Belgen spelen hoofdrol in moeizame overwinning PSV

31
Belgen spelen hoofdrol in moeizame overwinning PSV

Ook de Nederlandse Eredivisie draait inmiddels op volle toeren. Titelverdediger PSV begon alvast met een 6 op 6 aan het nieuwe seizoen en pakte zondagmiddag ook de volle buit op het veld van Heracles Almelo. Daarbij was opnieuw een hoofdrol weggelegd voor Johan Bakayoko.

De ploeg uit Eindhoven had zich afgelopen seizoen op overtuigende wijze tot landskampioen gekroond. Nu staan trainer Peter Bosz en zijn manschappen voor het jaar van de bevestiging. De competitie ging alvast voortvarend van start. Zo haalde PSV het vorige week met 5-1 van RKC Waalwijk.

LEES OOK: Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Heracles neemt flitsende start

Zondag stond de landskampioen voor zijn eerste uitmatch in de Eredivisie. In principe mocht Heracles geen grote problemen opleveren. Maar de thuisploeg startte furieus af en daar speelden twee Belgen een hoofdrol in. Limbombe versierde al na enkele minuten een strafschop, De Keersmaecker trapte die netjes binnen.

PSV had het lastig om weer langszij te komen. Al had een bijzonder verre poging van Veerman beter verdiend dan het doelkader. Uiteindelijk stond het aan de rust nog steeds 1-0. Vlak na de pauze kwamen de bezoekers wel langszij. Zo devieerde Mesic de gelijkmaker op ongelukkige wijze in eigen doel.

Goal en blessure voor Bakayoko

Vervolgens was het moment van Bakayoko aangebroken. Na een knappe dribbel zorgde de Rode Duivel voor de 2-1 met een afgeweken schot. Goed voor zijn tweede competitietreffer in evenveel matchen. Niet veel later volgde wel een domper: zo moest Bakayoko de strijd vroegtijdig staken met een lichte blessure.

De wedstrijd lag toen wel al in een beslissende plooi. In de slotminuten maakte zomeraanwinst Driouech er uiteindelijk nog 1-3 van. PSV begint dus aan de competitie met een perfect rapport. Later op de dag komen ook rivalen Ajax en Feyenoord nog in actie.

PSV is de grootste titelkandidaat in Nederland ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

70
70
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

75
75
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

97
97
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

81
81
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

154
154
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

206
206
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

77
77
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

107
107
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

79
79
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

123
123
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

82
82
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

220
220
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

122
122
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

107
107
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1000
1000
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

166
166
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

110
110
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

400
400
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

442
442
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

425
425

Meer sportnieuws