Vidarsson vraagt drie mercato’s tijd: “Nog dossiers lopende”

door
Vidarsson vraagt drie mercato’s tijd: “Nog dossiers lopende”

KAA Gent heeft met Wouter Vrancken dit seizoen een nieuwe hoofdtrainer en de T1 moest meteen afrekenen met onverwachte uitgaande transfers. Er zijn nog spelers op weg naar de uitgang van de Buffalo’s.

Julien De Sart ging een lucratieve uitdaging aan in Qatar en ook Matias Fernandez-Pardo kan een onverwachte vertrekker worden. Daar trekt vooral het Italiaanse Lazio aan de mouw. Arnar Vidarsson sprak met Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

Drie mercato’s tijd

KAA Gent staat nog niet op punt, dat ziet ook Vidarsson. De IJslander wil echter geen loze beloftes doen en vraagt tijd. “Het is puzzelen nu om de spelersgroep in lijn te krijgen van het huidige AA Gent. Simpel is dat niet. Een ploeg écht op punt stellen, heeft tijd nodig.”

En volgens Vidarsson hebben de Buffalo’s véél tijd nodig. “Eerlijk? Een volledig seizoen. Eigenlijk drie mercato’s. Er zijn mensen die mij aanspreken en zeggen: ‘Dat kan toch niet zo lang duren, Arnar?’ Wel... Vraag maar aan Marc Coucke (en Anderlecht, red.) hoe moeilijk het is om een club te vormen naar jouw DNA en visie.”

Géén jeugdbeweging

Vidarsson verzekert dat KAA Gent niet enkel naar de jeugd zal grijpen en nog de mercato op zal gaan. “Geen zorgen: het wordt hier geen jeugdbeweging. Als je Play-Off 1 wil halen, heb je ervaring nodig. Dat moet Atsuki Ito, een Japans international, ook brengen en er zijn nog dossiers lopende. We moeten een balans vinden in onze kern.”

Toch zal KAA Gent proberen om alles zo snel mogelijk op punt te stellen achter de schermen én sportief. “Voor alle duidelijkheid: wij willen proberen om er zo snel mogelijk te staan. KAA Gent is een topclub. Wij moéten presteren op lange én korte termijn. We hopen eind september verder te staan.”

Heb jij vertrouwen in de nieuwe werking bij KAA Gent?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

8
8
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

154
154
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

177
177
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

221
221
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

96
96
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

280
280
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

188
188
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

729
729
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

98
98
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

140
140
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

225
225
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

89
89
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

162
162
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

93
93
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

168
168
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

66
66
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

40
40
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

307
307
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

105
105
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

394
394
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

365
365
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

105
105
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

214
214
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

409
409

Meer sportnieuws