‘Ngonge staat wéér voor stap hogerop, CL-club meldt zich’

112 stemmen
‘Ngonge staat wéér voor stap hogerop, CL-club meldt zich’

Cyril Ngonge speelde in de jeugd van RSC Anderlecht en Club Brugge, maar ging al op jonge leeftijd naar Nederland. Uiteindelijk kwam hij in Italië terecht en daar staat hij nu voor de volgende stap in zijn carrière.

Napoli legde in de winter van dit jaar nog een slordige achttien miljoen euro op tafel, maar nieuwbakken coach Antonio Conte heeft naar verluidt geen plaats voor de 24-jarige Ngonge. De Belgische jeugdinternational mag de club verlaten.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Champions League

Ngonge is een rechtsbuiten die ook als spits kan worden gebruikt. Bij Napoli heeft de Belgische jeugdinternational nog een contract tot 2028 met een optie voor een extra jaar, maar een zomertransfer is op komst. Volgens journalist Nicolo Schira is Bologna nadrukkelijk geïnteresseerd.

Bologna was dé revelatie van de Serie A vorig seizoen en het wist zich ook te plaatsen voor de Champions League. Met het vertrek van landgenoot Alexis Saelemaekers (terug naar AC Milan, red.) is Bologna nog op zoek naar een flankaanvaller. Ngonge vult mogelijk die plek in.

Parcours richting de top

Ngonge begon in de jeugdopleiding van Anderlecht, maar trok naar Club Brugge. Vervolgens ging hij op huurbasis naar Jong PSV en pikte RKC Waalwijk hem transfervrij op. FC Groningen legde 200.000 euro op tafel en twee jaar later kwam Hellas Verona met 550.000 euro op de proppen.

Een jaar later maakte Ngonge flinke stappen na een topseizoen bij Hellas. De flankaanvaller ging voor achttien miljoen euro bij Napoli. Daar staat dit seizoen met Conte echter een nieuwe coach aan het roer. Die zou aan het bestuur gezegd hebben geen plek te hebben voor Ngonge. Er wordt naar een oplossing gezocht.

Is Bologna een goede club voor Ngonge?

Meest recent

Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

68
68
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

3
3
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

50
50
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

45
45
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

38
38
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

204
204
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

275
275
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

349
349
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

43
43
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

67
67
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

101
101
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

85
85
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

350
350
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

256
256
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

62
62
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

478
478
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

214
214
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

563
563
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

71
71
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

128
128
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

57
57
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

440
440
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

748
748
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

608
608
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

180
180

Meer sportnieuws