Hayen wisselt twee keer, Antwerp start met Keita

177
Hayen wisselt twee keer, Antwerp start met Keita

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag een erg interessante affiche op het programma. Met Club Brugge en Antwerp FC nemen de twee meest recente landskampioenen het tegen mekaar op. Scheidsrechter Lothar D'Hondt fluit de clash in het Jan Breydel-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap ligt de druk vooral in het Brugse kamp. Met 1 op 9 heeft de titelverdediger zijn start immers compleet gemist. En die zwakke resultaten blijven niet zonder gevolgen. Bepaalde bronnen melden zelfs dat de job van coach Hayen in gevaar kan zijn bij een nieuwe nederlaag.

Om zijn vel alsnog te redden voert Hayen enkele wijzigingen aan zijn basiself door. Zo krijgt de jonge Seys opnieuw de voorkeur op Siquet. Voorin neemt nieuwkomer Tzolis de plaats in van de vertrokken Nusa. Voorts houdt de trainer vast aan dezelfde namen die een week geleden tegen KRC Genk startten.

LEES OOK: De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Keita terug in basiself

Antwerp kon op zijn beurt met een behoorlijk gerust gemoed naar Brugge afzakken. De ploeg van coach De Roeck pakte vorige week uit met een 6-1-pandoering tegen STVV en wist eerder ook al zijn enige uitwedstrijd, op Charleroi, te winnen. Bovendien komt er nog een belangrijke kracht bij in de basiself.

Ondanks de transferperikelen verschijnt Keita nu immers toch weer terug aan de aftrap. Hierdoor zakt Odoi tegen zijn ex-club allicht terug naar de defensie, waar Costa op de bank begint. Voorts de gekende namen bij RAFC, met vooral Ondrejka die zich opnieuw wil tonen na zijn hattrick van vorige week.

Wie wint?

Meest recent

Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

21
21
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

8
8
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

15
15
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

177
177
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

14
14
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

317
317
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

30
30
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

585
585
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

53
53
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

23
23
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

501
501
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

206
206
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

996
996
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

155
155
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

206
206
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

15
15
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

97
97
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

309
309
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

249
249
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

124
124
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

298
298
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

65
65
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137

Meer sportnieuws