Vidarsson vraagt drie mercato’s tijd: “Nog dossiers lopende”

door
Vidarsson vraagt drie mercato’s tijd: “Nog dossiers lopende”

KAA Gent heeft met Wouter Vrancken dit seizoen een nieuwe hoofdtrainer en de T1 moest meteen afrekenen met onverwachte uitgaande transfers. Er zijn nog spelers op weg naar de uitgang van de Buffalo’s.

Julien De Sart ging een lucratieve uitdaging aan in Qatar en ook Matias Fernandez-Pardo kan een onverwachte vertrekker worden. Daar trekt vooral het Italiaanse Lazio aan de mouw. Arnar Vidarsson sprak met Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

Drie mercato’s tijd

KAA Gent staat nog niet op punt, dat ziet ook Vidarsson. De IJslander wil echter geen loze beloftes doen en vraagt tijd. “Het is puzzelen nu om de spelersgroep in lijn te krijgen van het huidige AA Gent. Simpel is dat niet. Een ploeg écht op punt stellen, heeft tijd nodig.”

En volgens Vidarsson hebben de Buffalo’s véél tijd nodig. “Eerlijk? Een volledig seizoen. Eigenlijk drie mercato’s. Er zijn mensen die mij aanspreken en zeggen: ‘Dat kan toch niet zo lang duren, Arnar?’ Wel... Vraag maar aan Marc Coucke (en Anderlecht, red.) hoe moeilijk het is om een club te vormen naar jouw DNA en visie.”

Géén jeugdbeweging

Vidarsson verzekert dat KAA Gent niet enkel naar de jeugd zal grijpen en nog de mercato op zal gaan. “Geen zorgen: het wordt hier geen jeugdbeweging. Als je Play-Off 1 wil halen, heb je ervaring nodig. Dat moet Atsuki Ito, een Japans international, ook brengen en er zijn nog dossiers lopende. We moeten een balans vinden in onze kern.”

Toch zal KAA Gent proberen om alles zo snel mogelijk op punt te stellen achter de schermen én sportief. “Voor alle duidelijkheid: wij willen proberen om er zo snel mogelijk te staan. KAA Gent is een topclub. Wij moéten presteren op lange én korte termijn. We hopen eind september verder te staan.”

Heb jij vertrouwen in de nieuwe werking bij KAA Gent?

Meest recent

"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

7
7
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

57
57
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

59
59
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

175
175
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

234
234
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

99
99
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

600
600
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

275
275
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

119
119
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

114
114
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

315
315
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

152
152
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

31
31
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

183
183
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

91
91
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

359
359
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

362
362
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

50
50
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

835
835
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

394
394
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

43
43
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

552
552
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

47
47
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

138
138
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

348
348

Meer sportnieuws