Vidarsson vraagt drie mercato’s tijd: “Nog dossiers lopende”

door
Vidarsson vraagt drie mercato’s tijd: “Nog dossiers lopende”

KAA Gent heeft met Wouter Vrancken dit seizoen een nieuwe hoofdtrainer en de T1 moest meteen afrekenen met onverwachte uitgaande transfers. Er zijn nog spelers op weg naar de uitgang van de Buffalo’s.

Julien De Sart ging een lucratieve uitdaging aan in Qatar en ook Matias Fernandez-Pardo kan een onverwachte vertrekker worden. Daar trekt vooral het Italiaanse Lazio aan de mouw. Arnar Vidarsson sprak met Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Drie mercato’s tijd

KAA Gent staat nog niet op punt, dat ziet ook Vidarsson. De IJslander wil echter geen loze beloftes doen en vraagt tijd. “Het is puzzelen nu om de spelersgroep in lijn te krijgen van het huidige AA Gent. Simpel is dat niet. Een ploeg écht op punt stellen, heeft tijd nodig.”

En volgens Vidarsson hebben de Buffalo’s véél tijd nodig. “Eerlijk? Een volledig seizoen. Eigenlijk drie mercato’s. Er zijn mensen die mij aanspreken en zeggen: ‘Dat kan toch niet zo lang duren, Arnar?’ Wel... Vraag maar aan Marc Coucke (en Anderlecht, red.) hoe moeilijk het is om een club te vormen naar jouw DNA en visie.”

Géén jeugdbeweging

Vidarsson verzekert dat KAA Gent niet enkel naar de jeugd zal grijpen en nog de mercato op zal gaan. “Geen zorgen: het wordt hier geen jeugdbeweging. Als je Play-Off 1 wil halen, heb je ervaring nodig. Dat moet Atsuki Ito, een Japans international, ook brengen en er zijn nog dossiers lopende. We moeten een balans vinden in onze kern.”

Toch zal KAA Gent proberen om alles zo snel mogelijk op punt te stellen achter de schermen én sportief. “Voor alle duidelijkheid: wij willen proberen om er zo snel mogelijk te staan. KAA Gent is een topclub. Wij moéten presteren op lange én korte termijn. We hopen eind september verder te staan.”

Heb jij vertrouwen in de nieuwe werking bij KAA Gent?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

1
1
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

13
13
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

11
11
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

39
39
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

35
35
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

93
93
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

72
72
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

60
60
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

80
80
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

42
42
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

213
213
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

255
255
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

120
120
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

70
70
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

41
41
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

296
296
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

81
81
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

121
121
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

336
336
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

180
180
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

199
199
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

113
113
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

437
437
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

190
190

Meer sportnieuws