Muslic velt verrassend oordeel na moeizame match Cercle

door
Muslic velt verrassend oordeel na moeizame match Cercle

Het is geen makkelijk seizoensbegin voor Cercle Brugge. Het worstelt duidelijk met zijn drukke programma, werd al uitgeschakeld in de Europa League en wist in de competitie ook slechts vier op twaalf te sprokkelen. Zondag bleef het steken op 1-1 op het veld van OH Leuven.

Nochtans mocht de Vereniging nog bijna een halfuur met een man meer voetballen na een rode kaart voor Oscar Gil, maar toch was het OHL dat nog het dichtste bij een overwinning kwam. Dan zou je denken dat Miron Muslic achteraf mokkend voor de camera's zou staan, maar niets bleek minder waar.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Muslic zag vermoeidheid bij Cercle

"We zitten in een hele drukke periode, dit was onze achtste match in vier weken, dan krijg je liever niet te maken met nog meer blessures", verwees hij bij Het Laatste Nieuws immers naar de afwezigheid van Utkus en Van der Bruggen en het uitvallen van Somers in de eerste helft.

"Daarom ook vind ik dit een goed punt. Je merkte aan veel dingen dat niet iedereen bij ons even fris was, nadat we donderdag tegen Molde heel diep waren gegaan", zag Muslic ook. "Het was jammer dat we onze vroege voorsprong niet iets langer konden vasthouden. Ik kan mijn spelers niks verwijten, in de gegeven omstandigheden is een gelijkspel zeker geen onaardig resultaat."

Focus op Conference League

Cercle krijgt nu wel wat respijt, want de competitiewedstrijd van volgende week tegen AA Gent werd al uitgesteld. Dat komt omdat beide teams in de komende twee weken aan de bak moeten in de play-offs van de Conference League. Donderdag spelen ze hun heenwedstrijden.

"Nu gaat onze focus volledig naar donderdag, naar de heenmatch op Wisla Krakau", besloot Muslic dan ook. "De groepsfase van de Conference League bereiken is het eerstvolgende doel."

Zal Cercle zich plaatsen voor de Conference League?

Meest recent

Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

91
91
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

16
16
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

67
67
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

31
31
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

186
186
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

256
256
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

96
96
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

121
121
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

47
47
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

65
65
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

112
112
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

64
64
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

219
219
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

20
20
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

200
200
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

135
135
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

83
83
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

119
119
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

86
86
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

351
351
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

418
418
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

398
398

Meer sportnieuws