Vidarsson vraagt drie mercato’s tijd: “Nog dossiers lopende”

door
Vidarsson vraagt drie mercato’s tijd: “Nog dossiers lopende”

KAA Gent heeft met Wouter Vrancken dit seizoen een nieuwe hoofdtrainer en de T1 moest meteen afrekenen met onverwachte uitgaande transfers. Er zijn nog spelers op weg naar de uitgang van de Buffalo’s.

Julien De Sart ging een lucratieve uitdaging aan in Qatar en ook Matias Fernandez-Pardo kan een onverwachte vertrekker worden. Daar trekt vooral het Italiaanse Lazio aan de mouw. Arnar Vidarsson sprak met Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Drie mercato’s tijd

KAA Gent staat nog niet op punt, dat ziet ook Vidarsson. De IJslander wil echter geen loze beloftes doen en vraagt tijd. “Het is puzzelen nu om de spelersgroep in lijn te krijgen van het huidige AA Gent. Simpel is dat niet. Een ploeg écht op punt stellen, heeft tijd nodig.”

En volgens Vidarsson hebben de Buffalo’s véél tijd nodig. “Eerlijk? Een volledig seizoen. Eigenlijk drie mercato’s. Er zijn mensen die mij aanspreken en zeggen: ‘Dat kan toch niet zo lang duren, Arnar?’ Wel... Vraag maar aan Marc Coucke (en Anderlecht, red.) hoe moeilijk het is om een club te vormen naar jouw DNA en visie.”

Géén jeugdbeweging

Vidarsson verzekert dat KAA Gent niet enkel naar de jeugd zal grijpen en nog de mercato op zal gaan. “Geen zorgen: het wordt hier geen jeugdbeweging. Als je Play-Off 1 wil halen, heb je ervaring nodig. Dat moet Atsuki Ito, een Japans international, ook brengen en er zijn nog dossiers lopende. We moeten een balans vinden in onze kern.”

Toch zal KAA Gent proberen om alles zo snel mogelijk op punt te stellen achter de schermen én sportief. “Voor alle duidelijkheid: wij willen proberen om er zo snel mogelijk te staan. KAA Gent is een topclub. Wij moéten presteren op lange én korte termijn. We hopen eind september verder te staan.”

Heb jij vertrouwen in de nieuwe werking bij KAA Gent?

Meest recent

'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

21
21
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

31
31
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

35
35
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

30
30
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

37
37
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

178
178
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

96
96
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

85
85
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

31
31
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

251
251
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

44
44
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

89
89
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

42
42
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

379
379
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

538
538
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

365
365
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

459
459
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

174
174
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

262
262
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

189
189
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

191
191
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

155
155
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

381
381
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

100
100

Meer sportnieuws