Hayen wisselt twee keer, Antwerp start met Keita

door
Hayen wisselt twee keer, Antwerp start met Keita

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag een erg interessante affiche op het programma. Met Club Brugge en Antwerp FC nemen de twee meest recente landskampioenen het tegen mekaar op. Scheidsrechter Lothar D'Hondt fluit de clash in het Jan Breydel-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap ligt de druk vooral in het Brugse kamp. Met 1 op 9 heeft de titelverdediger zijn start immers compleet gemist. En die zwakke resultaten blijven niet zonder gevolgen. Bepaalde bronnen melden zelfs dat de job van coach Hayen in gevaar kan zijn bij een nieuwe nederlaag.

Om zijn vel alsnog te redden voert Hayen enkele wijzigingen aan zijn basiself door. Zo krijgt de jonge Seys opnieuw de voorkeur op Siquet. Voorin neemt nieuwkomer Tzolis de plaats in van de vertrokken Nusa. Voorts houdt de trainer vast aan dezelfde namen die een week geleden tegen KRC Genk startten.

LEES OOK: Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

Keita terug in basiself

Antwerp kon op zijn beurt met een behoorlijk gerust gemoed naar Brugge afzakken. De ploeg van coach De Roeck pakte vorige week uit met een 6-1-pandoering tegen STVV en wist eerder ook al zijn enige uitwedstrijd, op Charleroi, te winnen. Bovendien komt er nog een belangrijke kracht bij in de basiself.

Ondanks de transferperikelen verschijnt Keita nu immers toch weer terug aan de aftrap. Hierdoor zakt Odoi tegen zijn ex-club allicht terug naar de defensie, waar Costa op de bank begint. Voorts de gekende namen bij RAFC, met vooral Ondrejka die zich opnieuw wil tonen na zijn hattrick van vorige week.

Wie wint?

Meest recent

Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

4
4
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

70
70
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

131
131
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

140
140
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

309
309
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

165
165
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

48
48
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

267
267
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

55
55
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

204
204
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

171
171
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

87
87
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

250
250
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

183
183
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

110
110
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

144
144
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

332
332
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

178
178
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

137
137
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

254
254
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

93
93
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

316
316
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

155
155
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

922
922
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

107
107

Meer sportnieuws