'Transfer Lukaku nadert: details over aanbod bekend'

door
'Transfer Lukaku nadert: details over aanbod bekend'

Het is voor Romelu Lukaku alweer een enerverende zomer geweest. De spits kende een moeilijk EK en hield tijdens het toernooi de lippen ook stijf op elkaar. Dat kwam wellicht vooral omdat hij de vele vragen over zijn toekomst wilde vermijden. Die zijn nog altijd niet van de baan.

Lukaku heeft dan wel al de hele zomer zijn zinnen gezet op een reünie met Antonio Conte bij Napoli, maar de Italianen slaagden er maar niet in om een akkoord te vinden met Chelsea. De verwachting is echter dat er in de komende dagen toch een doorbraak zal komen in de onderhandelingen.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Napoli wil Lukaku huren met aankoopverplichting

Zo werd gemeld dat Napoli intussen een officieel bod neergelegd zou hebben en de Italiaanse tak van Sky Sports kent ook de details van die aanbieding. Zij bevestigen het eerder genoemde bedrag van 25 miljoen euro plus 5 miljoen aan bonussen. Maar wel met een belangrijke nuance: Napoli zou niét aansturen op een definitieve transfer.

Wel zouden ze een uitleenbeurt voorstellen met aankoopverplichting. Mocht Chelsea dat aanvaarden, dan zal Napoli de transfer meteen afronden - ook al is Victor Osimhen nog niet weg. De voorgestelde constructie geeft hen immers wat respijt om een oplossing te vinden voor de Nigeriaan.

Gesprekken blijven lopen

Journalist Rudy Galetti oppert zelfs dat de gesprekken tussen de clubs al in een afrondende fase zouden zitten, maar dat lijkt toch nog wat voorbarig te zijn. Lukaku zou zelf wel al een persoonlijk akkoord op zak hebben met Napoli voor een driejarige overeenkomst.

Ondertussen zouden Napoli en Chelsea ook blijven praten over een mogelijke transfer van Osimhen, al lijkt de prioriteit te gaan naar het afronden van de deal rond Lukaku. Die staat ook volledig los van Osimhen - van een ruildeal zoals enkele weken geleden is geen sprake meer.

Moet Chelsea dat voorstel voor Lukaku aanvaarden?

Meest recent

Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

25
25
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

52
52
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

178
178
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

39
39
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

48
48
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

24
24
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

64
64
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

83
83
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

227
227
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

216
216
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

172
172
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

441
441
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

64
64
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

916
916
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

76
76
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

503
503
Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

317
317
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

197
197
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

375
375
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

214
214
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

619
619
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

71
71
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

219
219
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

162
162

Meer sportnieuws