Romano geeft cruciale update over transfer Lukaku

128 stemmen
Romano geeft cruciale update over transfer Lukaku

Romelu Lukaku staat voorlopig nog altijd op de loonlijst van Chelsea, maar hoelang nog? Onze landgenoot wordt al een tijdje in verband gebracht met een transfer naar Napoli.

Daar zwaait Antonio Conte sinds kort de plak. De Italiaanse coach is karig met commentaar over transferdossiers, waaronder dat van sterspeler Victor Osimhen. Die wordt al een hele tijd gelinkt aan een vertrek uit Zuid-Italië.

LEES OOK: Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Fabrizio Romano

"Ik praat niet over spelers die geen deel uitmaken van de selectie van Napoli. Over Osimhen, het is een situatie die 100% in de handen van de club en speler liggen. Ik neem niet deel aan de geruchten want het begon allemaal al voor ik hier arriveerde", werd Conte geciteerd door transfergoeroe Fabrizio Romano.

Osimhen lijkt op weg naar Chelsea, nadat ook PSG eerder grote interesse toonde in de goaltjesdief. Het contract van de Nigeriaan zou een afkoopclausule bevatten van maar liefst 120 miljoen euro en Napoli zou niet willen afwijken van die prijs. Lukaku zou de andere kant kunnen opgaan.

Officieel bod

Diezelfde Romano komt nu met een update op X. Zo zou Napoli een bod gedaan hebben op de topschutter aller tijden van ons land. Een transfer lijkt zo dichterbij te komen voor Lukaku. Romano voegt er voor de duidelijkheid wel nog aan toe dat het om twee aparte dossiers gaat.

Lukaku lijkt dus niet als pasmunt te gaan gebruikt worden om de prijs van Osimhen te drukken. Wordt de transfer van de Belg eerstdaags afgerond?

Zal Lukaku naar Napoli verkassen?

Meest recent

Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

13
13
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

25
25
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

74
74
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

139
139
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

47
47
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

109
109
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

98
98
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

57
57
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

369
369
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

327
327
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

98
98
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

317
317
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

257
257
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

252
252
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

471
471
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

179
179
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

93
93
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

235
235
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

75
75
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

152
152
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

72
72
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

163
163
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

282
282
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

680
680

Meer sportnieuws