Muslic velt verrassend oordeel na moeizame match Cercle

door
Muslic velt verrassend oordeel na moeizame match Cercle

Het is geen makkelijk seizoensbegin voor Cercle Brugge. Het worstelt duidelijk met zijn drukke programma, werd al uitgeschakeld in de Europa League en wist in de competitie ook slechts vier op twaalf te sprokkelen. Zondag bleef het steken op 1-1 op het veld van OH Leuven.

Nochtans mocht de Vereniging nog bijna een halfuur met een man meer voetballen na een rode kaart voor Oscar Gil, maar toch was het OHL dat nog het dichtste bij een overwinning kwam. Dan zou je denken dat Miron Muslic achteraf mokkend voor de camera's zou staan, maar niets bleek minder waar.

LEES OOK: Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

Muslic zag vermoeidheid bij Cercle

"We zitten in een hele drukke periode, dit was onze achtste match in vier weken, dan krijg je liever niet te maken met nog meer blessures", verwees hij bij Het Laatste Nieuws immers naar de afwezigheid van Utkus en Van der Bruggen en het uitvallen van Somers in de eerste helft.

"Daarom ook vind ik dit een goed punt. Je merkte aan veel dingen dat niet iedereen bij ons even fris was, nadat we donderdag tegen Molde heel diep waren gegaan", zag Muslic ook. "Het was jammer dat we onze vroege voorsprong niet iets langer konden vasthouden. Ik kan mijn spelers niks verwijten, in de gegeven omstandigheden is een gelijkspel zeker geen onaardig resultaat."

Focus op Conference League

Cercle krijgt nu wel wat respijt, want de competitiewedstrijd van volgende week tegen AA Gent werd al uitgesteld. Dat komt omdat beide teams in de komende twee weken aan de bak moeten in de play-offs van de Conference League. Donderdag spelen ze hun heenwedstrijden.

"Nu gaat onze focus volledig naar donderdag, naar de heenmatch op Wisla Krakau", besloot Muslic dan ook. "De groepsfase van de Conference League bereiken is het eerstvolgende doel."

Zal Cercle zich plaatsen voor de Conference League?

Meest recent

Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

18
18
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

68
68
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

207
207
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

122
122
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

39
39
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

205
205
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

46
46
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

175
175
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

151
151
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

79
79
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

215
215
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

174
174
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

97
97
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

136
136
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

316
316
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

171
171
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

131
131
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

243
243
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

90
90
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

303
303
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

148
148
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

899
899
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

102
102
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

217
217
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

91
91

Meer sportnieuws