Muslic velt verrassend oordeel na moeizame match Cercle

door
Muslic velt verrassend oordeel na moeizame match Cercle

Het is geen makkelijk seizoensbegin voor Cercle Brugge. Het worstelt duidelijk met zijn drukke programma, werd al uitgeschakeld in de Europa League en wist in de competitie ook slechts vier op twaalf te sprokkelen. Zondag bleef het steken op 1-1 op het veld van OH Leuven.

Nochtans mocht de Vereniging nog bijna een halfuur met een man meer voetballen na een rode kaart voor Oscar Gil, maar toch was het OHL dat nog het dichtste bij een overwinning kwam. Dan zou je denken dat Miron Muslic achteraf mokkend voor de camera's zou staan, maar niets bleek minder waar.

LEES OOK: Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Muslic zag vermoeidheid bij Cercle

"We zitten in een hele drukke periode, dit was onze achtste match in vier weken, dan krijg je liever niet te maken met nog meer blessures", verwees hij bij Het Laatste Nieuws immers naar de afwezigheid van Utkus en Van der Bruggen en het uitvallen van Somers in de eerste helft.

"Daarom ook vind ik dit een goed punt. Je merkte aan veel dingen dat niet iedereen bij ons even fris was, nadat we donderdag tegen Molde heel diep waren gegaan", zag Muslic ook. "Het was jammer dat we onze vroege voorsprong niet iets langer konden vasthouden. Ik kan mijn spelers niks verwijten, in de gegeven omstandigheden is een gelijkspel zeker geen onaardig resultaat."

Focus op Conference League

Cercle krijgt nu wel wat respijt, want de competitiewedstrijd van volgende week tegen AA Gent werd al uitgesteld. Dat komt omdat beide teams in de komende twee weken aan de bak moeten in de play-offs van de Conference League. Donderdag spelen ze hun heenwedstrijden.

"Nu gaat onze focus volledig naar donderdag, naar de heenmatch op Wisla Krakau", besloot Muslic dan ook. "De groepsfase van de Conference League bereiken is het eerstvolgende doel."

Zal Cercle zich plaatsen voor de Conference League?

Meest recent

Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

35
35
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

47
47
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

58
58
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

154
154
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

22
22
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

126
126
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

136
136
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

119
119
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

168
168
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

308
308
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

236
236
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

104
104
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

83
83
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

43
43
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

145
145
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

90
90
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

762
762
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

99
99
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

410
410
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

147
147
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

268
268
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

250
250
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

201
201
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

191
191

Meer sportnieuws