft hen immers wat respijt om een oplossing te vinden voor de Nigeriaan.

Gesprekken blijven lopen

Journalist Rudy Galetti oppert zelfs dat de gesprekken tussen de clubs al in een afrondende fase zouden zitten, maar dat lijkt toch nog wat voorbarig te zijn. Lukaku zou zelf wel al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Napoli voor een driejarige overeenkomst.

Ondertussen zouden Napoli en Chelsea ook blijven praten over een mogelijke transfer van Osimhen, al lijkt de prioriteit te gaan naar het afronden van de deal rond Lukaku. Die staat ook volledig los van Osimhen - van een ruildeal zoals enkele weken geleden is geen sprake meer.

Moet Chelsea dat voorstel voor Lukaku aanvaarden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

8
8
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

63
63
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

39
39
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

139
139
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

100
100
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

110
110
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

209
209
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

963
963
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

198
198
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

80
80
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

286
286
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

69
69
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

271
271
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

242
242
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

230
230
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

285
285
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

191
191
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

144
144
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

588
588
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

838
838
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

451
451
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

250
250
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

133
133
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

88
88
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

207
207

Meer sportnieuws