KAA Gent speelt het hard met Fernandez-Pardo: "Bullsh*t"

door
KAA Gent speelt het hard met Fernandez-Pardo:

KAA Gent kampt met een overgang dit seizoen. Na het tijdperk Hein Vanhaezebrouck nam Wouter Vrancken het roer over. Ook werd Arnar Vidarsson aangesteld als sportief directeur.

Vidarsson moest meteen vol aan de bak en heeft nog veel werk voor de boeg tijdens de zomermercato. Er worden nog verschillende spelers in verband gebracht met een vertrek waaronder toptalent Matias Fernandez-Pardo.

LEES OOK: Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

KAA Gent speel het hard

Arnar Vidarsson weet dat er veel interesse is voor Fernandez-Pardo en sluit een transfer zeker niet uit. “Dat is niet uitgesloten. Er zijn nog spelers die goed in de markt liggen. Waar ik niet van hou, is zeggen dat een speler absoluut niét te koop is. Dat is bullsh*t. Iedereen is te koop in het voetbal, bij eender welke club.”

KAA Gent wil echter de jackpot. “Als er morgen een club komt met een uitmuntend bod voor Matias, dan zal hij verkocht worden. Ik snap dat dat voor de supporters niet altijd makkelijk is, maar je moet dat accepteren én toejuichen. Het is een goed teken dat een eigen jeugdspeler verkocht kan worden voor een groot bedrag.”

De Buffalo’s spelen het spelletje echter hard. “De verkopen van januari zorgen ervoor dat wij dat bod van Lazio kúnnen weigeren. Matias moet niet verkocht worden, hé. Hij heeft nog progressiemarge. Heb je zijn rush gezien tegen Silkeborg? Wát een actie. Dát is wat de scouts noteren.”

KAA Gent weigerde al een bod van tien miljoen euro voor Fernandez-Pardo, maar Vidarsson houdt het been stijf. “Wij kennen de marktwaarde van Matias. Die ligt hoger dan dat bod van Lazio. De perceptie leeft bij de mensen dat KAA Gent alleen maar verkoopt. Niets van. Wij beslissen wanneer wij verkopen. Wij zitten in de driver’s seat”, citeert Het Nieuwsblad.

Zal Fernandez-Pardo KAA Gent deze zomer nog verlaten?

Meest recent

Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

45
45
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

33
33
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

12
12
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

79
79
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

66
66
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

231
231
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

121
121
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

77
77
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

255
255
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

55
55
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

536
536
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

142
142
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

191
191
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

348
348
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

125
125
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

380
380
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

170
170
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

152
152
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

236
236
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

361
361
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

127
127
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

468
468
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

555
555
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

111
111
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

86
86

Meer sportnieuws