Hayen wisselt twee keer, Antwerp start met Keita

177 stemmen
Hayen wisselt twee keer, Antwerp start met Keita

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag een erg interessante affiche op het programma. Met Club Brugge en Antwerp FC nemen de twee meest recente landskampioenen het tegen mekaar op. Scheidsrechter Lothar D'Hondt fluit de clash in het Jan Breydel-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap ligt de druk vooral in het Brugse kamp. Met 1 op 9 heeft de titelverdediger zijn start immers compleet gemist. En die zwakke resultaten blijven niet zonder gevolgen. Bepaalde bronnen melden zelfs dat de job van coach Hayen in gevaar kan zijn bij een nieuwe nederlaag.

Om zijn vel alsnog te redden voert Hayen enkele wijzigingen aan zijn basiself door. Zo krijgt de jonge Seys opnieuw de voorkeur op Siquet. Voorin neemt nieuwkomer Tzolis de plaats in van de vertrokken Nusa. Voorts houdt de trainer vast aan dezelfde namen die een week geleden tegen KRC Genk startten.

LEES OOK: Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Keita terug in basiself

Antwerp kon op zijn beurt met een behoorlijk gerust gemoed naar Brugge afzakken. De ploeg van coach De Roeck pakte vorige week uit met een 6-1-pandoering tegen STVV en wist eerder ook al zijn enige uitwedstrijd, op Charleroi, te winnen. Bovendien komt er nog een belangrijke kracht bij in de basiself.

Ondanks de transferperikelen verschijnt Keita nu immers toch weer terug aan de aftrap. Hierdoor zakt Odoi tegen zijn ex-club allicht terug naar de defensie, waar Costa op de bank begint. Voorts de gekende namen bij RAFC, met vooral Ondrejka die zich opnieuw wil tonen na zijn hattrick van vorige week.

Wie wint?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: spits vindt de weg naar de netten

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

1
1
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

105
105
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

37
37
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

113
113
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

491
491
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

80
80
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

148
148
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

185
185
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

495
495
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

359
359
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

763
763
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

282
282
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

451
451
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

236
236
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

151
151
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

402
402
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

43
43
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

490
490
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

100
100
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

330
330
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

675
675
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

78
78
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

249
249
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

391
391

Meer sportnieuws