Romano geeft cruciale update over transfer Lukaku

door
Romano geeft cruciale update over transfer Lukaku

Romelu Lukaku staat voorlopig nog altijd op de loonlijst van Chelsea, maar hoelang nog? Onze landgenoot wordt al een tijdje in verband gebracht met een transfer naar Napoli.

Daar zwaait Antonio Conte sinds kort de plak. De Italiaanse coach is karig met commentaar over transferdossiers, waaronder dat van sterspeler Victor Osimhen. Die wordt al een hele tijd gelinkt aan een vertrek uit Zuid-Italië.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Fabrizio Romano

"Ik praat niet over spelers die geen deel uitmaken van de selectie van Napoli. Over Osimhen, het is een situatie die 100% in de handen van de club en speler liggen. Ik neem niet deel aan de geruchten want het begon allemaal al voor ik hier arriveerde", werd Conte geciteerd door transfergoeroe Fabrizio Romano.

Osimhen lijkt op weg naar Chelsea, nadat ook PSG eerder grote interesse toonde in de goaltjesdief. Het contract van de Nigeriaan zou een afkoopclausule bevatten van maar liefst 120 miljoen euro en Napoli zou niet willen afwijken van die prijs. Lukaku zou de andere kant kunnen opgaan.

Officieel bod

Diezelfde Romano komt nu met een update op X. Zo zou Napoli een bod gedaan hebben op de topschutter aller tijden van ons land. Een transfer lijkt zo dichterbij te komen voor Lukaku. Romano voegt er voor de duidelijkheid wel nog aan toe dat het om twee aparte dossiers gaat.

Lukaku lijkt dus niet als pasmunt te gaan gebruikt worden om de prijs van Osimhen te drukken. Wordt de transfer van de Belg eerstdaags afgerond?

Zal Lukaku naar Napoli verkassen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

11
11
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

12
12
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

174
174
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

63
63
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

65
65
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

212
212
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

57
57
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

78
78
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

131
131
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

34
34
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

157
157
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

205
205
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

73
73
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1058
1058
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

133
133
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

318
318
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

383
383
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

233
233
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

305
305
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

121
121
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

91
91
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

554
554
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

89
89
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

44
44
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

296
296

Meer sportnieuws