Muslic velt verrassend oordeel na moeizame match Cercle

door
Muslic velt verrassend oordeel na moeizame match Cercle

Het is geen makkelijk seizoensbegin voor Cercle Brugge. Het worstelt duidelijk met zijn drukke programma, werd al uitgeschakeld in de Europa League en wist in de competitie ook slechts vier op twaalf te sprokkelen. Zondag bleef het steken op 1-1 op het veld van OH Leuven.

Nochtans mocht de Vereniging nog bijna een halfuur met een man meer voetballen na een rode kaart voor Oscar Gil, maar toch was het OHL dat nog het dichtste bij een overwinning kwam. Dan zou je denken dat Miron Muslic achteraf mokkend voor de camera's zou staan, maar niets bleek minder waar.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Muslic zag vermoeidheid bij Cercle

"We zitten in een hele drukke periode, dit was onze achtste match in vier weken, dan krijg je liever niet te maken met nog meer blessures", verwees hij bij Het Laatste Nieuws immers naar de afwezigheid van Utkus en Van der Bruggen en het uitvallen van Somers in de eerste helft.

"Daarom ook vind ik dit een goed punt. Je merkte aan veel dingen dat niet iedereen bij ons even fris was, nadat we donderdag tegen Molde heel diep waren gegaan", zag Muslic ook. "Het was jammer dat we onze vroege voorsprong niet iets langer konden vasthouden. Ik kan mijn spelers niks verwijten, in de gegeven omstandigheden is een gelijkspel zeker geen onaardig resultaat."

Focus op Conference League

Cercle krijgt nu wel wat respijt, want de competitiewedstrijd van volgende week tegen AA Gent werd al uitgesteld. Dat komt omdat beide teams in de komende twee weken aan de bak moeten in de play-offs van de Conference League. Donderdag spelen ze hun heenwedstrijden.

"Nu gaat onze focus volledig naar donderdag, naar de heenmatch op Wisla Krakau", besloot Muslic dan ook. "De groepsfase van de Conference League bereiken is het eerstvolgende doel."

Zal Cercle zich plaatsen voor de Conference League?

Meest recent

Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

7
7
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

87
87
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

35
35
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

159
159
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

81
81
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

55
55
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

53
53
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

87
87
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

65
65
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

160
160
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

54
54
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

344
344
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

229
229
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

673
673
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

375
375
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

73
73
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

417
417
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

565
565
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

715
715
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

156
156
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

289
289

Meer sportnieuws