Muslic velt verrassend oordeel na moeizame match Cercle

door
Muslic velt verrassend oordeel na moeizame match Cercle

Het is geen makkelijk seizoensbegin voor Cercle Brugge. Het worstelt duidelijk met zijn drukke programma, werd al uitgeschakeld in de Europa League en wist in de competitie ook slechts vier op twaalf te sprokkelen. Zondag bleef het steken op 1-1 op het veld van OH Leuven.

Nochtans mocht de Vereniging nog bijna een halfuur met een man meer voetballen na een rode kaart voor Oscar Gil, maar toch was het OHL dat nog het dichtste bij een overwinning kwam. Dan zou je denken dat Miron Muslic achteraf mokkend voor de camera's zou staan, maar niets bleek minder waar.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Muslic zag vermoeidheid bij Cercle

"We zitten in een hele drukke periode, dit was onze achtste match in vier weken, dan krijg je liever niet te maken met nog meer blessures", verwees hij bij Het Laatste Nieuws immers naar de afwezigheid van Utkus en Van der Bruggen en het uitvallen van Somers in de eerste helft.

"Daarom ook vind ik dit een goed punt. Je merkte aan veel dingen dat niet iedereen bij ons even fris was, nadat we donderdag tegen Molde heel diep waren gegaan", zag Muslic ook. "Het was jammer dat we onze vroege voorsprong niet iets langer konden vasthouden. Ik kan mijn spelers niks verwijten, in de gegeven omstandigheden is een gelijkspel zeker geen onaardig resultaat."

Focus op Conference League

Cercle krijgt nu wel wat respijt, want de competitiewedstrijd van volgende week tegen AA Gent werd al uitgesteld. Dat komt omdat beide teams in de komende twee weken aan de bak moeten in de play-offs van de Conference League. Donderdag spelen ze hun heenwedstrijden.

"Nu gaat onze focus volledig naar donderdag, naar de heenmatch op Wisla Krakau", besloot Muslic dan ook. "De groepsfase van de Conference League bereiken is het eerstvolgende doel."

Zal Cercle zich plaatsen voor de Conference League?

Meest recent

KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

45
45
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

117
117
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

162
162
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

93
93
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

276
276
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

111
111
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

301
301
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

228
228
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

53
53
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

439
439
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

80
80
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

705
705
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

503
503
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

569
569
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

671
671
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

469
469
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

361
361
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

204
204
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

541
541
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

746
746
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

166
166
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

511
511
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

496
496
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

643
643
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

255
255

Meer sportnieuws